Láska je černý kůň (E09) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2015, 1 h 16 min

 • Radko
  ***

  Predchnuté zvláštnym, mrazivým smútkom zmiznutosti. Medzi vášňou, nenávisťou a žiarlivosťou. Nechýba, dnes v tv tvorbe tak populárny homosexuálny náboj.(27.10.2016)

 • GeusX
  ****

  Vyšetřování má tempo, spousty podezřelých a možných motivů, žádné zbytečně zdlouhavé odbíhání na vedlejší kolej a tvůrci ani moc s těmi znameními neotravují. Pro mne jeden z lepších dílů série.(26.10.2016)

 • otík
  *****

  Tento díl se nevymyká nějak zásadně od většiny ostatních dílů (hodnocení 80%), ale díky šokujícímu závěrečnému záběru patří k tomu nejlepšímu, co seriál nabídl. Holina kromě případu nemusí řešit nic ve svém životě, stále se schází s Jitkou Uhlířovou, Diviš s Pavlínou si k sobě pomalu hledají cestu a nespokojený student zase naopak hledá cestu ven ze svých problémů. A do toho je tu zavražděná učitelka vrahem gentlemanem. Velmi dobrý díl, který je napínavý už od prvního záběru.(27.10.2016)

 • FilmFan24
  ***

  Velmi dobrá epizoda, kterou opět sráží ke dnu zbytečné řeči o tom v kterém znamení je vyslýchaná osoba narozená. No a oblečení mladé vyšetřovatelky Pavlíny si představuji poněkud jinak. Takhle tady vypadá jako sexuální pracovnice nejspodnější kategorie a ne jako policistka. Kam jen dali kostyméři oči.(20.7.2020)

 • rakovnik
  ****

  Pěkný a zajímavý případ slušného vraha jsem měl tentorát vyřešen brzy po polovině epizody. Opět mě iritovaly řeči (navíc vzdělance!) o Rakovi, Kozorohovi a jiné havěti, navíc kriminalistka vizáže lehké děvy s kabelkou sotva chytí studentku. Ale poslední mrazivý (byť digitální) záběr nechal zapomenout všemu, co se mi na seriálu nelíbí.(29.11.2017)

 • - Major Holina (Ivan Trojan) má na mobilu čas 23:10, když mu volá květinářka. V záběru na květinářku venku je ale světlo a po ulici projde i žena s dítětem, je tedy den, nikoli noc. (rakovnik)