Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  *

  Prostě film o Ježíšovi. Je to převyprávění Nového zákona se špetkou toho Starého zákona v úvodu. "Son of God" je nudný, je to dogmatické, není to ani trochu kontroverzní, je to patetické a prázdné. Tohle je film pro ty, kdo neví, co se v bibli píše, ale jsou líní si ji skutečně přečíst. Raději se podívají na tohle, protože je to celkem ucházející výcuc toho důležitého, co se Ježíšovi stalo. Bez emocí sice, ale aspoň informační základ zde je.(14.5.2014)

 • Frajer42
  **

  Moderně zpracovaný příběh o Ježíškovi, který se nikdy nestal, nebo se přinejmenším stal trošku jinak. A tím trošku myslím hodně. Dokonce tak hodně jinak, že by nám nakonec zřejmě vznikl jiný příběh. A kdoví, jestli by tam byl vůbec Ježíšek, ba dokonce by v něm figuroval Bůh. Seriál o Bibli jsem neviděl, protože je na můj vkus příliš dlouhý. Nejčtenější knihu světa Bibli mám již pár let rozečtenou, ale jsem stále ve Starém zákonu, někde ve třetině knihy, takže to než Bůh bezkontaktně obtěžká Pannu Marii (dodnes nevím, jak to udělal) mám teprve před sebou. Celkově očekávám, že mě v četbě ta záživnější část teprve čeká. Na tomto snímku je rozhodně nejlepší hudba. Věřím, že ta by označení božská klidně snesla. Dělá z nezáživných scén scény působivé a celkově razantně zvyšuje kvalitu snímku. Respektive skrývá jeho nedostatky. Nejvíce mi na snímku vadilo obsazení, protože sympaťáků tam tedy nebylo mnoho. Jinak je samozřejmě hrozně fajn vědět, proč se slaví ten a ten křesťanský svátek, takže bez ohledu na pravdivost tehdejších událostí je film rozhodně přínosný. Na můj vkus tedy místy tlačí na pilu až moc a svoji víru divákům vnucuje, ale asi je to tak správné. Celkově film nehodnotím vysoko, ale odpad by byl asi příliš kruté hodnocení a já neplánuji skončit v pekle.(13.5.2014)

 • verbal
  odpad!

  ║Rozpory 5miliónov║Spasených v USA 0║Spasených Celosvetovo -1▐ „Alelujá!“, pravím, chvalme Pána! Ježíšem teď může být úplně každý. Každý, kdo dokouká tuto téměř tříhodinovou, sterilní, impotentní kalvárii až do úplného dokonání, protože je to mnohem větší utrpení, než se vydrápat na Golgotu se dvěma desítkovými hranoly na zbičovaných zádech a nechat se tam k nim přitlouct. Já to dokázal, udělal jsem to kvůli vašim hříchům, chytil jsem z toho kromě proleženin i mesiášský komplex a budu šířit své poselství odhodlaně, s neochvějnou vírou a tak dlouho, dokud tu nebude pro samé pomatené kudlanky kam plivnout. Tak, teď je, myslím, ta pravá chvíle dát si ještě jedno tuplované „Alelujá!“. Sanavabič je totiž Opus Dei! Námět: Bůh, Scénář: Bůh, Produkce: Banda Božích pomatenců, Režie: Christ Stopper Spencr. V hlavní roli provinční model Bred Pit ze sekndhendu, který dozajista vypadl na světlo Boží z nějaké křesťanské reklamy na Hednšouldrs, takové má totiž lesklé a hebké vlasy zcela bez lupů, ať už fouká z pouště jakýkoliv bordel, nebo zplihle visí na kříži. Účes stále drží. V ostatních rolích nejzářivější výkvět mexických telenovel, pečlivě vybrán dle nejlépe ztvárněných výrazů náboženského vytržení. A Dílo Boží je všem Božím hovadům, i těm zkurveným bezvěrcům, předloženo nejen jako prosté pohádkové trampoty a příhody Důmyslného spasitele Dona Chesuse Gonzálese de la Prča, ale také „neotřelou“ formou opět pravdivě ukazuje moderní vědecké poznatky bez jakýchkoliv příkras tak, jak se doopravdy staly!!! Fousatý strejc uválel kuličku, rozsvítil, uplácal 8,7 miliónů živočišných druhů, následoval autoportrét Adam, kunda z žebra, přesvědčivý plaz, nahryznuté padanče atd. Každý rozumný člověk přístupný logickým argumentům to přeci musí znát! Jediné, co mi v tomto komplexním a vyčerpávajícím podání katechizmu pro samoukáječe zůstalo nezodpovězeno, je otázka, jestli spolu Pepík a Mařenka po tom neposkvrněném početí začali normálně prcat, nebo zůstali u toho análu. To je náhon na Boží mlýny, co?(8.5.2014)

 • Aljak
  ****

  Pri toľkej kritike a nádielke "odpadov" v hodnoteniach som čakal nejaký obrovský prepadák bez zmyslu. Chápem, že nejakým ateistom sa tento film páčiť nebude - len potom nechápem načo ho vôbec pozerajú. Mne sa rozhodne páčil a mal úžasnú biblickú atmosféru, ktorú ešte viac vyzdvihli skvelé kulisy a kostýmy. Samozrejme, bolo to celé akoby z rýchlika a všetko príliš zjednodušené, ale spraviť film o Ježišovi do rozmedzia necelých 140 minút, to inak asi ani nešlo. Takže tam bolo vystihnuté práve to najpodstatnejšie, hoci to často pôsobilo až príliš povrchne. Treba brať ale do úvahy aj to, že film vznikol na základe 10-dielnej TV minisérie The Bible, kde bolo k dispozícii 440 minút, čiže 3-násobne viac priestoru. Celkový dojem je u mňa nadpriemerný, najmä vďaka vizuálnej kvalite a ďalším už spomenutým veciam. No a ten svoj "odpad" ste si mohli nechať pre kadejaké absurdné filmy (a že ich je v poslednej dobe dosť), a nie si tu kompenzovať na príjemnom a zaujímavom biblickom filme.(11.6.2014)

 • Morholt
  *

  Kdo viděl seriálovou Bibli, tak je pro něj tenhle film zcela zbytečným, protože to je pouze sestříhaná verze několika dílů. Ježíšův příběh jede po zaběhnutých kolejích přesně podle církevních not, jakákoliv odchylka je nepřípustná. Asi nejznámější story je podaná nudně, je mizerně zahraná a není tu jediná scéna, která by nevěřící Tomáše donutila alespoň částečně zapochybovat o svém ateistickém přesvědčení. Zůstává tak jenom povedený vizuál, který ovšem tu ubíjející agitku nemůže zachránit ani náhodou. 10%(13.5.2014)

 • - Diogo Morgado si zahrál hlavní roli Ježíše rovněž pod taktovou režiséra Christopera Spencera také v seriálu The Bible (od r. 2013). (daviDyk)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace