poster

Black and White

 • anglický

  Black or White

Drama

USA, 2014, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  ***

  Milý snímek, jehož zhlédnutí rozhodně nelitujete, ale víckrát si to už nezopakujete. Herecké výkony byly úplně the top, jak Costner, tak O. Spencer a mladá slečna taky hrála dobře. Vlastně je to naprosto o ničem.. o jednom soudním sporu, ale jsou tu moc hezky vykresleny pocity, které postavami mávaly a prostě tak... ale to herecké obsazení udělalo hodně. Pobavila mě scéna, kdy služebná jedla večeři a se strachem v očích pozorovala, jak Elliot aka Costner prohledává celou kuchyni, dokud pod dřezem nenašel láhev se svým oblíbeným chlastem, který mu tam schovala. P.S. V obsahu je zásadní chyba... nejprve přišel o dceru a tak se s manželkou starali o vnučku a pak až přišel o manželku....(31.7.2015)

 • carly
  ****

  Na flme sa mi najviac pacilo to, ze nikto tam nebol za zleho. Vsetci robili chyby, obcas dali uder pod pas, potrebovali sa ucit, zlepsit, pozriet si dalej od nosa. A vsetko to bolo predostrene s velkym citom a hlavne bolo v kazdom momente jasne, ze hlavnou motivaciou je Eloise. Skvele herecke vykony. Velmi dobre vykreslenie postav. Posobivy film.(31.1.2017)

 • lucijelucije
  ***

  Andílek v podání J. Estell byl úchvatný. Kevin si svou roli myslím užil, poznávala jsem v něm toho ochránce, jakým on umí být. Black and White je příběh, který vám spíš ukazuje dvě možné strany milujících prarodičů. Můžete vnímat tu rozdílnost kultur se stejnou láskou k malé holčičce. Je to sympatický film, takové lechtivé drama, které ničím neurazí.(20.6.2015)

 • Morholt
  ****

  Rozjíždí se to trošku pomaleji, ale když dojde na soudní přelíčení, má film co nabídnout, ačkoliv to místy zavání kýčem. Nicméně je to víc než snesitelné. Další věcí, která se mi líbila, je to, že film diváka staví do jisté schizofrenní situace. Na jedné straně je dědeček, který sice dokáže své vnučce poskytnout zázemí, ale má potíže s chlastem. Na té druhé pak babička, která se také dokáže o vnučku postarat, ale je tu faktor nespolehlivého otce dítěte. Vyhovovalo mi i to, jak se příběh lehce otřel o rasovou strunu, na kterou to chtěl jeden z obhájců hrát. Na co se ale může film spolehnout především, jsou herecké výkony. Costner výborný, Octavia Spencer nijak nezaostávala, seděl mi i Mackie jako advokát a v roli dalšího právníka překvapil stand-up komik Bill Burr. Konec je sice až moc sluníčkový a během končícího soudu jsem se chtě nechtě musel usmát, ale nakonec dobré konce jsou potřeba. 75%(6.4.2018)

 • DEXTER099
  ****

  Black or White pojednává o Elliotovi děděčkovi malé vnučky,které je narozdíl od něj tmavé pleti,protože dcera ,která umřela při porodu se v sedmnácti letech zapletla s jedním místním černošským feťákem a když zrovna Elliot přišel o manželku a malá Eloisa o babičku tak stojí před oběma náročný úkol se se vším vyrovnat a k tomu chce do své péče babička zmíněného feťáka.Film dobře ukazuje proměnu ameriky zhruba ještě tak před čtyřiceti lety a dnes kdy se už nedělají rozdíly mezi rasou a navíc Kevin Costner neztratil nic ze svého umu.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.(21.5.2015)

 • - Film byl natočen v New Orleans. (007.)