Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jít za bílého dne po schodech od Vítkova může být nebezpečné. Udeřil znovu silvestrovský vrah? Než si tuhle otázku Holina položí, musí se zorientovat v chumlu lidí, kteří se kolem zavražděného Folíka pohybovali. Byl jeho životní partner (J. Hána) žárlivější než se zdá? Je podhoubím vraždy řevnivost divadelního prostředí? Chtěl se Folíkův bývalý nájemník (V. Neužil) jednoduše zbavit rostoucího dluhu? Druhý útok, tentokrát na Vyšehradě, na sebe nenechá dlouho čekat. Nese totiž řadu shodných prvků. Některé z nich čin spojují s brutální silvestrovskou vraždou. Je pachatelem stejný muž? Nebo snad žena? Sabina, jejíž vztah k Mariánovi se víc a víc prohlubuje, má podezření, že vrahův horoskop měla docela nedávno v ruce. Že by patřil mladé dívce (J. Boková), kterou Holina po vyšehradském útoku vyslýchá v nemocnici? Je půvabná, citlivá a talentovaná. Jak se postupně ukazuje, její život není naplněn jenom hudbou, ale i skrývaným násilím. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Také třetí díl si drží vysoký standard, opět nejde o žádné zběsilé pátrání, ale o hledání stopa a motivací při vyšetřování vraždy muže, kterého někdo pichl čímsi přímo do srdce. Stopy vedou k mladé 19ti leté dívce, která úpí pod přísným dozorem svého otce a který z ní chce mít světovou houslistku. Pokračuje krize vztahu Rosti a Sábiny, která se sice snaží o záchranu vztahu, zároveň se však nevyhýbá mileneckému poměru s Holinou. Dobrý, i když vleklý díl. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opravdu mě mrzí, že vraždy páchal beran, který měl velký přetlak energie. Nebýt tohoto nesmyslu, jenž navíc případ nikam neposunul, byl by toto pěkný případ. Ovšem okruh pachatele byl zřejmý příliš brzy, takže slepé uličky mě příliš nenapínaly. Trojan a Boková dnes vynikající. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprosto luxusní epizoda, která měla úplně všechno, co bych od kriminálky očekávala. Nevím, jestli bylo "vše ostatní okolo" spíš potlačeno a nebo mě zápletka natolik zaujala, že mi ta nudná omáčka okolo stupidního románku nevadila, ale Zlíbám tě, až zabiješ mě ale naprosto dostal. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama