Dej filmu Rob The Mob je zasadený do New Yorku v roku 1991, kedy mladý pár, Thomas Uva (Michael Pitt) a Rosie Marie De Toma (Nina Arianda), neskôr prezývaní Bonie a Clyde, spolu začali prepadávať talianske spoločenské kluby v Queens, ktorých vlastníkmi a jedinými členmi boli príslušníci mafie. Jedného dňa však Tommy nájde po lúpeži v peňaženke jedného z mafiánov niečo, čo je oveľa väčšie, ako si obaja dokázali predstaviť. Keďže po tejto veci už dlho pátra i FBI, obaja sa stávajú hlavným terčom nielen pre mafiu, ale aj pre mužov zákona. (sochoking)

Matulko_

Chvíľami to chytalo dosť silnú atmosféru, príbeh zaujímavý, ale podané trochu príliš plocho. Obsadenie super, len tak nejak som Garciovi, hoci je to skvelý herec, neveril toho vyslúžilého mafiánskeho bossa, ktorý sa stal krotkým a milým starým pánom riadiacim rodinu spoza pultu miestnych lahôdok. Možno aj preto, že v realite by asi nebol až taký krotký a zmierlivý, ak by tú rodinu mal riadiť. Otázka je, kde sa stala chyba... Ústredný pár skvelý, mafiáni minimálne na úrovni Sopranovcov (možno aj preto, že casting sa miestami prekrýval). Lepšie, než som čakal na základe hodnotení, bez prehnaných očakávaní neuškodí pozrieť. 60% ()

RoyBatty444

Trochu pomalé ale čo sa týka spracovania dobre sa na to pozerá. Herci dobré, hudba dobré a výprava dobré. A ponaučenie je za všetko čo robíš musíš neskôr zložiť účet ()

Neel

O Bonnie a Clydeovi v devadesátkách jsem ještě neslyšela a tak je fajn, že jsem nevěděla, do čeho jdu, jak to dopadne a neměla jsem ani přílišná očekávání. Nepříliš inteligentní dvojice dostala nepříliš inteligentní nápad jak okrást mafii tím nejjednodušším způsobem. Dostala jsem dobře odvyprávěný mafiánsko-romantický příběh, kterému dominuje skvělý Pitt a Garcia a jako třešnička perfektní hudba. Nenápadný, ale líbivý snímek na nedělní večer a tak to já můžu. ()

danny79

Gangsterska thriller komedie s nedobrym scenarem a nevyraznou rezii. „ Bonnie a Clyde“ jsou zde predstaveni jakou uplni pitomci (Thommas specialne) a nelitostni mafiani jako mirumilovni pacifiste. Film se odkazuje na skutecne udalosti, ale je spise komedii, nez realne pusobicim, uveritelnym a silnym pribehem. Trestuhodne zahozeny potencial. ()