Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pokračovanie úspešnej britskej komédie The Inbetweeners (2011) sleduje príbehy štyroch najlepších priateľov: Willa (Simon Bird), Jaya (James Buckley), Neila (Blake Harrison), Simona (Joe Thomas). Už je to takmer rok, čo Jay býva so svojím strýkom v Austrálii, Neil si našiel prácu a Simon s Willom študujú na rôznych univerzitách. Ich životy sú opäť nudné v porovnaní s minuloročnými prázdninami. Všetko sa zmení, keď sa ostatným ozve Jay, ktorý tvrdí, že zahájil prevádzku nočného klubu v Austrálii a má toľko žien, koľko sa mu zažiada. Sľubuje, že sa nachádza v "hlavnom meste sexu", a chce, aby jeho priatelia prišli za ním na dovolenku. Ostatní takto dostávajú ponuku, ktorá sa neodmieta, a tak sa vydajú na svoje druhé prázdniny bez rodičov, počas ktorých by mali svoju pozornosť opäť upriamiť najmä na pitie a dievčatá. Postupom času však zisťujú, že nie všetko, čo im ich kamarát nahovoril, bola pravda. (Brano)

(více)

Recenze (53)

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Jelikož mi Pařba v Pattayi, leží ještě do dnes v žaludku, tak sem musel urychleně dát komedii o hovnech, chcankách a dalších tělesných tekutinách. Dvojka neni tak o paření, jako o honbě za ztracenou láskou, jak poetické. První polovina je tedy našlapaná co se týče hlášek, a pak od jistého incidentu, se to klasicky zvrhne ve fekálnost. Takže v té druhé už sem tolik nesmál, snad je ke konci, kde to tak nějak vše vyřešilo. Ale je fajn, že nejen čtyři hlavní hrdinové, sou totálně vypatlaní pacienti, ale i okolí je dost šílené, takže díky tomu, nepůsobí tak moc retardovaně. A je fakt škoda, že i druhá polovina nesází na vtipné hlášky a situace, a musí se tam vyskytovat, takový přízemní humor, který ani neni vtipný, jen je prostě nechutný. Však parta, stále působí sympaticky a to morální rozhodnutí, je celkem kulantně vyřešeno. No a za netradičně vyústění situací, si tu čtyřku za slouží, ale bylo to na hraně. A rozhodně lepší jak Pattayi, na to vsadím svoji levou kouli. ()

hrona 

všechny recenze uživatele

Tyhle klučíky mám rád, jednak, jsou neskutečně ulítlý, mají perfektní angličtinu, a na vypnutí mozku mají zaručený lék, svejma nechutnejma hláškama zkrátka dokážou pobavit. Britský humor je zde zastoupen v té nejhorší míře, v jaké si jej lze představit, přes to si stále drželi úroveň oproti např.americkým Prcičkám. Ovšem 2 celovečerní film, bych viděl jako poslední strasti a slasti pánů Jaye, Willa, Neila a Simona. Jak se říká v nejlepším přestat, a to nejlepší mají tihle nadrženci po třech seriálových sezonách a celovečerním filmu už zkrátka za sebou. D\vojka už skllouzává do klasického klišé a tvůrci si začali vyžívat, babrat a vychutnávat až moc nechutných situací najednou. Tentokrát tři s velikým otazníkem. ()

Reklama

maseer2 

všechny recenze uživatele

jsem fanda seriálu a první film mě, i přes zdejší neslavné hodnocení, opravdu bavil.. jenže ve dvojce je vtipu (resp. vtipných scén) minimum a ústřední čtveřice navíc tak nějak přestala být bandou sympatických looserů, co se chovají jako dementi, aby z nich už byli právě jen ti naprostí dementi.. a už to prostě tak nějak není ono... ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Kdo by jen tušil, že rok 2014 bude tak silný na Komedie! Nevzpomínám si, že bych někdy rozdal za rok tolik 5* jako rok minulý. Přizdisráči přidali na otáčkách a jedná se o nejuchylnější, nejfekálnější a nejsprostší komedii za celou dekádu. Ten film vám vyvolá buď zánět spojivek z nekontrolovatelného pláče ze smíchu anebo závažné břišní problémy. Kolikrát jsem brečel tak moc, že mi tři řádky dalších titulků ujely, no prostě neskutečně napsaná scénaristická sada plná bezvadních hlášek a neuvěřitelných situací, že budete na film vzpomínat ve velmi dobrém !! Film překonává Jump Street 2 a možná i Dumb and Dumber To. Síla, těším se na další projekci a vy neváhejte a stahujte vy Vybledlí parchanti !! :D ()

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele

První díl nebyl úplně špatný. Tohle byl ovšem totální průser, který jsem jen s vypětím všech sil dokoukal do konce. Nevím, co bych zmínil z děje, protože mi přišlo, že se toho zrovna moc nedělo. Momenty, které mají potenciál vám pohnout s koutky jsou v celém filmu maximálně dva a na tyhle dva momenty připadá asi 200 trapných. Na své si přijdou i milovníci moči a fekálií. Jedna z nejhorších "komedií", jaké jsem za svůj život viděl. Jednoznačně odpad! ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Natočení snímku bylo vyslyšením prosby fanoušků, kteří si přáli pokračování. (Zdroj ČSFD)

Reklama

Reklama