28-ročná Megan (Keira Knightley) má zamestnanie, ktoré nie je primerané jej vysokoškolskému vzdelaniu, a prechádza urputnou krízou poškolského veku. Je vhodená do života dospelých, bez kariéry, motivácie či plánov o svojej budúcnosti, a tak pohodlne zostáva v úzadí, zatiaľ čo jej priatelia dosahujú rôzne míľniky a oslavujú nové a nové úspechy. Keď ju jej stredoškolská láska Anthony (Mark Webber) požiada o ruku, Megan spanikári, no naskytne sa jej nečakaná príležitosť na útek. Na týždeň sa skryje v dome jej novej kamarátky, šestnásťročnej Anniky (Chloë Grace Moretz), a jej životom unaveného slobodného otca Craiga (Sam Rockwell)... (figliar)

Mishqo

70-75% ... Keď žijete v mimomanželskom vzťahu so svojím high school sweetheart niekoľko rokov a v momente keď vás požiada o ruku sa zamyslíte, či je to naozaj to, čo chcete ... Obyčajný, ale milý a relaxačný romkom ... ()

zigíš

jeden z mála filmů kde Sam (super duper édlvajz tanečník) netančí (!) a i ked je to fakt indie veskrze průměrné, těžko se chovat jako škarohlíd ..a z času na čas se nedojmout :) ()

Killda

Je to tak jednoduhé... sebrat kdejaký průměrný scénář a obsadit geniální herce jako Keiru Knightley a Sama Rockwella. Jejich bezbřehý talent pak nahradí pokulhávající příběh i režii a vyzvedne film z průměru, ve kterém by se jinak utopil. ()

Guzo

Kdo si Laggies pustí jako romantickou komedii, asi bude zklamán (jde spíš o drama). Na druhou stranu se jedná o pohodový film s velmi dobrým hereckým obsazením a neokoukanou zápletkou. A tím pro mě z celé té řady romantických komedií, které jednou podle jediné šablony, příjemně vyčnívá. 7/10 ()

Dinosaurier

Trochu mě překvapuje, že je tu tenhle film mírně podhodnocený. Pro mě byl tedy neuvěřitelně chytlavý, nedokázala jsem se od něj odtrhnout. Jo, sice happy end po všech stránkách, ale nějak jsem se s tím vším dokázala sžít. Člověk prostě někdy neví a přijde mu najednou, že je v davu lidí sám a cizí všem. A dost často, když se od všeho odpoutá a chvíli se ponoří do naprosto jiného prostředí, uvědomí si spoustu věcí a najde k sobě cestu. A Sam Rockwell je prostě sexuální bůh. ()

sedm.1

Pokud bych měl tento film hodnotit jako celek, tak se jedná o takovou nevýraznější, zároveň ale i příjemně snesitelnou, odlehčenější romanticko /dramatickou podívanou, nicméně já se zde musím zmínit jeden zásadní fakt, a to že podle mě bude tento snímek rozdělovat publikum na dva tábory. Na ženský a mužský. Zatímco se totiž něžné pohlaví bude asi dost ztotožňovat s ústřední hrdinkou a bude chápat její veškeré myšlenkové pochody, její chování, jednání a rozhodování, tak to mužské jí bude považovat za naprostou noční můru každého chlapa, nerozhodná, rozháraná, infantilní a i přes veškerou partnerovu náklonnost stejně nespokojená frnda, toužící po sebeuspokojivé budoucnosti, na kterou ovšem nemá. Je zkrátka znát, že jak za scénářem, tak réžií stojí ženy, jejichž pohled na vnímání vztahů, a vlastně i světa je prostě odlišný než ten mužský a zde to zkrátka zformulovali do ukázkového příkladu, respektive příběhu. Každopádně, film samotný, jak už jsem ale zmiňoval, není zas až takový průser, ovšem ani zázrak. První půlhodinka se sice táhne, později ale nabere docela spád, postavy jsou pak poměrně výrazné a živelné a dialogy nepůsobí až tak nudně, mimózně. Nutné je ovšem i podotknout, že za celou tu dobu se tam nestane ale ani nic zásadnějšího, či jakkoliv dramaticky, či emočně působivého, prostě se na to jen příjemně dívá, obsahově ovšem nemá Laggies zkrátka co nabídnout. ()

