Buridan's Ass (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 53 min

Miluji ty biblické motivy, které jsou zde dokonale využity. Thornton je frajer, pouhé mrknutí oka nebo lehké škubnutí ve tváři a úplně to stačí, aby všechny učaroval. Neskutečný herec.(22.6.2017)

Lorne Malvo (Billy Bob Thorton) - po Walteru Whiteovi aka Heisenbergovi, největší seriálový machr. Jeden z TOP dílů Farga. PS: Doporučuji sledovat seriál v zimním období, budete si víc užívat mrazivou a krvavou atmosféru. Jak praví jeden ze sloganů tohoto veledíla: CHLADNÉ JAKO KREV. RUDÉ JAKO SNÍH.(16.1.2017)

Jednoznačně nejlepší díl celé série! Konečně je tu nějaká větší akce, a to se mi líbí. Doufám že takhle bude pokračovat zbytek epizod. Malvo je prostě frajer.(26.8.2017)

Tento díl bych nazval jako bílé peklo a první díl, ve kterém se něco dělo. Pokud se seriál bude vyvíjet v takovém duchu, byl bych určitě radši. Zatím nejlepší díl série.(3.7.2017)