Láska je černý kůň (E09) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2015, 1 h 16 min

Vyšetřování má tempo, spousty podezřelých a možných motivů, žádné zbytečně zdlouhavé odbíhání na vedlejší kolej a tvůrci ani moc s těmi znameními neotravují. Pro mne jeden z lepších dílů série.(26.10.2016)

Pěkný a zajímavý případ slušného vraha jsem měl tentorát vyřešen brzy po polovině epizody. Opět mě iritovaly řeči (navíc vzdělance!) o Rakovi, Kozorohovi a jiné havěti, navíc kriminalistka vizáže lehké děvy s kabelkou sotva chytí studentku. Ale poslední mrazivý (byť digitální) záběr nechal zapomenout všemu, co se mi na seriálu nelíbí.(29.11.2017)

Tento díl se nevymyká nějak zásadně od většiny ostatních dílů (hodnocení 80%), ale díky šokujícímu závěrečnému záběru patří k tomu nejlepšímu, co seriál nabídl. Holina kromě případu nemusí řešit nic ve svém životě, stále se schází s Jitkou Uhlířovou, Diviš s Pavlínou si k sobě pomalu hledají cestu a nespokojený student zase naopak hledá cestu ven ze svých problémů. A do toho je tu zavražděná učitelka vrahem gentlemanem. Velmi dobrý díl, který je napínavý už od prvního záběru.(27.10.2016)

Predchnuté zvláštnym, mrazivým smútkom zmiznutosti. Medzi vášňou, nenávisťou a žiarlivosťou. Nechýba, dnes v tv tvorbe tak populárny homosexuálny náboj.(27.10.2016)

• - Major Holina (Ivan Trojan) má na mobilu čas 23:10, když mu volá květinářka. V záběru na květinářku venku je ale světlo a po ulici projde i žena s dítětem, je tedy den, nikoli noc. (rakovnik)