Dave, Adam a Doofer jsou členy studentského spolku a mají na starosti finance. Jednoho dne je trezor prázdný, chlapci jsou obviněni z krádeže a vyloučeni jako zrádci. Jsou přesvědčeni, že zlodějem je předseda spolku Spence. Rozhodnou se dokázat svou nevinu pomocí videonahrávky. Jenže aby ji získali, musí se dostat zpátky na internát. Využijí k tomu následujícího večírku spolku, kam se chtějí dostat v přestrojení za dívky. To, co mělo trvat jeden večer, se nečekaně protáhne na zbytek pololetí. Jsou vtaženi do dívčího spolku bojujícího proti sexuálnímu obtěžování. Mladíci, kteří se jim dřív posmívali, mají nyní možnost poznat jejich problémy z druhé strany a uvědomit si, jak špatně se k nim chovali. Aby dotáhli plán do konce, musí pokračovat ve hře a udržet tajemství. Na každém kroku jim kluci dávají drsně najevo, jaké to je být neatraktivní dívkou. Druhá šance dostat se k nahrávce nastane po fotbalovém zápase. (TV Nova)

corpsy

Hlavne pre konzumentov, ktorým nevadí, že vidia stokrát videné a ten zvyšok - no myslím si, že od nudy neumrú, ale raz stačí. ()

Torision

"Aaaaau, moje kou....vagína, ona mě kopla do vagíny" Překvapivě to nebylo až tak hrozný, jak mi kámoši říkali. Jasně, že to není na Oskary, ale já po sobotní kalbě neměl nejmenší chuť u nějakýho filmu přemejšlet, ale mnojem lepší byla nějaká ujetost, u který si odpočinu. A tohle byl pro mě v rámci mikrožánru "teenage komedie" takovej příjemnej standard,. Přestože to nemělo třeba takovou svěžest Prciček nebo Road Tripu, taky to bylo výrazně stupidnější a dost průhledný, tak na druhou stranu jsem se u toho hned několikrát zasmál a uteklo to rychle. Nejlepší scény se tu točej hlavně kolem postavy, kterou hrál Harland Williams, ale výborný byly i ty členky "dog". Pokud vám vadí se zasmát u scény, kde se 2 chlapi převlečený za ženský v bitce mlátěj dildama ve stylu Star Wars, tak si to radši ani nepouštějte. :) ()

Kryton

Je to blbost nebo není to blbost? Je to tak blbé až je to dobré. Mě to celkem přišlo sranda a padlo mi to do nálady. Vypnout mozek, vzít si lahváč k telce a nechat vše na ní. ()

Gereth

Klasická výplachová teen komedie, u které jsem se překvapivě celkem dost zasmál. Je třeba ocenit absenci nechutností, které ve filmech podobného ražení bývají. Jen toho vtípku po zavěrečných titulkách nás mohli ušetřit. ()

MartinNDL

A v anketě převkvapení roku.....se absolutně neumístil tenhle film. Totální tuctovka, jednorázovka. Čitelná, často trapná, přesto zkousnutelná. Jako každej neandrtálec namíchá Cuba Libre, tak asi tak složitý je natočit teenage komedii tohoto typu. Až nebudu mít zase v pondělí před půlnocí co dělat, budu muset být doma a nikdo nebude poblíž, nejspíš budu za tenhle film rád, jinak těžko. ()

Elyssea

Strašně pitomá, ale taky strašně zábavná komedie. Boj s robertky mě rozesmál a to už se dlouho žádné komedii nepovedlo. :-) ()

carly

videla som už aj lepšie komédie. ale pár krát som sa aj zasmiala. dalo sa na to pozerať hlavne vďaka skvelým hercom ()

Šimpy

Čekal jsem lepší věc. U některých teenage komedií jsem se nechutně byvil. Tady jsem se taky párkrát brutálně zasmál, ale spíše nad trapností některých scén. Chyběly mi trochu inteligentnější vtípky. Ale co považuje za plus je M. Rosenbaum, který konečně odložil neustále vážnou tvář Lexe Luthora a hodil na sebe ženský šaty. Jen to mohlo být vtipnější. Někde jim jde o to být trapný a tím pobavit a aby je diváci tak brali, což bohužel nevyšlo. ()

SHI-SHA

Poslední půlhodina bohužel ztratí veškerou originalitu a film trochu potopí (co by to bylo za americkou komedii bez moralizačního závěru?), zbytek filmu je však skvělý! Divím se, že tak strašně zapadl. ()

otík

Obecně nemám rád filmy, kde si dospělí chlapečkové hrají na holčičky, do jiných se zamilují a pak musí chtě nechtě s pravdou ven. Ani zde to nebylo o nic lepší. Naprosto vše bylo očekávané, vtipu pomálu, nejlepší přišel až za titulkama (o ten se opravdu nenechte ošidit), hodně scén nebylo sice přímo nechutných, ale příjemné také nebyly. Jde o průměrný snímek s tématikou, která je pro mně hodně podprůměrná. ()

tom88

Niekedy padne vhod takáto buranina. Je to tak trochu výplach, ale kupodivu sa na tom dá zasmiať. Celkom mi to sadlo aj keď musím uznať, že sa jedná o čistú americkú, prehnanú a naivnú stupiditu. Herci zahrali adekvátne k tomuto žánru. Scenárista si trocha uletel. Každopádne je to oddychovka nie pre každého a nie pre každú chvíľu. Ale rozhodne sa dá na tom zasmiať a to si cením, kedže je to komédia, ktorej účelom je baviť. Účel splnený. 65% ()