Pokračovanie úspešnej britskej komédie The Inbetweeners (2011) sleduje príbehy štyroch najlepších priateľov: Willa (Simon Bird), Jaya (James Buckley), Neila (Blake Harrison), Simona (Joe Thomas). Už je to takmer rok, čo Jay býva so svojím strýkom v Austrálii, Neil si našiel prácu a Simon s Willom študujú na rôznych univerzitách. Ich životy sú opäť nudné v porovnaní s minuloročnými prázdninami. Všetko sa zmení, keď sa ostatným ozve Jay, ktorý tvrdí, že zahájil prevádzku nočného klubu v Austrálii a má toľko žien, koľko sa mu zažiada. Sľubuje, že sa nachádza v "hlavnom meste sexu", a chce, aby jeho priatelia prišli za ním na dovolenku. Ostatní takto dostávajú ponuku, ktorá sa neodmieta, a tak sa vydajú na svoje druhé prázdniny bez rodičov, počas ktorých by mali svoju pozornosť opäť upriamiť najmä na pitie a dievčatá. Postupom času však zisťujú, že nie všetko, čo im ich kamarát nahovoril, bola pravda. (Brano)

ScarPoul

Alebo partička dementov v Austrálií. Seriál bol veľmi vítanou blbinou. Prvý film obstojnou zábavou a dvojka je úplne rovnaká. V prvom rade si treba uvedomiť, že to stojí na nekorektnosti, dementnosti a nesympatickosti. Počas celého sledovania filmu na vás dolieha ťažoba trápnosti, lebo sa už jednoducho nedokážete pozerať na to, ako sa ústrednej štvorici stávajú blbšie a blbšie situácie. Zároveň, to ale neprekračuje rámec fekálnosti. Vyhýba sa to moralizovaniu veľkým oblúkom. V konečnom dôsledku len zábavným spôsobom nastavuje zrkadlo súčasnému trendu cestovania( so všetkými postavičkami), aké si pod daným pojmom viete predstaviť. Veľmi dobre som sa zasmial. A pevne verím, že sa o pár rokov budeme rozprávať o trilógií. ()

EvilPhoEniX

Kdo by jen tušil, že rok 2014 bude tak silný na Komedie! Nevzpomínám si, že bych někdy rozdal za rok tolik 5* jako rok minulý. Přizdisráči přidali na otáčkách a jedná se o nejuchylnější, nejfekálnější a nejsprostší komedii za celou dekádu. Ten film vám vyvolá buď zánět spojivek z nekontrolovatelného pláče ze smíchu anebo závažné břišní problémy. Kolikrát jsem brečel tak moc, že mi tři řádky dalších titulků ujely, no prostě neskutečně napsaná scénaristická sada plná bezvadních hlášek a neuvěřitelných situací, že budete na film vzpomínat ve velmi dobrém !! Film překonává Jump Street 2 a možná i Dumb and Dumber To. Síla, těším se na další projekci a vy neváhejte a stahujte vy Vybledlí parchanti !! :D ()

Frajer42 odpad!

První díl nebyl úplně špatný. Tohle byl ovšem totální průser, který jsem jen s vypětím všech sil dokoukal do konce. Nevím, co bych zmínil z děje, protože mi přišlo, že se toho zrovna moc nedělo. Momenty, které mají potenciál vám pohnout s koutky jsou v celém filmu maximálně dva a na tyhle dva momenty připadá asi 200 trapných. Na své si přijdou i milovníci moči a fekálií. Jedna z nejhorších "komedií", jaké jsem za svůj život viděl. Jednoznačně odpad! ()

hrona

Tyhle klučíky mám rád, jednak, jsou neskutečně ulítlý, mají perfektní angličtinu, a na vypnutí mozku mají zaručený lék, svejma nechutnejma hláškama zkrátka dokážou pobavit. Britský humor je zde zastoupen v té nejhorší míře, v jaké si jej lze představit, přes to si stále drželi úroveň oproti např.americkým Prcičkám. Ovšem 2 celovečerní film, bych viděl jako poslední strasti a slasti pánů Jaye, Willa, Neila a Simona. Jak se říká v nejlepším přestat, a to nejlepší mají tihle nadrženci po třech seriálových sezonách a celovečerním filmu už zkrátka za sebou. D\vojka už skllouzává do klasického klišé a tvůrci si začali vyžívat, babrat a vychutnávat až moc nechutných situací najednou. Tentokrát tři s velikým otazníkem. ()

Yoshitsune

Jelikož mi Pařba v Pattayi, leží ještě do dnes v žaludku, tak sem musel urychleně dát komedii o hovnech, chcankách a dalších tělesných tekutinách. Dvojka neni tak o paření, jako o honbě za ztracenou láskou, jak poetické. První polovina je tedy našlapaná co se týče hlášek, a pak od jistého incidentu, se to klasicky zvrhne ve fekálnost. Takže v té druhé už sem tolik nesmál, snad je ke konci, kde to tak nějak vše vyřešilo. Ale je fajn, že nejen čtyři hlavní hrdinové, sou totálně vypatlaní pacienti, ale i okolí je dost šílené, takže díky tomu, nepůsobí tak moc retardovaně. A je fakt škoda, že i druhá polovina nesází na vtipné hlášky a situace, a musí se tam vyskytovat, takový přízemní humor, který ani neni vtipný, jen je prostě nechutný. Však parta, stále působí sympaticky a to morální rozhodnutí, je celkem kulantně vyřešeno. No a za netradičně vyústění situací, si tu čtyřku za slouží, ale bylo to na hraně. A rozhodně lepší jak Pattayi, na to vsadím svoji levou kouli. ()

• Natočení snímku bylo vyslyšením prosby fanoušků, kteří si přáli pokračování. (Zdroj ČSFD)