Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. (Bontonfilm)

Amalberga

To se takhle sejdou v hospodě tupá nevěsta, svědkyně, barmanka a herečka v jedné osobě. Barmanka donese dámám nápojové lístky a povídá: "S našimi klienty dýcháme." Ne tohle není blbý vtip, ale blbý film s docela dobrým námětem. Ženy, které nechtějí být okolím "škatulkovány" a přitom samy soudí a odsuzují druhé a jsou stereotypní. Ne, nemuselo to dopadnout takhle uboze. P. S. Dávám jednu hvězdičku za promrhaný potenciál a debilní název hospody. Lapačka. ()

Kozlowski8

Příběh o jednom nezdařeném únosu nevěsty a mrtvém jelenovi... V určitých momentech vtipná, ale převážně spíš bláznivě pitomá komedie, odehrávající se téměř celá v jedné místnosti sportovního baru Lapačka. Pitomé, upjaté a nepřirozené jsou i hlavní postavy s jejich dialogy a celkovým projevem. Celá pětice hlavních herců si své role bezpochyby velice užívala (což bylo patrné), bohužel už ne tolik my - diváci. Režisér Hřebejk opět potvrdil svoji nevyrovnanost, kdy střídá opravdové filmové lahůdky s podobnými výtvory, jako je tento snímek. 45%. ()

superzurda odpad!

Těžko uvěřit, že ten samý člověk, co stojí za Pelíšky a Musíme si pomáhat, vytvořil něco tak nekoukatelneho jako je tohle ()

allegria

Kromě celkové ubohosti děje mi šel na nervy i mizerný zvuk, u poloviny filmu nebylo rozumět, co kdo říká. Herci neumí mluvit, dobrá artikulace přece přirozený projev nevylučuje. Překvapuje mě, že to technikům nevadí. Jinak celkově - důkaz úpadku českého filmu. ()

julie_mie

Nechápu nízká hodnocení. Já jsem se bavila podobně jako u hry. V tomto případě mi nevadila ani "divadelní" kamera. Je vidět, že dámy jsou sehrány a jen zkrátka přenesly výborně nazkoušenou hru do filmu. Za mě jasné 4. Ta jedna hvězda, co schází, je za mužské výkony, které dalece pokulhávají za ženskými. ()

Tomik9

Na to že se celý film odehrává v jedné hokejové hospodě kde jsou zavřeny tři ženy, tak jsem se u filmu dobře bavil. Příjemná oddechovka. ()

Fracek odpad!

Tvl, kterej prokouk poradil velkýmu mágovi kinematografie začít používat světlo a stín ala Donšajni? To je jako říct bábě, který něco nesluší, že krásně vypadá a pak se těšit z toho, v jakých je sračkách. No povedlo se, film je pro mě totální propadák, naprosto nekoulatelný. K tomu nehééérečky a neheéééérci ala Růžová ordinace v dialozích 25 cenové skupiny dokonale vymytých mozlů. Fuj tajbl, to byla sračkovice, naštěstí jsem to vydržel jen 15 minut. Hřebejk se dle mého pomátl, jak mu někdo poradil, jak začít umělecky točit a on v tom jede a jede a jede ... schválně kam dojede. Ta pointa je v tom, že pokud chci postavit film na dlouhých dialozích, pak k tomu potřebuji herce typu Menšíka či Bohdalky. A když to notabene chci naladit na umělecký árt, tak to už je pak opravdu kumanina dát nějak snesitelně dohromady, zvláště u komedie, kde se zase až tak na árt nekouká, ten si divák najde ve filmu, na který jde právě kvůli tomu ártu. Takže jak může být někomu smutno, když mu umře drahá osoba, tak je mi smutno, že odchází takový režisér, který natočil Pelíšky a Musíme si pomáhat ... ()

gael83

Neuvěřitelně sračkoidní, na malé ploše i tak šlo vytvořit dojemně-depresivní atmosféru aniž by dámy hrály, jak z pomocný školy kontra manio-depres psychóza. Chtělo se to uvolnit dát každýmu frťana a rozjet to, né my si dáme činohru jak z prváku. Za mě NE! ()

pepca72

Nechápu, jak v dnešní těžké ekonomické situaci, ve které naše země je, někdo může zafinancovat takovýhle paskvil. Snad je oblbnulo jméno Hřebejk, protože kdyby někdo z producentů před nafinncováním téhle kokotiny přečetl scénář, tak by nedal ani zlámanou východní marku. Tohle přece nemohlo vydělat ani korunu. A rozhodně, to nikoho nemohlo skvěle pobavit. Jednu hvězdu dávám za parádní svatební grcku asi v 15 minutě filmu a za výrok pana Jelena v podání pana Sokola, že Slovensko patří mezi země třetího světa. To je však na film trochu málo. Bravo Hřebejk, bravo, táhneš naší kinematografii k ledu společně s trapným Magnuskem a senilním Menzlem. ()

teseth odpad!

Trapná frivolní debilita, kde většina hereckého obsazení (celkem 4 z pěti) tvrdě přehrává a vytvářejí extrémní situace, které se snaží rádoby vyřešit. To nejvíc mlátí do oči u trojice žen, které chlastají v nějaké zapomenuté knajpě kde se celý rozhovor točí kolem chlapů a hlavně nevěrného ženicha. Ne ne ne. Tohle vůbec nemělo jít do kin. Tohle se mělo vysílat na ČT2 ve tři ráno aby si většina našinců nekazila chuť a idee o tom, že český film má ještě nějaký smysl. ()

Mates Hradecky

Produkce tento film vřadila do šuplíku KOMEDIE, proto zde tolik rozezlených komentářů uživatelů očekávajících kameňákovskou řachandu. Nenápadná adaptace nehloupé divadelní hry s nápaditým obsazením. Bavil jsem se dobře. Jedna hvězda plus za cameo Norberta Lichého, jedna mínus za "neúplnou scénu" důkazu sexuální orientace. ()

Anette3

Nuda a zase nuda. Žádný český humor, žádná zajímavá zápletka. Aneb jak se dále nudit už v tak dost nudném večeru ;) ()

mysterious.

Začátek filmu byl super, ale potom mě děj samotný přestával bavit. Nakonec jsem film shlédnul celý i přes to, že celý děj se odehrává v jedné hospodě. Za minimální náklady natočen průměrný český film. ()

Mark1983 odpad!

No - tomu se říká filmová stupidita,která nestojí ani za mrknutí.Jako by se někdo nudil a šel někam se svou novou kamerou natáčet,a rozhodl se,že to zkusí v baru. ()

zeromen odpad!

Další česká kravina a hovadina, prosím už další české filmy netočte. Je to světová ostuda, ty české kraviny. ()

mia.com

To byla ale blbost o ničem. Celou dobu jsem měla chuť té hysterické dementní nevěstě lištit...jedna hvězda pro Sokola, toho mám prostě ráda. ()

kacudzde

Je velice smutné, že režisér, který dokázal natočit tak skvělé české filmy, se podílel na takové zbytečnosti. ()

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People