Luce je poslána do internátní školy pro problémové mladistvé hned poté, co je obviněna ze žhářství, během něhož zemřel mladý chlapec. Ve škole plné zvláštních spolužáků potkává záhadného a odtažitého Daniela, který s ní ale nechce mít nic společného a až podezřele se jí vyhýbá. Luce se snaží zjistit jeho tajemství stůj co stůj. Nejen, že jí Daniel silně přitahuje, ale přijde jí na něm i něco velmi povědomého. Jako by ho snad znala tisíce let... (Fénix Distribution)

Magika82 odpad!

Když spisovatel/ka píše tzv. "Na sílu", výsledek je nakonec podoben velmi špatně předstíranému milostnému roztoužení v loži... Když takovou knihu převezmou hned tři scénáristé, je nabíledni, že katastrofa je neodvratitelná. A tento snímek jest toho důkazem.... Nedostatečná, a práce patří do Odpadkového koše... ()

suzanne1997

Zajímavý film, donutil mě se dívat až do konce a ten mi ani teď není úplně jasný. Chápu, že se do sebe zamilovali, ale co se stalo pak? Tenhle film mne opravdu zaujal, spousta věcí se v něm vyřešila, spousta zůstala nezodpovězená a velké množství otázek mne napadá. Nemám nic k vytknutí, nemám žádné připomínky, jenom bych lehce dořešila ten konec. Celkově působil dobrým dojmem, nic nepřeskakoval, na nic si nehrál. Proto mi nezbývá než jej doporučit, je však jen na vás, jestli mou radu poslechnete. ()

cingi.t odpad!

Toto bola paródia ešte aj na Twilight, ktorý mám rada, ale toto bolo moc aj na mňa. Jediné, čo sa pýtam pri tomto je "Jeremy prečo?!" Po Railway Man by som ťa chcela vidieť len v dobrých filmoch. Máš na to. Odpad! ()

Blue.Shark

Jednu hvězdičku za přehrávání, debilní děj a hrozný příběhový mišmaš. Když se to všechno smíchá a člověk se smíří s tím, že to prostě není dobrý film, dá se u toho docela nasmát. Co ale nejvíc překvapí, to je stav po filmu, kdy si vlastně divák není jistý, co všechno se na plátně odehrálo. Přirovnal bych to k 91 minut dlouhému videozáznamu, na kterém se štěňátko s dramatickým pohledem snaží otevřít sklenici zavařovaných okurek, přičemž kolem pobíhají zlá koťátka a našemu štěňátku se smějí. Ano hlavní dějová linka je úplně o ničem a vlastně to ani nedává smysl. Jo a pozor, když už má to štěňátko sklenici skoro otevřenou a v dáli proto začnou vybuchovat epesní římské svíce a rachejtle různého typu, záznam skončí. Because fuck you. Zajímalo by mě, jestli je špatný jen film nebo i předloha, ale prozatím tuhle otázku rád nechám nezodpovězenou. ()

bllm

Ty krávo, no to jsem si teda dala. Tohle jsem teda nečekala. Měla jsem radost z nového filmu s Jeremy Irvinem a moc jsem neřešila, co to vlastně je, co to na mě číhá. Zdejší obsah zas tak strašlivě nevypadá, ale plakátek mě měl dostatečně varovat. Netušila jsem, že se vůbec něco takovýho natáčí a že se najdou lidi, kteří se k tomu propůjčí. Ta jedna je za docela zajímavý vizuál (co jsem si za těch 25 minut po které jsem to vydržela stihla všimnout). ()

Blackey.

Já jsem si asi ani nemyslela, že by ten film mohl být dobrý, ale tak nějak jsem se na něj stejně podívala. Kdysi dávno, v dobách, kdy jsem byla cílovou tohoto žánru, jsem četla knihu a ani ta se mi zrovna dvakrát moc nelíbila, ale říkala jsem si, že dám filmu šanci... No buď jsem z toho prostě už vyrostla, nebo to vážně bylo hodně špatný. Hlavní duo asi dělalo co mohlo, Jeremyho mám vážně ráda a Addison taky projevila špetku hereckého talentu a navíc je to vážně krásná žena, ale to bohužel nestačilo. Film nepůsobil vůbec uceleně, spousta rozmazaných záběrů, které měly působit umělecky, mě spíš rušily... a spousta otázek zůstává nezodpovězena s tím, že je to otevřené k dalšímu pokračování, na které ale nejspíš nedojde. Přišlo mi to uspěchané, rozuzlení... hm... vlastně žádné... některé události působí ve filmu naprosto zbytečně. Myslím, že to možná mělo větší potenciál, ačkoliv nejsem ultra fanda knih, ale ten v té hodině a půl využit rozhodně nebyl. V podstatě se tam toho moc ani nedělo, ale některé scény člověka i bavily, nebo vyvolaly aspoň nějakou emoci, no ten závěr podle mě úplně zabil veškeré snažení uplynulé hodiny a čtvrt.... Nemůžu říct, že bych byla zklamaná, protože jsem od toho nic nečekala, ale nejsem ani nijak pozitivně překvapená. Nejspíš na ten film hodně rychle zapomenu. ()

Likan7 odpad!

