poster

Snadný prachy 3: Život deluxe

 • Švédsko

  Snabba cash - Livet deluxe

 • Švédsko

  Snabba Cash III

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Easy Money III - Život deluxe

 • Velká Británie

  Easy Money III: Life Deluxe

Krimi / Drama / Thriller

Švédsko, 2013, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinderman
  ***

  Má to odvážnou loupež jako z Nelítostného souboje, krvavý boj o moc v mafiánském klanu jako z Kmotra (chybělo snad jen "Nikdy jsem to nechtěl předat tobě"), milostná dilemata policajta v utajení jako z dvojky Lepšího zítřku a nezapomněli ani na motiv zmizelé sestry hlavní postavy z původního filmu. Celé to ale působí dost nesoudržně, jediné štěstí, že Kinneman se tentokrát objevuje úplně minimálně. Trilogie ze švédského podsvětí, kde o rodilého Švéda prakticky nezakopneš, doklopýtala do finále víceméně se ctí.(29.6.2015)

 • Morholt
  ****

  Důstojné zakončení celé trilogie. Opět tu jsou tři linky, které se vzájemně dotýkají, přičemž tu mahmoudovu nahradil policista Martin, který je nasazen k Radovanovi a jeho dceři, zatímco JW se přesunul do Ameriky, aby pátral po své sestře a Jorge má v plánu jednorázově se zabezpečit na zbytek života. JW je tentokrát upozaděn a film se věnuje převážně Jorgemu a Martinovi, jenž se účastní bojů uvnitř srbské mafie. není to sice takové zjevení, jako jednička a ani tak přímočaré jako dvojka, ale kvalitu snabba série to nijak nesnižuje. Ten konec bych si u postavy JW představoval sice trochu jinak, ale tak to holt v životě chodí. Těším se, s čím Švédové přijdou příště. Tohle jim sakra jde. 85%(8.7.2014)

 • JASON_X
  *

  Možná taky znáte ten pocit, že jste svědkem něčeho tak trapného, že je vám za tu trapnost až stydno, i když to není trapnost vaše. Tak tenhle pocit jsem měl teď přes dvě hodiny, díky třetímu dílu trapného švédského pokusu o jakousi severskou mafiánskou ságu. I nepříliš působivý první díl trilogie je proti tomuhle třetímu filmový majstrštyk. Nehodlám ztrácet příliš času s detailním rozborem tohohle lejna, jen aspoň s dovolením vyhlásím výherce mé soukromé ankety o nejtrapnější postavu. Není to karikatura zlověstného gangstera Radovana, ani nesmrtelného gangstera Jorgeho, zcela poprávu a zaslouženě s obrovským náskokem vítězí postava švédského policejního špicla uvnitř srbské mafie, kterého přijme Radovan dobráckými slovanskými polibky do rodiny a do kterého se bezhlavě zamiluje Radovanova dcera i přesto, že onen... ono stvoření vypadá, tváří se i mluví jako... já nevím, asi jako žalud. V anketě o nejtrapnější dějovou linii už to ovšem bylo složitější, kandidátů bylo několik a hodně vyrovnaných, ale nakonec těsně vítězí láska Jorgeho a Nadji před hledáním ztracené JWho sestry a jejím silným příběhem... Jedna hvězda za to, že jsem viděl ještě větší sračky.(8.1.2015)

 • Kaluž
  ****

  Společenské minoritní skupiny přistěhovalců ze zemí nikoho, kterým nevoní poctivá práce nebo vůbec způsob života postavený na pevných etických zásadách, se konečně dočkaly. Natočili o nich film. A rovnou celou volně provázanou trilogii. Podsvětí současné švédské metropole je zde vykresleno v konturách lapkovství jako ze středověku, akorát s tím rozdílem, že kočovné kmeny se zde ohánějí nabitýma kvérama. Jinak se nic moc nezměnilo. Krade se vše, co není pod zámkem a pokud to pod zámkem je, je to jen kosmetická překážka. Koks, kurvy, rychlá auta a společenský status zvířete, všechno chceme a chceme to hned. Trpělivost je nám cizí. Snadný prachy jsou něco mezi akční gangsterkou a sociálním dramatem s občasným moralizačním šťouchancem do slabin. Pestrá mozaika lidských osudů z opačného spektra společnosti, zábavná, napínavá a ošklivá. Refnova spanilá jízda napříč severským kanálem plným smrdutého marastu je ale přeci jen o nějaký ten stupínek výše (okoštujte: Pusher / Pusher II / Pusher III).(19.12.2014)

 • vander19
  ***

  Trochu pokles formy zaznamenáva posledný diel. JW hladá sestru a pod. po celom svete a snaží sa zistiť čo sa jej stalo. A tešil som sa na exotické destinácie a krásne zábery. Namiesto toho nosná postava celej trilógie dostáva minimum priestoru. Namiesto toho sa rozpytváva prípad srbskej mafie a drogového kartelu. Zbytočne sa do toho mixujú love story potreté krvou nepriateľa. Skôr som čakal príbeh pomsty a namiesto toho je to slabý odvar predošlých dvoch častí, čo sa týka obsahu akcie, napätia. Proste romantická krimi.(21.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace