Dave, Adam a Doofer jsou členy studentského spolku a mají na starosti finance. Jednoho dne je trezor prázdný, chlapci jsou obviněni z krádeže a vyloučeni jako zrádci. Jsou přesvědčeni, že zlodějem je předseda spolku Spence. Rozhodnou se dokázat svou nevinu pomocí videonahrávky. Jenže aby ji získali, musí se dostat zpátky na internát. Využijí k tomu následujícího večírku spolku, kam se chtějí dostat v přestrojení za dívky. To, co mělo trvat jeden večer, se nečekaně protáhne na zbytek pololetí. Jsou vtaženi do dívčího spolku bojujícího proti sexuálnímu obtěžování. Mladíci, kteří se jim dřív posmívali, mají nyní možnost poznat jejich problémy z druhé strany a uvědomit si, jak špatně se k nim chovali. Aby dotáhli plán do konce, musí pokračovat ve hře a udržet tajemství. Na každém kroku jim kluci dávají drsně najevo, jaké to je být neatraktivní dívkou. Druhá šance dostat se k nahrávce nastane po fotbalovém zápase. (TV Nova)

Brano odpad!

Keď som mal tak 15 rokov tak mi to prišlo vtipné, ale teraz už som to ani dopozerať nemohol. Tento humor už ide mimo mňa. Po väčšinu pozerania mi to pripadalo trápne. A celkovo námet ako trojica študentov sa prezlečie za ženské ma veľmi nebavila. Keby to aspoň nestalo na základoch tých typických a idiotských amerických teen filmoch. Chcel by som vidieť tie ich školy, kde každý deň je len jedna veľká party. ()

CrazmydRed

Jedna z tych vkusnejsich teenagerskych komedii, i ked uchylnam scenkam sa nevynete... hlavne postavy vyzerali ako zeny naozaj prekrasne a sexy :D ()

DooFooS

Pokud je nálada, tak se jedná o pohodovou jednorázovou komedii a navíc... Šermiřský souboj s vibrátory jsem tedy ještě nikde jinde neviděl. ()

sa_kra

V rámci žánru (teen-age-sex-fekal-whatever-komedie) je tohle rozhodně nadprůměr, co mě celkem baví. Není to rozhodně nějaký ultra zábavný snímek, ale v kontrastu s německou produkcí na téma "sex & kondomy" je tohle celkem snesitelný film. ()

DandaPiper

Bez pochyby nejvtipnější film, co sem kdy viděl. Kdo to hází do jednoho pytle se "Scary Movie(s)", tak ten to snad ani nezná.. ()

MartinaGaz

Správná americká bláznivá komedie. Kvůli obvinění ze ztráty peněz se studenti rafinovaně převlékají za studentky, a pro očištění svého jména dokonce vstoupí do spolku ošklivek. Studenti se setkávají s mnoha ženskými problémy, které ošklivkám pomáhají zdárně vyřešit. Vydávání se za studentky není sice originální téma, ale tato komedie je zpracována velmi dobře. Povedené hlášky, vtipní herci a herečky. Nejvíce se do role ženy vcítil Doofer, který se stal mojí oblíbenou postavou. ()

Mikecat

Dosť dobrá komédia kde sa studenti prezliekajú za ženy, dievčatá sa ostrelujú vibrátormi a samozrejme všetci chlascú ako oživot a ide im len o jedno: užiť si život naplno! ()

cici24

Velmi povedená komedie o borcích, kteří se převlíkli za ženský. Vtipné a zábavné a odlišné od tuctových teenagerských komedií z prostředí školy.... ()

arcy666

Být při smyslech asi tuhle úchylnost odstřelím po první scéně, ale já díkybohu byl v tak upadlém stavu, že mi sebevětší trotlovina přišla náramně k popukání a správně úchylná. Škoda jen že jedná o jednu z variací tak tisíckrát viděné téma, která nejde proti jasnému a předvídatelnému zakončení. Ale i takové filmy jsou potřeba. ()

RomanBond007

Nadpriemerná komédia s perfektným obsadením a dôvtipom. Síce sa zdá, že je to nejaký prepadák, ale nie je to tak. Názov filmu celkom vystihli, všetko je viac než dobré. Trebalo by to vyzdvihnúť nad 50%, ale všimol som si, že väčšina nemá takú vkus ako ja. Takže, je to to lepšie, čo kedy natočili. 75%!!! ()

Horác

Jasně, je to taková blbůstka. Ale na nic si to nehraje, takže proč ne. A ta hlavní blonďatá hrdinka, to je prostě krásný pokoukání. ()

xander

Trápna a nudná komédia bez známych mien. Premena na ženy nieje vôbec ukážaná a vtipy sú slabučké. Len málokedy sa nájde kvalitná vtipná scéna. Scenár filmu je taktiež velmi slabý a vypadá akoby z neho bolo dosť scén vystrihnutých. Velmi podpriemerná komédia . ()

Curfew

Pokud vás neodradí rozbředlý začátek, možná že se postupem času chytíte stejně jako já a nakonec se dodíváte. Žádné veledílo, ale faktem zůstává, že oproti jiným "teen" komediím je to ještě docela k ukoukání. Občas si dokonce film sám ze sebe udělá (skoro) legraci... Není to taková hrůza :-) ()

gekons

Tak tenhle film zbožňuju!!!V první řadě upozorňuju,že film je třeba vidět v originálním namluvení. Je sice pravda,že zápletka filmu je poněkud stupidní,některé gagy jsou pro spoustu lidí trapné,ale to je základ mnoha jiných,třeba i úspěšnějších teenagerských komedií u nichž je potřeba stát se na hodinu a půl jedním z nich a mě se velmi líbil přerod třech maníků na hnusné buchty se zadky,kteří role dle mého zvládli skvěle a některé jejich ksichty a hlášky jsou nezapomenutelné.Osobně řadím mezi klasiky jako Prci prci,road trip... ()

Lea.inJuly

Poprvé a podruhé se mi to moc líbilo, potřetí atd už to bylo slabší. Dobrá odreagovávačka, ale čím vícekrát to vidíte, tím více vidíte, jak je ten film hloupoučký:) Ale pobaví:) ()