Reklama

Reklama

Snadný prachy 3: Život deluxe

  • Švédsko Snabba cash - Livet deluxe (více)
Trailer

Obsahy(1)

JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci – největší loupež švédské historie. Během komplikovaných příprav však potkává Nadju, ženu ze své minulosti. Současně se do prostředí vůdce srbské mafie ve Stockholmu infiltruje policista Martin Hägerström. Série událostí vede k bojům uvnitř srbské mafie, do kterých je i nedobrovolně vtažena Natalie, dcera hlavy srbské mafie. (Film Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Důstojné zakončení celé trilogie. Opět tu jsou tři linky, které se vzájemně dotýkají, přičemž tu mahmoudovu nahradil policista Martin, který je nasazen k Radovanovi a jeho dceři, zatímco JW se přesunul do Ameriky, aby pátral po své sestře a Jorge má v plánu jednorázově se zabezpečit na zbytek života. JW je tentokrát upozaděn a film se věnuje převážně Jorgemu a Martinovi, jenž se účastní bojů uvnitř srbské mafie. není to sice takové zjevení, jako jednička a ani tak přímočaré jako dvojka, ale kvalitu snabba série to nijak nesnižuje. Ten konec bych si u postavy JW představoval sice trochu jinak, ale tak to holt v životě chodí. Těším se, s čím Švédové přijdou příště. Tohle jim sakra jde. 85% ()

Kaluž 

všechny recenze uživatele

Společenské minoritní skupiny přistěhovalců ze zemí nikoho, kterým nevoní poctivá práce nebo vůbec způsob života postavený na pevných etických zásadách, se konečně dočkaly. Natočili o nich film. A rovnou celou volně provázanou trilogii. Podsvětí současné švédské metropole je zde vykresleno v konturách lapkovství jako ze středověku, akorát s tím rozdílem, že kočovné kmeny se zde ohánějí nabitýma kvérama. Jinak se nic moc nezměnilo. Krade se vše, co není pod zámkem a pokud to pod zámkem je, je to jen kosmetická překážka. Koks, kurvy, rychlá auta a společenský status zvířete, všechno chceme a chceme to hned. Trpělivost je nám cizí. Snadný prachy jsou něco mezi akční gangsterkou a sociálním dramatem s občasným moralizačním šťouchancem do slabin. Pestrá mozaika lidských osudů z opačného spektra společnosti, zábavná, napínavá a ošklivá. Refnova spanilá jízda napříč severským kanálem plným smrdutého marastu je ale přeci jen o nějaký ten stupínek výše (okoštujte: Pusher / Pusher II / Pusher III). ()

Reklama

petero 

všechny recenze uživatele

Vydarené trilógia, niečo na spôsob Pushera. Jednotka zaujala, to som ešte netušil že bude najaká trilógia a odporúčal som ju v kolektíve. Dvojka trošku slabšia, ale ubehla ani som nevedel ako. Dobré na tom bolo, že čo sa mohlo to sa tiež pokazilo. Trojka mi prišla, že sa tam toho dosť odohralo v krátkom čase i keď mi tak hladko neubehla ako dvojka. Pôvodná postava (Joel Kinnaman) je tu už totálne upozadená, ale vôbec to nebolo na škodu, práve naopak, prišlo mi to, že tu ide o niečo viac i keď to nebolo tak precítené. Celkovo však dobrý pocit z celej trilógie. Kto má rád srbských mafiánov, do toho. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Možná taky znáte ten pocit, že jste svědkem něčeho tak trapného, že je vám za tu trapnost až stydno, i když to není trapnost vaše. Tak tenhle pocit jsem měl teď přes dvě hodiny, díky třetímu dílu trapného švédského pokusu o jakousi severskou mafiánskou ságu. I nepříliš působivý první díl trilogie je proti tomuhle třetímu filmový majstrštyk. Nehodlám ztrácet příliš času s detailním rozborem tohohle lejna, jen aspoň s dovolením vyhlásím výherce mé soukromé ankety o nejtrapnější postavu. Není to karikatura zlověstného gangstera Radovana, ani nesmrtelného gangstera Jorgeho, zcela poprávu a zaslouženě s obrovským náskokem vítězí postava švédského policejního špicla uvnitř srbské mafie, kterého přijme Radovan dobráckými slovanskými polibky do rodiny a do kterého se bezhlavě zamiluje Radovanova dcera i přesto, že onen... ono stvoření vypadá, tváří se i mluví jako... já nevím, asi jako žalud. V anketě o nejtrapnější dějovou linii už to ovšem bylo složitější, kandidátů bylo několik a hodně vyrovnaných, ale nakonec těsně vítězí láska Jorgeho a Nadji před hledáním ztracené JWho sestry a jejím silným příběhem... Jedna hvězda za to, že jsem viděl ještě větší sračky. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JE TO POSLEDNÍ PRÁCE. ZNÁTE MOU SITUACI...“ /// Tvá to, než to začne bavit. Lidí a jmen jak v korejskejch filmech, a nějak se to přes ně né a né dostat do tempa. Vona ta stopáž taky není pro nic za nic, nebo spíš jednoduše řečeno – je na nic. Naštěstí v půlce už film baví. Nejdřív dlouhou loupeží, díky který mrknem podrobněji na osud Jorgeho. JW? Tak toho si moc neužijete. Je to tak nějak divně poskládaný, spousta linií je k ničemu a ta Jorgeho by vydala na samostatnej film. Dobrej film. Nakonec maj co dělat, aby to na konci jednoduše a rychle rozmotali a řekli, že ,,život je tak krásná a přepychová věc, ale prachy si za něj nekoupíš“. Spíš zklamání. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu žít v luxusu. Za každou cenu. 2.) Zajímá se o mě Cpпска мафија. 3.) Thx za titule ,,veronika.indruchova“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama