Epizoda 2 (S02E02) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 34 min

• kocik1

Po shlédnutí této epizody začínám považovat Ordinaci v růžové zahradě za seriál roku s ambicí uspět i v zahraničí.(25.11.2017)

• Necrotongue

Druhá epizoda se mi zdála být hodně nudná a stejně jako v první sérii mám neodbytný pocit, že je duo Geislerová/ Havelka nejslabším článkem celého řetězu. Já těm dvěma nevěřím ani slovo, pořád je na nich vidět, že se snaží o herecký výkon, zatímco většina ostatních prostě hraje. Jediným světlým bodem byl opět Hynek Čermák.(13.3.2018)

Asi to nebude taková jízda jako v první řadě, ale bude to jenom takové příjemné pokoukání na inteligentnější konverzační vztahovku. Pro mne absolutní herecký top je Janka Kolesárová - té ženské stačí jeden výraz a zahraje líp než polovina osazenstva, jehož herectví je v přehrávání a šaškovství ( ikdyž i to je umění).(9.12.2017)

• chrispe

A máme tu Mikuláše. Přiznám se, že ke shlédnutí druhé řady mě nalákalo hlavně tohle zimní období. Ale ani to nezachrání ten znovukolotoč. Markéta je evidentně nevybuchlej papiňák, Jakub se asi rozhodl, že už mu žádná ženská řídit život nebude a tak pro jistotu rozhoduje o důležitých věcech jen on sám, Zuzana nám začíná znovu metat své jedovaté šípy. A co bude s Emou a Karlem? Hele... já myslím, že to až takový překvapení nebude. Ale uvidíme.(9.7.2018)