Vesmírná loď havaruje v zoologické zahradě a záhadná vojenská nanotechnologie na palubě se zhostí jako hostitele šestimetrového krokodýla, největšího exempláře v zajetí. V nedalekém akvaparku zavládne panika, protože právě v něm začne tento nebezpečný superpredátor řádit a zanechává po sobě jen zkázu. Navzdory vojenskému zásahu se nedaří tuto strach vzbuzující robotickou bestii zajmout, neboť ta se pokouší dosáhnout jediného svého naprogramovaného cíle: přežít za každou cenu. (oficiální text distributora)

Wbcko

Ani nevím jestli to jde hodnotit, stejnak jako nevím zda to mohl někdo myslet vážně. Pokud ano, jsou ty tři hvězdy v podstatě za odvahu. ()

kristynca odpad!

Sequel nebude? Crocobot - o těžkém údělu korejských šiček luxusní obuvi? Nebylo by to ani drahý, když je taky vystříhaj z papundeklu... Odpad odpadovič! @ivan_drago Ty si ale crocot! :-P ()

Matli odpad!

Jsem plný dojmů :-) Sledovat tento kousek v opilosti, tak dám určitě za 2*, ale ve střízlivosti to jinak nejde. Nevím co kritizovat dřív, vše je prostě špatně, hlavně ty dialogy, to bych blil. Krokodýl je samozřejmě dělanej v Malování, s tím jsem se smířil už na začátku. Na druhou stranu bylo příjemné vidět Corina Nemce (SG1). 6% (za ty roštěnky) ()

BeranSon odpad!

I některého filmu je lepší nepřemýšlet nad absurdní banalitou a dát volný průběh všemu co se na TV obrazovce stane. Tohle není vtip, tohle je vrcholvá hrůza a můžu jen vřele doporučit jedním uchem tam a druhým zase jinam... - 0/10 - ()

SidneyP odpad!

Tak tohle ne, no ty krááávo... :D Krokodýl jak namalovanej vodovkama, herci totálně špatní, kromě pár scén tam nejde vidět ani pořádné napadnutí, v aquaparku povraždí všechny lidi a postavy, které přežily se tam líbaj a jsou naprosto v klidu. Pohoda, o nic nejde, někde poblíž je jen šestimetrová kurva! ()

drankeryth odpad!

To uz bolo na mna troska vela, roboticky krokodil premavajuci sa po parku a ked uz dostal chut na vrazdenie, tak to nejako ignorovali a kamera behala vsade len nie na zaber, ako ho zabija. Hlavny typek v podani Corina Nemca uz hral v roznych takychto nepodarenych filmov, asi to ma v krvi a taketo filmy vyhladava, ktore za nic nestoja. U mna jednoznacne robocroc nezabodoval a preto u mna film prepadava hlboko pod zem. ()

feryk odpad!

Pokud by to bylo deklarováno jako komedie, tak bych dal jednu hvězdičku, ale takhle nemůžu jinak. Skákající krokodýl ničící vrtulníky jen těsně zaostal za skákajícím dinosaurem z papíru, který požírá vrtulníky v jurském komandu. :D Jestli někdo dokáže s vážností sledovat tyto filmy, tak má muj obdiv, to se prostě nedá, je to odpad. ()

Armin82

Člověk by nevěřil, na kolik ptákovin během dovolený narazí. Tohle je zase jako co? Horor? Komedie? Nemá smysl se k tomuto velevýblitku jakkoliv vyjadřovat. USA je zemí nepřeberných možností a taky nepřeberných nesmyslů. Tohle je jeden z nich --->10% ....vlastně ani nevim za co...jo už vim, za robocroca na skluzavce...tohle je výsměch lidstvu, že na něčem takovým vůbec chtěli vydělat prachy ()

E lan odpad!

Totální debilovina s herci hodnými pornofilmu, scénářem ze žumpy a triky jak ze staré dobré Amigy. Přesto pár scén je tak nesmyslných, že se člověk slušně zasměje a vlastně kvůli tomu a jen kvůli tomu má smysl se na to s přáteli dívat. ()

mirra66 odpad!

Pokud byl film financován z nějakého dotačního programu, tak chápu pohnutky tvůrců k jeho natočení (jinak nemohu pochopit, že někdo utopí finance v takové břečce - odpadu). Hodnocení je jednoznačné, jiných komentářů netřeba. Uzavírám s hodnocením: odpad ! ()

beso74

Film, ktorý sa rozhodol zviesť na popularite kde akých krížených potvor s podivnými zloženými názvami ako napríklad Dinocroc, Piranhaconda, Crocogator, Mega Python vs Gatoroid, Dinoshark či Sharktopus a zároveň sa priživiť na úspechu Robocopa. Chatrné triky a herci prehrávajúci svoje scény o 106 sa dajú tomuto typu filmu odpustiť, problémom je tu akurát tak fakt, že scénaristom došli nápady hneď na to, ako vymysleli titulné monštrum. A tak sa divák 80 minút pozerá na bezradnosť postáv a i tvorcov, ktorí ich nechávajú chodiť neustále dokola a keď má prísť na nejakú akciu, strih a už je po nej... ()

Godhaj

,,Vaše chlupaté lýtko na tom nic nezmění.“ Robocroc mě navnadil nejen vyhlídkou na polozvíře polorobota, kterak sužuje americké neherce, ale hlavně obsazením Corina Nemece, který podal v Písečných žralocích obětavý herecký výkon. Bohužel toto není typ zvířecího béčka, které by bylo zábavné. Tady tvůrci zcela rezignovali na zábavu a vzali svou práci pěkně vážně, bohužel. Příběh, to je pořád ta stará známá naháněná od začátku do konce po různých lokacích. Herci podávají minimální výkony, čemuž je přizpůsoben i český dabing. Celkově vzato je tento film vhodný akorát k příjemnému usnutí. ()

johnsnow

Akurát blbinka na jedno pozretie. nelogickostí nieže tona ale kvadriliarda. No a krokouš meniaci sa na kompletneho robota je dobrá volovina. Ale má to aj pekné baby, žiaľ málo krvavých vrážd, aj tie čo ukážu sú často mimo záber a vidíme len kus krvi. No ale ja som spokojný. Jedno pozretie stojí za slabšie 3*. ()