At the Devil's Door

• USA Home

Mladá, ambiciózní realitní makléřka Leigh (Catalina Sandino Moreno) dostane na starost prodat nemovitost jednoho staršího páru, který chce dům prodat v co nejkratší možné době. Jediným háčkem je jejich dcera, se kterou není něco v pořádku. Její stinnou stránku, která je ovládána nadpřirozenými silami, mají Leigh i její sestra Vera (Naya Rivera) pocítit na vlastní kůži. (juta)

misterz

Šedivé po všetkých stránkach. Na to aké to bolo nudné, nezáživné a atmosfericky priemerné mal snímok zbytočne zamotaný dej a k tomu ešte aj hlúpy koniec. Nechcem byť zlý, našlo sa tu aj pár silnejších scén, ale o nič svetoborné nešlo. Keď sa mi pri horore zatvárajú oči je to zlé znamenie, a to je presne tento prípad. 40/100 ()

ivishka

Horor výslovně založený na lekačkách otřepaného typu (např.postava v zrcadle a škaredý xicht). Snímek obsahuje nevýslovně nelogické situace a dějové zvraty, které divákovu mysl otupí natolik, že neví na co vlastně kouká.Abych pravdu řekla u tohoto "hororu" jsem se vůbec nedokázala bát a jednu hvězdu uděluji pouze proto, že jsem viděla i horší věci. ()

bourec

Tak McCarthy se kvalitativně nikam nepohnul.Taková průměrná báchorka s absolutně negradujícím koncem,a to nezajímavější se děje uprostřed filmu.Ale zase v době úplně bludnejch představ parodií na režiséry o světě hororu je film spíš zralej na kladný hodnocení.60%.Ty vole ,ten blb tomu dal zase jenom jednu hvězdu. ()

*CARNIFEX*

Leigh pracuje ako realitný maklér. Jedného dňa naráža na klientov, ktorý sa snažia predať svoj dom. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, keby sa v ňom za pár posledných mesiacov neodohralo množstvo podivných udalostí. Kto, alebo čo, stojí za prekliatím rodinného sídla? "Če-ši jsou, báječní! .... a pak si vezme u nás - nejdrahší půjčku!" Toď vše o skrytej pointe snímku. Neberte si úver! A tobôž od nebankoviek. "At the devils door" o triedu slabší ako bohato atmosferický, všetkými užívateľmi omieľaný - "The Pact". Je to škoda, lebo to vyzeralo pomerne sľubne. Napriek snahe, po zmrvenom závere, nemôžem inak - 50%. ()

Morholt

Celkem obstojná ďáblovina říznutá prokletým domem, to vše o třech hlavních postavách během tří období. A to byl asi kámen úrazu, protože McCarthy si s trojicí děvčat nedokázal poradit a jedna, ta poslední, mu pořád přebývala a pořád nechápu, proč jí do filmu vůbec pouštěl. O natažení stopáže určitě nešlo. Děj tak působil trošku kostrbatě, ale díky slušně zvládnuté technické stránce a sympatickým herečkám se to dalo přežít. I přes žánrová klišé a scény, které jsem už x krát viděl někde jinde, hodnotím nadprůměrně, protože mě to docela bavilo. 60% ()

Časové pásmo bylo změněno