Seti

Laggies v první řadě zaujmou zajímavým castingem. Sam Rockwell se v mých očích vypracoval v takovou nenápadnou jistotu, která je v každém svém filmu z poslední doby naprosto boží. Chloe zase s přehledem zvládla přestup z dětských do teen rolí a rozhodně nám toho ještě hodně předvede. Keiru mám sice hodně rád, ale v téhle roli jsem jí vždy stopro nevěřil. Jinak námět zaměřující se na problematické "poškolní" období, kdy je spousta lidí ponořená do nejistoty ohledně směřování své osobní i profesní budoucnosti a ujasňování svých cílů, mi byl hodně blízký z vlastní zkušenosti, takže tady u mě Laggies také bodovaly. Zkrátka další z těch povedených a netuctových indie filmečků, s nimiž člověk rád stráví odpoledne. ()

Hanys_

Když si člověk na prahu třicítky potřebuje ujasnit co dál, není nic lepšího než se začít flákat s puberťákama. Keira po dlouhé době fakt sympatická a Rockwell v těhle "malých" filmech vždycky umí zazářit. Solidní pohodovka. ()

Aslan

Ciarra exceluje v žene ktorá nechce žít zodpovedný nudný život s mužom, ktorý je až príliš sofistikovaný. No nájde čo nehľadala v úkryte u svojej násťročnej kamarátky. Pekne spracovaná téma ()

adam9

Vše plyne pohodovým, víceméně nedojáckým tempem, ale dojem z chování hlavní postavy mě tak vytáčí a zraňuje, že mi je celkový obrázek spíše proti srsti. Zkrátka ženy dokážou být pěkné bezcitné bitches, ale dokážou to zahrát tak, že jsou stejně nejdůležitější na světě. Pro mě to jen potvrzuje vyvracení mýtu, že ženy jsou citově vyspělejší. ()

Perverz

Ale jo, pohodička, není to přeslazené, a dobře se na to čumí, malinko slabší rozjezd, ale to už tak u filmů prostě bývá. Obsazení v poho, jako Keira je mi ukradená, ale ve filmech se mi na ni dívá dobře, je to dobrá herečka, Sam Rockwell, to je prostě týpek, a Chloe, to je srdcovka. Celé téhle trojci to klape. Žádný velký hit, ale jednoduchý film, což je fajn, prostě život, láska, vztahy, pořád něco, takové nekonečné téma, a tenhle film to pojal tak, že se na to to dá dívat. ()

lucijelucije

V poslední době si nemůžu pomoct, ale Chloë a Keira se staly mými oblíbenkyněmi a jejich spojení v tomto snímku ve mě zanechal krásný blažený pocit. Laggies je o hledání vlastní identity a velmi pestře je to zde zviditelněno. Možná mi jen tento film zrovna přišel vhod, možná jsem se v něm ve spoustě bodech našla, možna..ale rozhodně má ráz a výbornou atmosféru. 100 minut a ani jedna z nich mě nenudila. Zasloužených **** ()

Milky.

Fajn jednohubka na sobotní večer. Hlavně sympatické obsazení dělá z filmu hodně příjemnou záležitost a věřím, že se situací Keiry Knightley se nejeden divák ztotožní. ()

Greg25

Jeden z nejpříjemnějších filmů loňského roku, jehož pohodovost i schopnost vyhnout se nejrůznějším klišé je místy až obdivuhodná. Skvělý scénář je tady navíc podpořen skvělou dvojkou Rockwell-Knightley. Rozhodně film, na který se někdy kouknu ráda znova, jednoznačně zvedne náladu, v daném žánru inteligentní oddechovka. 85% ()

Smisek

Almost 5*! Neoriginální téma v podání špičkových herců, zejména duo Moretz, Knightley prostě tahá..spolu s úžasnou hudbou a příjemnou atmosférou filmu špičková oddechovka :)) ()

Hepy13

Někdy člověk potřebuje víc času na srovnání si věcí v hlavě. Nenáročná vztahová oddechovka, která neurazí a nezklame. Sice nenabídne nic nového, ale kdo má rád Keiru a Chloë tak jako já, určitě se mu film bude líbit. ()

JohnyD

Toto nezachránil ani môj obľúbenec Rockwell. Keira by, ale hlavne nemala dávať životné rady stredoškoláčkam, keďže sa správa ešte viac pubertálnejšie ako oni. 5/10 ()

Lou_DLy

ani nevím, co mě vlastně nakonec přimělo si film pustit, asi jedině ten Sam Rockwell, o to silnější zásah přišel. člověk k tomu musí mít nějaký osobní reálie, aby se mohl identifikovat s hlavní hrdinkou, ale to se přesně stalo mně, chvílema mě to až dojímalo, a i takový různý minimoudra mi přišly strašně pravdivý. a ten Sam zafungoval. dojem 5* ()