Boar

Neďaleko malého mestečka v Austrálii sa objaví monštruózny diviak. Zviera je odhodlané zničiť všetko, čo sa mu postaví do cesty, takže sa miestni obyvatelia ocitnú v obrovskom nebezpečenstve. (Marceloo)

Forsberg11

Novodobé pokusy o animal horor väčšinou dopadnú katastrofálne. To však nie je prípad tohto krvavého austrálskeho kúsku. Obluda slušná (aj keď vizuálne lacná), obstojné, miestami dosť nechutné gore a aj pomerne svižný dej. Na nič sa to nehrá a to je dobre. Mohlo sa pritlačiť na pílu v podobe väčšieho množstva obetí, plné auto na konci hororu je úplná zbytočnosť. Jednoduchý, pozerateľný horor pre fanúšikov kvalitnej poľovačky. 55 %!! ()

Silwer odpad!

Jako coze?to prase snad bylo obleceny na jeste horsim herci nez bylo to prase..proste prase jako killer je strasne hloupej napad😂 ()

iXtr3m3

Slušné. Neurazí, nenadchne ale minimálne obsadením a zasadením poteší. Nathan a John v úlohách, v ktorých ich bežne nevidieť, ostatní do počtu. Škoda nevyužitého potenciálu, pretože to malo na viac. ()

Hernycztek

Tak se konečně na světlo světa dostal dlouho očekávaný horor z Austrálie, která byla vždy zárukou kvality, a ani v tomto případě nepřišlo zklamání. Je to samozřejmě béčko, což je vidět při každé scéně s čuníkem, na herectví i na dialozích, ale má to své zvláštní kouzlo, kterým vybočuje od ostatních podobných hororů. Každého kdo sleduje tyhle nízkorozpočťáky potěší herecké obsazení v čele s jednou z největších hvězd, Billem Moseleyem nebo Wolf Creekským mistrem vraždění, Johnem Jarrattem. Ti měli k naší smůle menší množství prostoru než by si zasloužili, ale hlavní postava, Nathan Jones, mě rozhodně nezklamal, tenhle obr oplývá obrovským charisma, kvůli kterému se mu musí fandit. Našlo se pár gore scén, za které by se nestyděly ani ty největší krváky, a co se týče hlavního highlightu, tedy divočáka, tak ten je velice povedený. Digitální triky se zamaskovat rozhodně nedaly, ale to se dá přehlížet, zvlášť když si zjistíte, co se všechno muselo stát, abysme se tohoto hororu dočkali. Ve výsledku je to vítaný, lehce nadprůměrný, příspěvek do animal horror subžánru, ve kterém se moc kvalitních filmařských děl nevyskytuje. ()

bozka10

Prerastené prasátko na horor ozaj nestačí, mechanický divočák, obliaty sirupom,je vidieť že to je lacné a navyše je to blbosť. ()

Hapretor

Na film jsem se kouknul jen z čiré zvědavosti, protože jsem díky němu měl konečně možnost slyšet normálně mluvící hlas Nathana Jonese. V každém předchozím snímku se jen tváří jak zvíře před útokem a řve jak kreten ... Překvapilo mě, jaký má jemný hlas na to, jaká to je hora ... samozřejmě je to na hovno herec, což bych mu do očí nikdy neřekl ... ale zde působil jako totální pohodář, který prostě dělá, co ho baví, a ještě mu za to platí ... dosud mě to nenapadlo ... ale ten člověk mi byl sympatický ... až podezřele dost ... a ještě dodatek: scéna masakru v kempu, jak tam přišli dva dědečkové, byla skvěle naaranžovaná ... ()

Rathalos

Animal horory mam velmi rad a mega-diviak je pre mna nieco nove,co ma samozrejme potesilo a nielen to,ale aj gore efekty,dostatok krvi a aj samotne prasiatko vyzeralo ku*va nebezpecne,jedine,co ma trosku sklamalo bol zaver,ale aj tak som spokojny...:-) ()

helraiser

Lehce podprůměrná divočácká naháněná s celkem slušnými gore scénami. No prase vypadá strašně, co si budeme povídat, ale celkem to je vtipné a určené spíše pro puberťáky. Nudit se u toho moc nebudete, občas slušná zábava, ale na druhou stranu to ničím nepřekvapí a strachy u toho rozhodně neumřete. Co si budeme povídat, byli tu už i horší. ()

