Zajímavý a hlavně koukatelný filmařský experiment - stejný scénář ve třech různých prostředích. Navíc skvělá hudba.(4.10.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $263,192Tržby Celosvetovo $-(26.4.2009)

Tri príbehy postavené na rovnakom princípe, ktoré by vedľa seba fungovali oveľa lepšie nebyť druhého, nemeckého, kt. je chladne zívajúci a v kontexte celku ako takého zbytočný. NEprináša nič nové a len sa vracia k prvej, akurát gendrovo opačnej story. Pri sledovaní mi napadalo, že by sa film dal zostrihať do výborného kraťasu a opäť po týždni od sledovania Trustu by som pánu Hartleymu z chuti a s obdivom nahlas zatlieskal. Škoda. "CUT".(12.1.2010)

Poslední film, který mi do zhlédnutí Hartleyho celovečerních filmů zbýval (kromě nového Meanwhile, na který se těším), byl Flirt. A poprvé jsem Hala ve filmu viděl. Nejvíc mě bavil samozřejmě první díl. Jinak není možné říci, jako to říká jeden z německých stavebních dělníků ve druhé části, že cílem režiséra je zjistit, jak měnící se prostředí ovlivňuje dynamiku situace, protože vlivů na dynamiku situace je přece strašně moc a vliv prostředí nelze tak jednoduše analyzovat. Zvláště v první povídce se mi líbili herci (už je člověk dávno zná z jiných filmů Hala, jak už to bývá). Žádný film Hala Hartleyho nedokážu ohodnotit pod 4*.(19.10.2012)

Jsem trochu v rozpacích, jak se k hodnocení tohoto filmu postavit. Sledovat první příběh bylo ještě docela zajímavé, protože tam jsem nevěděl, jak to dopadne a co se tam všechno odehraje. Sledovat druhý příběh už bylo docela nudné, protože když člověk ví, co se tam odehraje a jak to dopadne, tak se vlastně jen nudí a čeká, až přijde třetí příběh. Jenže třetí příběh je opět o tom samém, děje se tam pořád to stejné co v prvním a druhém příběhu. Jistě, pokusy o inovace v druhém a třetím příběhu jsou, ale to nic nemění na tom, že jsem hodně zklamaný z výsledku, protože prakticky počínaje druhým příběhem jsem sledoval čas a čekal, až celý film skončí. Vím, že se v tomto případě zřejmě jednalo o jakýsi experiment, ale v mém případě nápad udělat jeden příběh, jeden scénář, a natočit to ve třech různých městech, prostě nepadl na úrodnou půdu. Takže se jedná jednoznačně o veliké zklamání a jediné, co v mých očích tenhle film zachraňuje a vyzdvihuje je fakt, že trvá pouhých 80 minut a že ten děj byl docela nápaditý, dokud neskončil první příběh. Takže teď už zbývá jen jedna otázka, a to jestli udělím dvě nebo tři hvězdy. Je to nerozhodné, je to padesát na padesát a já teď vůbec nevím, k čemu se přiklonit. Ale v tomhle případě asi naštěstí pro film zůstanu na třech hvězdách, ale ty tři hvězdy jsou opravdu velice nepřesvědčivé.(11.6.2010)