Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Herráček

Všechno dobře skončí, všichni se budou mít rádi, ti co se chtějí užírat se budou užírat... Není to tady pořád dokola..? ()

HiddenDragon

"Nevideli jsme se pri joggingu?" "Jo, ja jsem ten s infarktem." "Vy zijete! Mela jsem starosti." "Nic to nebylo, v hotelu mi spravce naolejoval pacemaker." :-)) Allen v 90. letech experimentuje a po krimikomedii a gangsterce natocil...wtf muzikal! :) No hned na zacatek musim rict, ze to bylo misty zvlastni. Ne vylozene spatne....ale asi jakoby se Klicko snazil fusovat do baletu :) Proste mi pisnickova cisla prisla jak nejake playbacky - ovsem pokud to vazne zpivaji oni, klobouk dolu. Jako celek je to ale slusne a ma to ty spravne Woodyho forky. Je to oda na strasti a radosti lasky, takovy majovy film bych rekl. A jenom tech hercu - at uz tehdy slavnych nebo se teprv prosazujicich. Hvezdy 90. let jako J. Roberts, G. Hawn, D. Barrymore. Ale i mladicka N. Portman, E. Norton a dalsi. Pribehem provazi Djuna (Lyonneova), dcera Goldie a Allena ve filmu. Ti jsou ovsem rozvedeni, a tak cela squadra zijici v luxusnim penthousu v NYC i se svou nemeckou sluzkou pripomina serial "Krok za krokem". Dej se tentokrat z velke casti odehrava i v Benatkach a Parizi, coz pusobi opravdu romanticky. Jen mi pri zamysleni na konci filmu porad vrtalo hlavou, jak muzou byt dve Aldovy filmove dcery z prvniho manzelstvi (Portmanova. Hoffmannova) mladsi nez dcera z aktualniho svazku s Hawnovou (Barrymorova). No - cert to vem, v lasce je asi mozne vsechno :) anebo jsem to spatne pochopil, nevim :) ()

Tessie

Občas mám na filmy vysoké nároky, obžvláště na ty, ve kterých si hraje spousta herců na jednom písečku. To byla možná trošku chyba, protože každý z nich chtěl vyniknout a mě to prostě přišlo přeplácané. Příliš mnoho překřičených dialogů, otřesná scéna u řeky.. Jediná scéna, kterou si budu asi pamatovat, je ta s holčičkou převlečenou za banán.. Víc si z toho filmu asi nedokážu odnést. Možná ještě špatnou vzpomínku na moment, kdy Julia Roberts musela políbit o 32 let staršího muže. Dyť to bylo nevkusné a hrozné! ()

Stružák

Páni, tohle chci určitě vidět znovu. Je vidět, že ještě 18 let zpátky Woody Allen točil filmy s nápadem. Nikdy bych nevěřil, že od něj uslyším tak uzpívanej film plnej muzikálovejch čísel, včetně stepu, tanečního představení duchů a německý služebný hrající hokej v domě na podlaze. Film je hezky vyváženej, hudební čísla střídaj vtipný dialogy (ten děda je super!) nebo zajímavý vypravěčský styl... Tohle je film, kterej mě v podstatě měl pořád čím překvapit. :-) I na konci, ten Woodyho a Goldin "antigravitační" tanec, byl hrozně fajn, netradiční a zpracováním nečekanej. ()

Schuldiner

Jeden ze slabších filmů Woodyho Allena.. Samozřejmě má i svoje perfektní části a ve většině z nich exceluje právě pan režisér... popřípadě Tim Roth. Ale neskutečně mě nudily až štvaly ty muzikálový vsuvky! A Norton ve svojí snad jediný roli, kde mě prostě nebavil.. Celkově nic, na co bych vzpomínal, i když pár vtipů bylo skvělých... ´´Nemůžu tomu věřit. Giselle mě opustila. Zničehonic mě opustila s mým dobrým přítelem..´´ -- ´´Bez varování?´´ -- ´´ Jo. Oni dva... Jsem úplně mimo, že o tom ani nemůžu mluvit. Zabiju se..´´ -- ´´Neviděl jsi signály? Musela přece něco dávat najevo.´´ -- ´´Myslíš, že jsem idiot? Jaký signály? Jeho fotka v jejím prádelníku? Nebo vyslovení jeho jména, když měla zrovna orgasmus?´´ -- ´´Tohle nemyslím.´´ -- ´´Ne, ale tohle se právě stalo. Jen jsem si to nějak nedal dohromady.´´ :-))))) .... 60% ()

derryl

Zpívající film a Woody Allen, to je něco, co jsem si nedokázal představit a musím říct, že výsledek je velmi dobrý a krásně propracovaný, trochu bláznivý a spojení Woodyho Allena a Julie Roberts je neskutečné a dojemné, je mezi nimi neuvěřitelná chemie a zamilovanost jim opravdu věříte, nevím, čím to je, ale každý herec v režii Woodyho Allena hraje trošku jinak, než jak jsme zvyklí, což je na výsledku hodně znát a pomáhá to uvěřitelnosti příběhu i postav. V jedné chvíli mi přišlo, že je film o ročních obdobích v New Yorku, Paříži a Benátkách a ne o osudech postav v příběhu, nakonec nám může každé roční období připomenout lidský úděl, který má svá léta, své jaro, svůj podzim a svou zasněženou zimu, která vše uzavírá a na jejímž konci přichází silvestrovský happy end. ()