Shanen29

Celkem povedený horůrek,ikdyž čekání na tento film bylo zdlouhavé,zadařilo se.Prasátko vypadá dobře,v určitých pasážích je ale cítit menší rozpočet,což nebrání celkovému vjemu filmu.Vklidu se usadit a civět . ()

beso74

Prasiatka v Austrálii neboli odjakživa, ale pri kolonizácii kontinentu sa tu nejaké doviezli a výsledok? Sú dve možnosti, buď sa narodí prasiatko, ktorého snom je byť ovčiarskym psom alebo silne asociálna sadistická sviňa, ktorej najväčší pôžitkom je pustiť niekomu žilou a ešte lepšie preťať tepnu. Boar je presne takýto film, prasa veľkosti nosorožca s približne rovnako tvrdou kožou robí poriadky kdesi v zapadákove - narúša oplotenia, poľuje na statok a sem tam dostane chuť na človečinu. Ústrednými hrdinami filmu je 5 členná rodinka (najzaujímavejší asi Bill M. ako americký nevlastný otec), ktorá tu prišla na návštevu k strýčkovi Berniemu (Nathan Jones). Bohužiaľ, asi tretinu filmu má rodinka pohov, scenárista sa venuje nepodstatnejším dejovým líniám a ukája sa v bezobsažných dialógoch. Na druhej strane, prasiatka si divák užije vcelku požehnane, od vcelku impozantného vstupu na plátno až po spackaný koniec, pričom sa striedajú statické zábery vytvorené animatrickým modelom a dynamické digitálne (u mňa na celej čiare vyhrali tie klasické). Top úlet filmu je jednoznačne scéna, kde si Jones spieva Ice Ice Baby od Vanillu Ice a jej vyvrvholenie, to som si musel pustiť asi 3x, aby som uveril, že sa mi nesníva. Samotný koniec filmu sa u mňa ukrátil o jednu hviezdičku, aj kvôli trikom a aj kvôli samotnému prevedenie. Škoda, čakal som od toho trochu viac. ()

Alouette

Nevím jestli jsem byl v dobrém rozpoložení, když jsem se na to díval, ale byl jsem nadmíru spokojen. Určitě na to měly velký vliv hlášky australských vesničanů, postavy byly skoro všechny sympatické, krve tam bylo mraky a bylo mi vcelku jedno že kaňour vypadal občas jako monstra ze Souboje titánů z 80.roku. Hon na kance z r.2008 byl proti Boar opravdu opruz. Takže za mě hoďka a půl nepromarněného času... ()

ANTYCHRYST

Zajímavej výběr.. když velké prase.. něco jako hroch :) tak chlap co s ním svede souboj.. má tak 2:10 m .. :) hustyyy.. Bohužel prase moc vidět není ..tma ..mlha.. kouká jen rypák..jakmile se objeví na scéně celé.. není moc oč stát.. působí docela komickým opelichanym dojmem.. herecké obsazení též žádná hitparáda.. 40% jakoo kly má dobrý..:) a docela slušně je tam masakruje.. ()

Mamlas

Lidé se chovali jako idioti, tal jsem fandil praseti, protože bylo dost volného času při týhle stupidní blbé kravině. ()

Pitryx

Razorback číslo dvě. Stejná blbina. Více hluchoty, než že by se něco dělo. Sem tam je třeba při sledování tohoto filmu použít zrychlení, nebo něco dělat. Jinak se konce nedočkáte. Dvacet za občasné gore, i když je ho tam žalostné málo, a to ještě ne trikově nejlepší. ()

Mark1983

Bez ohledu na celkové divácké hodnocení na ČSFD jsem byl celkem spokojen, přestože chápu postoj negativně hodnotících, ač v jistém úhlu pohledu se nejedná o nic nového, než jen o to, že ve zvířecím hororu zabíjí nějaké zvíře bez ohledu na druh. Svým způsobem se nejedná o nic, co imponuje většinu, ale já horory se zabijáckýma zvířatama mám už od dětství v oblibě, i když i u mě se najde horor se zabijáckým zvířetem, jenž ani mě nenadchne. I to se občas stává, ale Boar mi přijde celkem dějový, i když zpracování celkového příběhu v některých pasážích částečně pokulhává. Má to svá hluchá místa, ale pasáže, na která divák čeká, jsou obstojně zvládnutá, a proto jsem spokojen. ()