Vítejte v Dillfordu, kde před třemi dny bylo vše mírumilovné a klidné jako obvykle: upíři byli na vrcholu sociálního pořádku, zombie byly na dně a lidé byli mezi nimi. Ale tato křehká rovnováha byla rozdrásána, když do Dillfordu dorazila mimozemská apokalypsa a ukončila všechnu harmonii. Nyní jsou všichni proti všem – sání krve, pojídání mozků, boj o život – a všichni utíkají od mimozemšťanů. Je na třech teenagerech (každý z jedné rasy), aby se spojili, zjistili, jak se zbavit mimozemšťanů, a pokusili se znovunastolit pořádek tohoto „normálního" městečka. (noelcoward73)

ZdenoLo

Nahádzať do jedného vreca zombikov, upírov, vlkodlakov a ešte aj mimozemštanov chce poriadnu dávku odvahy. Ešteže v žánre hororová komédia sa dá popustiť uzdu fantázie v podstate až do extrému. No nie vždy sa to samozrejme vypláca. Ale toto bol samozrejme ten lepší prípad. Pobavilo a aj vizuálne dobre vyzeralo..takže za moje hodnotenie sa nehanbím. ()

janesX

Tento bez pochýb schopný maskér, z tejto (že vraj) komédie, by si mal hľadať inú partiu. Neviem ako sa tento scenár mohol objaviť medzi údajne najlepšími nepoužitými scénarmi (viď "ZAUJíMAVOSTi"). Fakt a v čom najlepšími a pre koho ?? Tu sa proste musela stať nejaká technická chyba niekde počas podávania tejto informácie, lebo o takýto scenár s takýmito dialógmi by isto ani pes nezakopol. Vety sa pretekajú ktorá je hlúpšia. No, všetky sú hlúpe a celkovo je z toho film o ničom. Pár akčných scén kde sa nerozpráva, by sa akurát vošli do hudobného videoklipu, no hneď po krátkej akcii niekto otvorí "hubu" a hneď je v tomto Pitchen Sink filme po zábave 15% ()

pilarius

Šlo by to udělat ještě mnohem lépe, ale já se rozhodně nenudil. Ani přes očividnou překombinovanost mě to prostě nedokázalo ničím odradit. Kdyby tu šlo dávat půlhvězdy, tak by to bylo za tři a půl, ale třema už bych to neopodstatněně podhodnocoval. "Neviditelnost" byla strašně hustá. Kdo si dá konzervované mozky? ()

*CARNIFEX*

Mestečko Dillford sa riadi jasnými pravidlami, kde moc nad všetkými bytosťami drží skupinka upírov, čomu sa musia prispôsobiť nie len zombie, ale i zvyšná osádka skladajúca sa z obyčajných ľudí. Všetko prebieha podľa nepísaných zákonov až do momentu neočakávanej invázie mimozemšťanov, ktorá kompletne narúša zabehnutú rovnováhu. Pokiaľ však chcú obyvatelia malého Dillfordu prežiť, musia upustiť od vzájomného "požierania", spojiť sily a poraziť tak spoločného nepriateľa. Záver roka 2015 i začiatok toho 2016-teho priniesol niekoľko teen hororov. Niektoré boli nápadité viac, niektoré menej, pričom každý z nich mal inú silnú stránku. Musím uznať, že "Freaks of Nature" je originálny počin so solídne spracovanými maskami. Bohužiaľ, tu plusy tohto snímku končia. Gore síce taktiež dostáva priestor, no ani z ďaleka ho nie je natoľko, aby fanúšik hororu výskal od radosti. Čo sa týka humoru, toho je tiež poskromne, takže v relatívne krátkom období je "Scouts Guide to the Zombie Apocalypse" proste o dosť lepší počin. S odretými ušami tri hviezdy - 55% ()

honajz2

Příjemná kravina na jedno zhlédnutí, která má zajímavý nápad, je dobře udělaná a na to, čím je, je taky dobře napsaná. Ty postavy bůhvíjak zajímavé sice nejsou, ale aspoň mi nepily krev. A podrobněji to asi nemá smysl rozebírat, snad jen kromě toho, že po zničení stěn (abych moc nespoileroval) mi to už přišlo zbytečně překombinované. 3* ()

• Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené a vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)
  • Logo vlka, ktoré môžeme vidieť na stene v telocvični, je emblémom Univerzity Nového Mexika. (Da_reba)