The Inbetweeners 2

Komedie

Velká Británie, 2014, 96 min

Tyhle klučíky mám rád, jednak, jsou neskutečně ulítlý, mají perfektní angličtinu, a na vypnutí mozku mají zaručený lék, svejma nechutnejma hláškama zkrátka dokážou pobavit. Britský humor je zde zastoupen v té nejhorší míře, v jaké si jej lze představit, přes to si stále drželi úroveň oproti např.americkým Prcičkám. Ovšem 2 celovečerní film, bych viděl jako poslední strasti a slasti pánů Jaye, Willa, Neila a Simona. Jak se říká v nejlepším přestat, a to nejlepší mají tihle nadrženci po třech seriálových sezonách a celovečerním filmu už zkrátka za sebou. D\vojka už skllouzává do klasického klišé a tvůrci si začali vyžívat, babrat a vychutnávat až moc nechutných situací najednou. Tentokrát tři s velikým otazníkem.(15.2.2015)

Jelikož mi Pařba v Pattayi, leží ještě do dnes v žaludku, tak sem musel urychleně dát komedii o hovnech, chcankách a dalších tělesných tekutinách. Dvojka neni tak o paření, jako o honbě za ztracenou láskou, jak poetické. První polovina je tedy našlapaná co se týče hlášek, a pak od jistého incidentu, se to klasicky zvrhne ve fekálnost. Takže v té druhé už sem tolik nesmál, snad je ke konci, kde to tak nějak vše vyřešilo. Ale je fajn, že nejen čtyři hlavní hrdinové, sou totálně vypatlaní pacienti, ale i okolí je dost šílené, takže díky tomu, nepůsobí tak moc retardovaně. A je fakt škoda, že i druhá polovina nesází na vtipné hlášky a situace, a musí se tam vyskytovat, takový přízemní humor, který ani neni vtipný, jen je prostě nechutný. Však parta, stále působí sympaticky a to morální rozhodnutí, je celkem kulantně vyřešeno. No a za netradičně vyústění situací, si tu čtyřku za slouží, ale bylo to na hraně. A rozhodně lepší jak Pattayi, na to vsadím svoji levou kouli.(1.1.2017)

"If I was seeing things, I'd be seeing cool things, like Optimus Prime banging Katy Perry." Fekální, trapný a totálně primitivní humor podaný tak dobře, že je vlastně vtipný. Dvojka je překvapivě pořád nahláškovaná, lehce sitcomová, jízda, která stylem humoru rozhodně nesedne každému a s nechutnostmi to občas trochu přehání. Mě ovšem tahle parta a jejich sexistické myšlení za každých okolností pořád dost baví.(27.12.2014)

The Inbetweeners ve formě celovečeráku nefungují na sto procent, nicméně to byl pořád námrd jako prase. Stará banda pohromadě, v Austrálii, s mnohem lepším, originálnějším a vtipnějším scénářem a nabitějším dějem než první díl. Škoda té nezvládnuté dvacetiminutovky v poušti, která tam vůbec být nemusela, alespoň ne v tak utahané a nudné podobě, stejně se ale těším na pokračování, protože tahle parta honibrků a jejich přemýšlení je prostě masakr. Třeba se Beesleymu a Morrisovi napotřetí konečně povede a vymámí ze mě plný počet.(6.12.2014)

• Firebug

Tohle už dávno nejsou ti mladí a naivní přizdis*áči, tohle jsou prostě jen monstrózní s*áči! Všechno je vyhrocené do absolutního absurdna. Will už není trapný podivín postrádající "social-skill", on je to jen strašně nesympatický čů*ák. Jay (ač se to zdá téměř nemožné) postoupil na další úroveň vylízanosti a Neil je zkrátka mentál. Ne, že by se nějaký vtipný gag nenašel (vede "rape-alarm scénka"), ale příliš často je to už moc daleko za hranicí trapnosti a fekálisté si jistě také přijdou na své. "Britský feeling" v nedohlednu a dějová linka těžce nezvládnutá. Zklamané 2*.(19.1.2015)

• - Natočení snímku bylo vyslyšením prosby fanoušků, kteří si přáli pokračování.