Buridan's Ass (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 53 min

Jednoznačně nejlepší díl celé série! Konečně je tu nějaká větší akce, a to se mi líbí. Doufám že takhle bude pokračovat zbytek epizod. Malvo je prostě frajer.(26.8.2017)

Tentokrát jsem o ničem jiném, než o plné palbě vůbec neuvažoval. Líné tempo předchozích dílů bylo v šesté epizodě vystřídáno akčním nářezem a transformací Lestera z šedé myši v chladně uvažujícího manipulátora. Aby toho nebylo málo, Lorne Malvo připravil skvělou návnadu k odlákání pozornosti a setkal se s oběma gentlemany z Farga, u toho se nedalo nebavit.(16.2.2018)

Povedal by som, že tento diel má potenciál rozdeliť divákov, ale minimálne na čsfd to veľmi neplatí.(10.3.2018)

Lorne Malvo (Billy Bob Thorton) - po Walteru Whiteovi aka Heisenbergovi, největší seriálový machr a antihrdina. Jeden z TOP dílů Farga. PS: Doporučuji sledovat seriál v zimním období, budete si víc užívat mrazivou a krvavou atmosféru. Jak praví jeden ze sloganů tohoto veledíla: chladné jako krev, rudé jako sníh.(16.1.2017)

Tento díl bych nazval jako bílé peklo a první díl, ve kterém se něco dělo. Pokud se seriál bude vyvíjet v takovém duchu, byl bych určitě radši. Zatím nejlepší díl série.(3.7.2017)