Reklama

Reklama

Vlivný, ale idealistický politik Colin Pryce (Nicolas Cage) se v roce 2010, během devastující ropné katastrofy v Mexickém zálivu, ocitá v těžké osobní situaci. Musí se totiž vyrovnat s vlastním zhrouceným životem poté, co mu sexuální skandál zcela zničil politickou kariéru. (Magic Box)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (65)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Jo, po Nickovi se mi stejská. A z nostalgie jsem si po delší době pustil něco novýho s ním. A překvapilo mě, že jsem poměrně nelitoval. Začátek byl sice pomalejší, ale pak se to rozjelo a já se velmi dobře bavil a užíval jsem si Cage na obrazovce. Starý časy se asi nevrátí. Ale pokud se bude objevovat častěji, budu jenom rád...7/10 ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Co proti tomu všichni máte? Náhodou je to výborná sci-fi komedie se strhujícím výkonem grandiózního Nicka v kleci! Ptáte se co to zase melu za hovna? No tak uvažujte co by to asi mohlo být za žánr, když se jedná o film ve kterém Cage hraje čestného politika?! Brečí, klopí oči, filozofuje, chlastá a bojuje za rovnost pro všechny. Normálně bych takovej typ filmu vyodpadoval z gustem, ale já se co chvíli musel chlámat a plácat do kolen. Výborně jsem se pobavil a proto ty 3* vím, že takhle ten film asi působit nemá, ale tak co už...55% ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Nicolas Cage civí do zrcadla, Nicolas Cage otevírá lahev něčeho ostřejšího, Nicolas Cage řídí, Nicolas Cage se probouzí. A všechno mu docela dlouho trvá. Mezi tím vším vnímáme docela mdlé dialogy a příběh, kterak se chce jeden kongresman vydrápat výš. Ale jde na to poměrně bezzubě. Když si vzpomenu na Spaceyho manipulátora par excellence z House of Cards, což je látka dokonale zrežírovaná a scenáristicky vypiplaná, je tohle utahaný suterén. Austin Stark kupříkladu produkčně dohlížel na solidní feel-good kousek Infinitely Polar Bear, ve kterém Mark Ruffalo bojoval s maniodepresivní psychózou. Sympaticky ubíhal, ale Stark si z toho do svého filmu moc ponaučení nevzal. Jeho celovečerní debut je utahaný, nezajímavý, triviálně uchopený. Přitom mnohými odepisovaný Cage nehraje vůbec zle, občas dokonce lehce připomene své solidní role z osmdesátých a devadesátých let. Mít kolem sebe kvalitní spolupracovníky, myslím, že by ještě dokázal moc mile překvapit. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Abych si to ujasnil. Cena moci je taková, že přefiknete roztleskávačku a svoji asistenku, za což zaplatíte i nadále fungujícím manželstvím a vyhranými volbami? No, to by mě teda složilo... Úplně vidím, jak se studenta prvního ročníku politologie ptají, proč zrovna politika, a on odpovídá, protože kdysi viděl Cenu moci a řekl si, že to bude príma život. Nemám nic proti jednoduchosti, co mně ale vadí hodně je zbytečnost. Vlastně nejvíc jsem se pobavil až u zdejších komentářů typu "kdyby to byla produkce HBO, je to červený." Je jedno, jestli myslíte film nebo řepu, obojí je k smíchu. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Jen velcí muži vědí, jak lidskou bezmocnost učinit snesitelnou." Projevem to začalo, projevem to skončilo a mezitím se ničila a obnovovala jedna politická kariéra. Mne tedy čestně utrápený kongresman Pryce moc nebavil a ještě víc mě nebavilo přesvědčování o tom, že americký politik je čestný a poctivý - jinak musí odstoupit. Jak znám politiky, tak neváhají krást, podvádět, zpronevěřovat, zanášet a na své voliče z výšky kálet až do dalších voleb. Ale tady jde o velká témata - ekologii, pracovní místa, odškodnění poškozených a hlavně o finanční podporu ve volbách. A to je celkem nuda. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (4)

  • Nakrúcanie začalo v júni 2014 v New Orleans. (kacer4)

Reklama

Reklama