poster

Grinch

 • USA

  The Grinch

 • USA

  Dr. Seuss' The Grinch

 • USA

  How the Grinch Stole Christmas

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Grinch

 • Nizozemsko

  The Grinch

 • Austrálie

  The Grinch

 • Nový Zéland

  The Grinch

 • Velká Británie

  The Grinch

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2018, 86 min

Předloha:

Dr. Seuss (kniha)

Hudba:

Danny Elfman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oveckaoa
  ***

  Je to lepší jak Lorax , ale zase horší jak Tajný Život Zvířátek, Já Padouch 2 a s Já Padouchem 3 by to bylo zhruba na stejně to samé i s Zpívej. Největší problém filmu je v tom, že se vyšťaví během úvodních zhruba 20 minut pak už je to recyklát stokrát viděného jen s technologickými vychytávkami. Nějak nechápu ani smysl toho, že některé písně a popěvky jsou nadabované a jiné nikoliv měly dabovat buď všechno nebo nic. Jinak s filmem problém nemá účel to splnilo a trpět jsem netrpěl. Jinak uživatelé csfd opět perlí jít na vánoční film (píšou to i v popisu filmu i trailer to ukazoval) a stěžovat si, že je to moc vánoční je asi taková blbost jako se dívat na porno a stěžovat si, že se tam souloží a není tam žádná fyzická láska.(10.11.2018)

 • Gumrice
  ***

  Film se mi líbil. Byla jsem zvědavá, jak pojmou scénář, děj a hlavně chování Grinche. Bylo jasný, že hlavní myšlenka bude zachovaná a taky že byla, ale celkově to bylo hrozně zidealizovaný zejména pro dětské diváky. Smála jsem se, nenudila jsem se, ale taky mi tam pár věcí nesedělo. Hodnotím pozitivně, ale 4* nemůžu dát tomuhle animovanýmu zelenýmu chlapíkovi, ta patří pouze Carreymu.(12.11.2018)

 • epicek
  *****

  Illumination se tohle prostě povedlo. Hlavní premisa je jasná, takže tam vážně nemůže nikdo čekat nějáký odklon od knižní předlohy. Hezky se na to kouká a řemeslně je to prostě zvládnuto dokonale a český dabing mi ve finále ani tak nevadil, ačkoliv si určitě jednou dám i originální znění. Ano, letos jeden z kandidátu na animák roku. Ukradnu jim Vánoce! (12.11.2018)

 • higuain
  ***

  Ve vločce sněhové, příběh se stal. A nebo ne? Největší devízou a současně hlavním důvodem, proč je Howardův Grinch moje dlouholetá srdcovka, je humor. Nekonvenční, ujetý, jdoucí až na/za hranu snesitelnosti. Tady na ČSFD si sice přečtu, že je to nevkusná americká ptákovina, ale zároveň mi spousta lidí potvrdí moji vlastní zkušenost, a ta je taková, že jsem se u něj skvěle bavil a to už mnohokrát. Jenže bohužel, tenhle Grinch se něčím podobným pochlubit nemůže a obávám se, že ani odstup času a další projekce to nijak nezmění. Tam, kde hraný Grinch cedí jednu šílenou hlášku za druhou, tam je animovaný Grinch umírněný tak akorát na to, aby náhodou někoho neurazil a aby se u toho pobavily především ty samý děti, co se řehtaly i u Mimoňů. Marketingově asi chytrý tah, ale pro mě osobně taky důvod k tomu, abych tenhle film hodil do spotřebního koše se štítkem "viděl jsem a už netřeba vidět znova". 70%.(10.11.2018)

 • Streeper
  ****

  Stále u mě rozhodně vede film z roku 2000, ale tahle animovaná vánoční pohádka mu těsně šlape na paty a určitě ho zařadím ke svým každoročním vánočním filmům. Pohádka určitě potěší hlavně mladší diváky, ale těm, co milují animované filmy tohle opravdu doporučuji, navodí vás to na vánoční atmosféru a vylepší náladu. Grinch je velmi povedená pohádka se skvělou animací, český dabing je v tomhle případě bezchybný, ale určitě bych dala šanci i original.(8.11.2018)

 • - Původně měl mít film premiéru 10. listopadu 2017, ale v červnu 2016 byla premiéra přesunuta na 9. listopad 2018. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace