Dave, Adam a Doofer jsou členy studentského spolku a mají na starosti finance. Jednoho dne je trezor prázdný, chlapci jsou obviněni z krádeže a vyloučeni jako zrádci. Jsou přesvědčeni, že zlodějem je předseda spolku Spence. Rozhodnou se dokázat svou nevinu pomocí videonahrávky. Jenže aby ji získali, musí se dostat zpátky na internát. Využijí k tomu následujícího večírku spolku, kam se chtějí dostat v přestrojení za dívky. To, co mělo trvat jeden večer, se nečekaně protáhne na zbytek pololetí. Jsou vtaženi do dívčího spolku bojujícího proti sexuálnímu obtěžování. Mladíci, kteří se jim dřív posmívali, mají nyní možnost poznat jejich problémy z druhé strany a uvědomit si, jak špatně se k nim chovali. Aby dotáhli plán do konce, musí pokračovat ve hře a udržet tajemství. Na každém kroku jim kluci dávají drsně najevo, jaké to je být neatraktivní dívkou. Druhá šance dostat se k nahrávce nastane po fotbalovém zápase. (TV Nova)

KuZd

Jasne, je to blbost, citelna uz od zacatku. Ale na rozdil od svych zanrovych konkurentu je to fakt sranda! :) ()

xavierr13

To je opravdu bláznivá komédia pre teenagerov, chlapci prevlečený za dievčatá poznávajú ešte len, ako sa cítia dievčatá, čo nie su krásne a nachádzajú krásu v niečom inom než len krásna tvárička, ale aj tak miestami film strašne nudí a to potom stráca tempo na celom filme *škoda*hodnotil by som lepšie *2* ()

P.J.2

Nenarocna komedie u ktere se vzdy dobre zasmeju. Nebyl zbytecneho moralizovani v posledni casti tak je to i na 4* ()

Rathalos

Dalsie americke prekvapenie co sa tyka komedie,fakt zabavna vec,pri ktorej sa budete urcite smiat,traja chalani prezleceni za baby,jednoducho sranda...:-) ()

plagjoklas odpad!

Fuuuuj blbosť idiotina fakt toto nemusím! myšlienka ktorá bola ako 4 minútový videoklip skupiny Die Artz ešte vtipná ale ako 93 minutovy film to nemoze dopadnut inak než hoddnotením odpad ()

Amgis

1,5 hvězdičky. Být váma tak se tomu raději vyhnu a čas využiji jinak! Pravda byl tam i okamžik , který byl k zasmání ale jinak scénář a děj je ubohý ()

salamandrr

Na takhle debilní téma a hnusný kluky v šatech je to docela ucházející a těm emancipovanejm slepicím bych dal pár facek ()

chrispe

Viděla jsem před lety a vím, že jsem se vážně bavila. Je to taková normální blbá americká komedie, ale u mě zabírala. Uvidíme, co bude, až se po letech kouknu znovu. ()

Zombo

Tuto do odpadu padající hvězdu dávám Sorority Boys (i český "překlad" je vtipnější než samotný pokus o film..) asi kvůli dvěma, maximálně třema fórům, kterým jsem se chtě nechtě zasmál. Počkat, možná jsem se smál sobě, že se na to ještě dívám a dávno jsem to nevypnul. A čekání na závěrečnou pointu (!!!), která byla jasná pomalu od prvních pěti minut, a když vás při tom řežou těžce podprůměrné, bezduché až debilní antivtipy..., tomu říkám pravý divácký masochismus. Pokud hledáte opravdu pádný důvod, proč zatracovat teen komedie, tak tady ho máte! ()

FoxMulder

Děs a běs. Neoriginální, většinou trapné a ani zajímavé, s morálním ponaučením nakonec. Stomilionkrát ohraná nudná sračka s pár slušnými fóry. ()

ChloeQueen

Místy jsem se bavila, místy to byla až předvídatelná nuda. Konec nepřekvapivý. Ovšem nemůžu jít níž za úžasného Michaela Rosenbauma :) Člověk se pozastaví už jen nad tím, co ho přimělo tuhle roli vzít... ()

renoarko

V podstate je to taká teen-hovadina, akých sú stovky, k tomuto filmu mám však určitú citovú väzbu (ja som sa pri ňom dokonale bavila a dodnes z neho citujem niektoré hlášky). A ešte jedno odporúčanie: Sledujte to len v origináli, dabing to podľa mňa dosť zabil. (Z hlavných predstaviteľov sa stali riadne fešandy, to sa musí uznať) ()

DadysGirl

Je to hovadina... Ale veselá a zábavná... Aneb pánové - zkuste si být na pár dní ženou... a ještě k tomu ne moc atraktivní... ;) ()

Knor

Ucházející ujetá komedie, další typu ,,chlapi se převlíkaj za ženský''. A není to až takovej trapas, viděl jsem už horší. ()

Homerking

Tři týpci Adam, Dave a Doofer jsou vyhozeni ze studentského spolku kvůli obvinění z krádeže peněz které bratrstvo šetřilo na velkou párty, vědí že existuje VHS kazeta která může dokázat že peníze neukradli, aby jí získali musí se přestrojit za studentky a infiltrovat se do bratrstva, vše ale nepůjde podle jejich plánů. Skvělá ujetá komedie která se mi před časy dávno minulými líbila mnohem víc než legendární Prcičky, moře luxusních hlášek, vtipných scének a bizarního humoru, kdo mě bavil zdaleka nejvíc byl Doofer alias Roberta. ()