Zlíbám tě, až zabiješ (E03) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2015, 1 h 15 min

Naprosto luxusní epizoda, která měla úplně všechno, co bych od kriminálky očekávala. Nevím, jestli bylo "vše ostatní okolo" spíš potlačeno a nebo mě zápletka natolik zaujala, že mi ta nudná omáčka okolo stupidního románku nevadila, ale Zlíbám tě, až zabiješ mě ale naprosto dostal.(15.2.2019)

Tento díl mě zaujal díky výkonu Jenovéfy Bokové.(28.6.2016)

Také třetí díl si drží vysoký standard, opět nejde o žádné zběsilé pátrání, ale o hledání stopa a motivací při vyšetřování vraždy muže, kterého někdo pichl čímsi přímo do srdce. Stopy vedou k mladé 19ti leté dívce, která úpí pod přísným dozorem svého otce a který z ní chce mít světovou houslistku. Pokračuje krize vztahu Rosti a Sábiny, která se sice snaží o záchranu vztahu, zároveň se však nevyhýbá mileneckému poměru s Holinou. Dobrý, i když vleklý díl.(16.10.2016)

Opravdu mě mrzí, že vraždy páchal beran, který měl velký přetlak energie. Nebýt tohoto nesmyslu, jenž navíc případ nikam neposunul, byl by toto pěkný případ. Ovšem okruh pachatele byl zřejmý příliš brzy, takže slepé uličky mě příliš nenapínaly. Trojan a Boková dnes vynikající.(29.4.2019)