XXXVIII. (S04E10) (epizoda)

Dobrodružný / Drama

USA, 2017, 56 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• Wallis3

Po pirátech se mi stýskat bude, ale takhle to zhyzdit, a debilně uzavřít, to jsem nečekal. Paradoxně jednotlivým sériím jsem dával vysoké hodnocení, ale poslednímu dílu si neodpustím střelit odpad! Protože takhle prázdně to ukončit, to si to nezasloužilo. Silver celou dobu válčil tak jak oni, ale nakonec je to on, kdo se zachová nejsobečtěji. Silver celou dobu osnoval zrady, aby pak zradil úplně všechny a Flinta vžene do teplé náruče jeho milence. Nenasralo by mě ani tak, kdyby se tam rozstříleli, guvernér vyhrál, protože pirátská válka by byla marná, ale takhle teda ne. Toto byl hnus, vážení, a dost otřesný zneuctění jinak skvělýho seriálu!(10.8.2017)

• Necrotongue

WtF??!! Dvě hvězdičky ode mě dostala závěrečná epizoda jen z nostalgie, protože jsem se u tohoto seriálu dobře bavil, ale toto? Neočekával jsem vítězství pirátů, kdyby se dostavilo, pěkně bych se naštval, protože mám smysl pro realitu, ale proč udělali tvůrci z posledního dílu přeslazeně- patetickou hrůzu, to nechápu. Vím, co je dnes v kurzu, ale to neznamená, že s tím musím souhlasit, takže stejně jako nepřijmu myšlenku černocha v roli severského boha, nepřijmu ani závěr spočívající ve šťastném setkání dvou gayů na plantáži. Myslím, že tehdy by jim to vyneslo minimálně společné ubytování pod nejbližším řádkem kukuřice, či co to tam pěstovali.(1.11.2017)

Čekala jsem to víc "unhappy" ...ale jo, dobrý ,-) Milovala jsem tu bandu ...budou mi chybět, kluci i holky, hodní i zlí :-D Třeba někdy ...a teď si to jdu pustit celé znovu :-D(3.4.2017)