Příšera z šatníku

• slovenský

Príšera zo šatníku

Komedie / Horor

USA, 1987, 90 min

Po dlouhém uvažování, jestli dát ** nebo *** jsem se nakonec rozhodl pro tříhvězdičkové hodnocení. Jo jasně, je to blbost, která v některých momentech i pořádně nudí ale přesto mi to nedá....třebas při sprchovací scéně, která parodovala už mnohokrát omívanou scénu z "Psycha", jsem se neudržel smíchy. Nebo mě pobavil vědec, který podezřele vypadal jako sám Albert Einstein....k tomu navíc reportér, který vzdáleně napodobňuje Supermana. A jen tak namátkově se jmenuje Clark. Prostě to a řada jiných věcí mě utvrdila v dojmu, že *** budou pro tento Troma parodický horor naprosto optimálním hodnocením.(30.8.2009)

Celkem dobré béčko, z 80 let, je sice pravda že rozhodně zapadne, a nebude nikdy moc vyzdvihován. Ale aspoň něco. Příšera je výborně sympatická a herci výborní, a dokonce první role Paula Walkera. Hlavní výtka je asi poměrně zavládla nuda. Tenhle film bych spíše řadil mezi ty průměrné blbůstky na které se jednou podívátě a šmitec.(8.1.2011)

• sidzej

Tromovske uchylne shity fakt nemusim no toto bolo pomerne neskodne a pozeratelne. Samozrejme cecko jak remen s odpudivou gumovou priserou v hlavnej ulohe ale herci boli v ramci moznosti fajn, parodovanie Supermana, Votrelca, Psycha, King Konga ci Blizkych stretnuti tretiehu druhu pobavilo a feeling 80. rokov tomu tiez pridal na krase.(7.2.2010)

• folklorman

Další skvostné Z-tko od společnosti toxických sračiček- zvaných TROMA. Absolutně nechápu důvod existence tohoto výtvoru, jenž ukázal náhled filmu, ve kterém selhalo úplně vše. Příšera je hrozná, hudba otravná, herecké obsazení primitivně debilní a stupidní dialogy tradičně nezklamaly. Kamera a střih jsou žalostné. Kdejaký amatér, natáčející svatby, by je strčil do kapsy. Marně přemýšlím nad nějakou drobností, která by se postarala o lepší hodnocení. Možná půl bodu dám za tu humornou myšlenku o dobíjení sil v šatníku.(23.1.2011)

Tak tohle je těžký. Je to film na jednu i na pět hvězdiček. Záleží na úhlu pohledu. Každopádně, nikdy jsem nic takového ještě neviděl. Tohle je překvápko i na Tromu. Z šatníků vylézá a po městě se jako slimák šine cosi, co vypadá jako otravně řvoucí přerostlé zubaté hovno. Kromě toho tu je trochu detektivky, nějaká ta love story, samozřejmě taky (podle vašeho vkusu) i spousta humoru různého ražení. Což dohromady dává trochu netradiční koukatelný film.(12.11.2008)

• - Film byl natočen už v roce 1983, ale vydán byl až v roce 1987. (Cheeker)