Piškotka

Propojení s muzikálem se mi nelíbilo. Vadila mi tam přílišná sladkost a kýčovitost. Jinak dobrá komedie, lidské postavy jak z "to nevymyslíš". Srdečně jsem se zasmála chvilkovému opojení Skylar a trestance Charlese a zamyslela se nad vztahem Joea a Von. Herecky dobře obsazené. ()

santiamén

6.5/10 Těžké hodnocení, protože tento neobvyklý muzikál s nepěvci má něco do sebe, typicky allenovský humor a neurotické chování postav se podařilo zachovat, ale při sledování jsem se stihla i nudit, tak mi nezbývá než konstatovat, že Woody nasadil sám sobě laťku příliš vysoko a tady se jí nepodařilo dosáhnout. Obsazení je luxusní, herecky není co vytknout (až na toporná muzikálová čísla - zpívat tady nijak zvlášť neumí nikdo). Obsahově je film zábavný a vlastně by mě bavil daleko víc ironicky právě bez muzikálových vložek, které nejsou pro děj nijak potřeba, ničím nevynikají, nemůžou se ani náhodou rovnat kvalitě běžné muzikálové produkce a až na výjimky (pohřební síň, bratři Marxové, závěrečná scéna na břehu Seiny) mi odváděly pozornost jinam. ()

blazenka

Muzikál, jaký málokdo dokáže vytvořit. Woody Allen ve svém zpracování lidských vztahů sáhl do jiné škatulky, než obvykle a ejhle, ono to je skvělé. A nejenom to - také nápadité, neotřelé, vtipné a zpěvavé. ()

barteca

Woody v jedné ze svých nekonečných variací na sebe sama. Nejhezčí scéna z filmu pro mě - pocta F. Astairovi. ()

arthur.22

Prvních asi deset minut u mě panovaly obavy, jestli to nedokoukám jen z lásky k Woodymu, ale nakonec nezklamal. Velice vydařená parodie, která ale není výsměchem, nýbrž poctou (víc než muzikály zde Woody paroduje sám sebe). Pokud na to budeme nahlížet opravdu jako na muzikál, není hudební stránka celkově nic moc, ale já v tom muzikál opravdu nevidím a bez všudypřítomného jazzu by to prostě nebylo ono. Kýčovitá Chiquita Banana a závěrečný tanec na nábřeží stojí za to. ()

godycz

I když bůh existuje, zvoral to takovým způsobem, že je zázrak že se lidi nespojili a nepodali na něj hromadnou žalobu. * Miluju ho. Nevezmeš si ho. Vezmu, je na něm něco animálního. Tak ho dáme do ZOO. * Já vím že měla problémy s heroinem...ale já myslel že si píchá inzulín. ()

Erinien

Úžasné herecké obsazení ale muzikálová část byla podle mě trochu zbytečná a písně děj často neposouvaly. Tři hvězdy jsou tak akorát. ()

Saur.us

Nejsem muzikálový typ ale když ho natočí Woody Allen tak si ho nenechám ujít. Humor, který používá ve svých konvenčních filmech se objevuje i zde, navíc si s ním dokáže hrát i v hudebních scénách a o všechen ten cynismus a absurditu proto nejsme ochuzeni. Největší radost: Tim Roth a jeho role kriminálníka. Krátké ale plně využité. A jako bonus, Tim Roth opravdu umí zpívat. ()

Narciska

Woody Allen je velmi osobitý tvůrce se zajímavým pohledem na svět. Nenabízí sice šálek čaje, který by mě zvlášť oslnil, je však dobrý hostitel, co nevnáší rozbroje, snaží se o příjemnou atmosféru a zůstává sám sebou. Jako správný host říkám, že tento šálek se nesluší odmítat a přijetí nebudete litovat, osobně jen preferuji jiné návštěvy :) ()

Lyžař

A pak že to nejde:-) Woody Allen stvořil něco, co se milovníkům muzikálů líbit prostě musí. Výborná směs hudby a tanců zakomponovaná dokonale do příjemného příběhu se zhruba desítkou silných a kvalitních herců. Nikdo nevynikal, nepřevyšoval ostatní. No a musím uznat, že i Woody Allen na mě velmi zapůsobil jako herec. No a film se nám zase snaží naznačit, že hodný a poctivý klučina není to pravé, co spousta dívek chce a hledá. Kolikrát je to něco naprosto jiného - dobrodružství, výmysly..bohužel je to tak..Režie: ***; Scénář: *****; Hudba: **** (hudebně film doslova pádí kupředu; veškerá použitá hudba je v rychlém tempu, což nedovolí divákovi ani film zapauzovat nebo si někam odskočit); Herci: ***** ()