Buridan's Ass (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 53 min

Lorne Malvo (Billy Bob Thorton) - po Walteru Whiteovi aka Heisenbergovi, největší seriálový machr a antihrdina. Jeden z TOP dílů Farga. PS: Doporučuji sledovat seriál v zimním období, budete si víc užívat mrazivou a krvavou atmosféru. Jak praví jeden ze sloganů tohoto veledíla: chladné jako krev, rudé jako sníh.(16.1.2017)

Tento díl bych nazval jako bílé peklo a první díl, ve kterém se něco dělo. Pokud se seriál bude vyvíjet v takovém duchu, byl bych určitě radši. Zatím nejlepší díl série.(3.7.2017)

Povedal by som, že tento diel má potenciál rozdeliť divákov, ale minimálne na čsfd to veľmi neplatí.(10.3.2018)

*spoilery* souhlasim že BBT je naprosto skvělej herec, ale celý je to uplně padlý na hlavu upřímně, těžko by si takhle podal dva mladý zabijáky, ta postava je hrozně přepáleně silná, navíc jeho úmysly jsou čirý zlo a jeho činy odnášej ostatní nevinný lidi, prostě absolutně nenacházim to zalíbení v jeho postavě jako všichni ostatní(4.1.2019)

Tentokrát jsem o ničem jiném, než o plné palbě vůbec neuvažoval. Líné tempo předchozích dílů bylo v šesté epizodě vystřídáno akčním nářezem a transformací Lestera z šedé myši v chladně uvažujícího manipulátora. Aby toho nebylo málo, Lorne Malvo připravil skvělou návnadu k odlákání pozornosti a setkal se s oběma gentlemany z Farga, u toho se nedalo nebavit.(16.2.2018)