Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

eisha3

Nuda a ještě k tomu se tu zpívá. Teď jsem na sebe akorát naštvaná, že jsem si nevšimla, že je to muzikál. ()

Charms

Rozhodování mezi Edwardem Nortonem a Timem Rothem Drew opravdu nezávidím...Úžasně odpočinkové a pro mě bez chybičky. ()

Mylouch

Průměrná (tzn. mistrovská) allenovka v kulisách NY, Benátek a Paříže, v níž mě i intermezza beze slov občas přivedla k hlasitým výbuchům smíchu, se závěrečnou poctou bratrům Marxovým. Oddechovka nabitá perlivými hláškami, sladkou retromuzikálovou atmosférou a nenápadně nápaditými choreografiemi. ()

LeoH

Tohohle Woodyho jsem v kinech minul; jeden z jeho nejodlehčenějších filmů, žádná velká filosofie, jen vztahy, legrace a civilně (to já rád) odzpívané písničky s neustále překvapujícími choreografiemi. Vyvážená, vzdušná, náladu pozvedající radůstka. ()

neoBlast

Naivní sentimentální nesmysl, který prostě nežeru s přibývajícími Allenovými filmy, jež jsem viděl. Navíc muzikál je to hodně oldschool a rozhodně mně hudebně velmi vzdálený. Nakonec zkrátka Woodyho zlatý (pod)standard, jež to do jeho top 5, top 10 možná ani do top 20 nedotáhne, ale pokus o muzikál ve své filmografii má. Může si to odškrtnout ze svého seznamu co chce stihnout a v klidu umělecky umřít. 40 % ()

venison

Woodyho Allena buď milujete nebo nenávidíte.. Já jsem bohužel asi ten druhý případ.. Film "Všichni říkají: Miluji tě" mě málem unudil k smrti a zpívané pasáže jsem sotva rozdejchala.. "Půlnoc v Paříži" a "Match Point - Hra osudu" mě nadchly, ale o zbytku tvorby se to zatím říct moc nedá :-( Celkový dojem nespravilo ani famózní herecké obsazení :-( ()

Karin.Kiss

“Take my mustache off.” Veľmi milé, komické dielo zachytávajúce prežívanie lásky mladých aj dospelých. Woodyho Allena žeriem a jeho humor mi je čím ďalej, tým viac bližší k srdcu. Príbeh je jednoduchý, no predsa vyrozprávaný istým satirickým podtónom, prirodzené dialógy a rozhovory... no doslova a do písmena rozkošný film. :) V niektorých momentoch si možno viem predstaviť inú kameru (predsa len - používať skoro stále celky nie je vždy úspešné, hlavne keď sa snažíme niečo vypovedať o citoch postáv). Príjemný muzikál, ktorý síce nie je výpravou ako napríklad Mamma Mia! (a sem-tam to aj ucítime), ale ani sa to na žiadne veľkolepé dielo nehrá. Woody odomňa získava veľký bod za úprimnosť, otvorenosť a skromnosť - pretože práve tieto vlastnosti z tejto snímky vytvorili pekný romantický filmík na sobotňajšie večery. :) ()

Beatle

On to prostě jinak nejde. Co musím uznat, že se na film celou dobu hezky koukalo...ale to je asi tak všechno. Až na profesionální zpeváky žádný z herců ze sebe nevydal tolik, aby to za něco stálo (bohužel ani můj oblíbenec Eddie Norton - ale ten má spoustu jiných předností :). Woody Allen je dozajista můj nejoblíbenější režisér, ale i mistr tesař se někdy utne. Musím souhlasit s tím, že on je prostě na jiný typ filmů...hodně mi v EVERYONE SAYS I LOVE YOU chyběl ten Woodyho krásný, nakažlivý, anglicky se tvářící a inteligentní humor... ()

anusha

oh toto je pravy romanticky muzikal film-film a este uplne som sa zalubila nortonovho Spenca -I mean talk about sexy- ()

BetuSKA

Můj první Woody's film. Vzpomínka: Parádní a jelikož první, tak dost velkej zážitek + prsten ve zmrzlinovym poháru. ()

Krosmen

I když je to muzikál, hudebních prvků se nevyskytuje zase tolik, což mi nevadilo a upřímně řečeno, asi bych se bez nich i obešel. Je to taková příjemná romantická lehounká komedie, co proplyne a zanechá málo. Snad jen až na Tima Rotha, vtip o Concordu a neskutečně obsáhle spektrum skvělých herců. ()

mkubalikova

Taková normální rodinka dle Woodyho Allena. Bláznivý dědeček, potrhlí rodiče, plánovaná svatba, dvojčata...a dokonce se tam zpívá! :-D 80% ()

Hortenzia

nasmiala som sa ako pri všetkých woodyho filmoch,ale aj tak mám pocit, že žáner "muzikál" a woody allen k sebe veľmi nepasujú a že by spravil lepšie ,keby vynechal kabaretné čísla a viac sa venoval prepracovaniu postáv (keď už ich je tam toľko) ()

made1

I really love Dance of Ghosts and Dance by the Seine. Toliko po cizím. Většina filmů Allena mi přijde moc ukecaná a nezáživná a na tohle jsem se podívala jenom kvůli Timu Rothovi, týden s jeho filmy - tak to je. Po skončení jsem musela hodně truchlit, protože tohle je údajně jediný muzikál Allena, čehož možná skalní fanoušci nelitují, já naopak. ()