Jak mi tohle mohlo utéct? Jsem jeden z mála, který viděl všechna Stmívání..a jeden z milionu, který má tu ságu "celkem" rád. Není to prostě takový odpad, jak se z něj dělá. Pád je naproti tomu ale něco neuvěřitelnýho. Tenhle film nemá DOSLOVA!...vůbec nic. Nevím jak je na tom knižní předloha, ale Stmívání proti tomuhle vypadá jako totální masterpiece. Těch 85 minut pocitově trvalo 160. Neuvěřitelně špatné teen fantasy. Vůbec se nedivím, že nikdy nevznikl druhý díl, i když první prakticky nemá konec a je to doslova rozpůlený příběh. ()

EpsilonZet

Tak trochu Twilight v novém kabátu, ale když já řeči o mytologii prostě žeru! Škoda pitomých efektů, toho, že byl anděl trochu při těle, a taky nedotaženého finále, jenže prostě... Když je nálada, tak je nálada. Určitě si to nepustím k podrobné analýze při vznosném intelektuálním rozpoložení. Ne, tady se člověk musí culit a podrobit křupkama. ()

elimS

10% - komentář 20ti slovy: "Still a Better Love Story than Twilight"...chchchch...raději 3x celou sérii tvajlajtu než tohle znova :D A to jsou prý další 4 knížky, bože :D ()

Petra321

Častá klasika, dobrý príbeh, ale zlé spracovanie. Film ma začal zaujímať až od požiaru v Meči a kríži, čo bolo dosť neskoro. Nebola to žiadna sláva, ale pevne verím, že jedného dňa toto dielo objaví nejaká televízia, alebo štúdio a povedia si: ,,Hm, poďme o tom nakrútiť seriál!" Podobne ako pri Zlatom kompase, či Meste kostí, pretože tento príbeh má na viac ako len podpriemerný film. ()

blondboss

Podpriemerná teenage fantasy, ktorá cucá veľa námetu z Twilight série a ktorá sa od nej v podstate líši len tým, že upírov nahradili padlí anjeli. Inak je to len tá istá opäť prevarená kaša navyše s dosť nedotiahnutým scenárom a dialógmi. Atmosféru to malo celkom fajn temnú so sympatickou hlavnou predstaviteľkou, ale inak to nemôže veľmi zaujať. 40 % ()

blazma

znovu a zase teen romantika, se scifi propojením nějaké historky. tady máme příběh o andělech. Není to špatný, ale jen mi přijde divný že ze všech andělů jen on byl schopný se zamilovat? jen on byl prokletý, tou neustálou reinkarnací? to je trošku zvláštní, ale budiž. nějak se to překousne... ale pořád to nemění nic na tom že je to skoro pořád nuda. ()

mima33

Pre mňa je tento film obrovské sklamanie. Hovorilo sa o ňom, odkedy vyšli knihy - myslím, že v roku 2009 - a keď už nejaký film tak dlho pripravujú, tak by som čakala niečo oveľa viac. Knihy boli trochu na štýl Twilight, akurát boli menej hlúpe. Luce mi bola od začiatku sympatickejšia ako Bella a Cama som milovala - bol to ten správny bad boy. Nečakala som vernú adaptáciu knihy, ale že až tak ten príbeh okrešú a pomenia som si teda nemyslela a nevypálilo to vo finále vôbec dobre. Herecké výkony boli tiež mizerné, dôležité postavy nedostali dostatočný priestor, prostredie bolo síce fajn, ale ničili to hrozné efekty. Celé zle. Dvojka určite zelenú nedostane. A ja som za to rada. ()

zuzzz.man

Dobrá myšlenka, špatné zpracování (haha, to jsme fakt nečekali, že je ***). Skvělá hudba, jako fakt, příjemná hlavní hrdinka (je to taková sebevědomější a hezčí bella z upírů), tím to ale končí. Chtěla jsem dát 3 hvězdy, ale konec to zazdil na 2.. ()

Deeus

Nebylo to náhodou úplně zlé, mělo to potenciál, ale snad ještě nikdy jsem neviděla tak zkoněných závěrečných 15 minut... Pořádné vysvětlení? Ne. Souboj? Proč, co? Eeh... a to byl rozjezd i přes mou skepsi vůči podobně laděným filmům slibný :/ ()