poster

The Inbetweeners 2

Komedie

Velká Británie, 2014, 96 min

 • IvoB
  *

  Tak tohle už je hodně velká zoufalost. The Inbetweeners nikdy neměl příliš sofistikovaný humor, ale dvojka už není vlastně směšná ani trochu – spíše trapná a nechutná (ještě více – a v negativním slova smyslu). Film bez špetky nápadu obestřený fekálními a přiteplenými „vtípky“ – ne, děkuji.(29.6.2016)

 • filmsim
  ***

  Po výborném seriálu a našlapaném prvním filmu přichází velmi ospalé pokračování. I přes to, že se opět sešla celá parta včetně několika známých z minulých částí, tak tentokrát už nestačí po celou dobu bavit. Spousta fórů vyznívá do prázdna nebo už jsou za hranicí toho, co jsme u nich měli dřív, tak rádi. Občas vás sice něco probudí z polospánku a máte pocit, že se to zase vrací k lepšímu, ale bohužel krom těchto světlejších chvilek se jedná o pouhopouhou recyklaci předchozích vtipů a zápletek. Snad už tuhle látku nechají tvůrci na pokoji. 5.5/10(14.12.2014)

 • Firebug
  **

  Tohle už dávno nejsou ti mladí a naivní přizdis*áči, tohle jsou prostě jen monstrózní s*áči! Všechno je vyhrocené do absolutního absurdna. Will už není trapný podivín postrádající "social-skill", on je to jen strašně nesympatický čů*ák. Jay (ač se to zdá téměř nemožné) postoupil na další úroveň vylízanosti a Neil je zkrátka mentál. Ne, že by se nějaký vtipný gag nenašel (vede "rape-alarm scénka"), ale příliš často je to už moc daleko za hranicí trapnosti a fekálisté si jistě také přijdou na své. "Britský feeling" v nedohlednu a dějová linka těžce nezvládnutá. Zklamané 2*.(19.1.2015)

 • JohnCZ
  ***

  "If I was seeing things, I'd be seeing cool things, like Optimus Prime banging Katy Perry." Fekální, trapný a totálně primitivní humor podaný tak dobře, že je vlastně vtipný. Dvojka je překvapivě pořád nahláškovaná, lehce sitcomová, jízda, která stylem humoru rozhodně nesedne každému a s nechutnostmi to občas trochu přehání. Mě ovšem tahle parta a jejich sexistické myšlení za každých okolností pořád dost baví.(27.12.2014)

 • hrona
  ***

  Tyhle klučíky mám rád, jednak, jsou neskutečně ulítlý, mají perfektní angličtinu, a na vypnutí mozku mají zaručený lék, svejma nechutnejma hláškama zkrátka dokážou pobavit. Britský humor je zde zastoupen v té nejhorší míře, v jaké si jej lze představit, přes to si stále drželi úroveň oproti např.americkým Prcičkám. Ovšem 2 celovečerní film, bych viděl jako poslední strasti a slasti pánů Jaye, Willa, Neila a Simona. Jak se říká v nejlepším přestat, a to nejlepší mají tihle nadrženci po třech seriálových sezonách a celovečerním filmu už zkrátka za sebou. D\vojka už skllouzává do klasického klišé a tvůrci si začali vyžívat, babrat a vychutnávat až moc nechutných situací najednou. Tentokrát tři s velikým otazníkem.(15.2.2015)

 • - Natočení snímku bylo vyslyšením prosby fanoušků, kteří si přáli pokračování.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace