Reklama

Reklama

To nejlepší z Top Gearu: Top 41

(pořad)
  • Velká Británie Top Gear: Top 41
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2013, 9x52 min

Obsahy(1)

Richard Hammond provází diváky jednačtyřiceti nejlepšími momenty z uplynulé dekády nejznámějšího motoristického magazínu na světě... (oficiální text distributora)

Recenze (26)

unclejack 

všechny recenze uživatele

41 naj momentov z Top Gearu. No dobre, budeme férový a povieme, že tie Jamesove momentky ništ moc, ale kempovanie, závod s Eurofighterom, demolícia barákov s ľahko upraveným vojenským vybavením a Clarkson narvaný do legendárnej trojkolky z Mr.Beana, to sú momenty pre ktoré stálo za to zostaviť top 41. A Richard Hammond dokazuje, že nielen Jeremy Clarkson je zdatný moderátor. ()

char_t 

všechny recenze uživatele

Nejokázalejší díly TG splácané dohromady, bez studiových částí. Pro člověka, kterého chcete nalákat ke sledování Top Gearu je to fajn, zatímco pro ty, co shlédli většinu dílů, to je "jen" příjemné připomenutí starých časů, něco jako Best Of album vaší oblíbené kapely. Tedy pokud máte čerstvě v paměti všechny "studiovky", můžete si tohle s klidem odpustit, nic nového tu neuvidíte, v opačném případě 41-čka rozhodně za zhlédnutí stojí. ()

Reklama

LiborGondek 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem všechny díly všech sérií novodobého Top Gearu. Proto pro mne bylo sledování "Toho nejlepšího" trochu zbytečné. Vše jsem již viděl, nic nového jsem se nedozvěděl a hlavně, možná bych oněch Top 41 vybral úplně jiných. Ale pro ty, kdož Top Gear nesledují pravidelně, to může být dobrá pomůcka jak vidět alespoň něco. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Upřímně nevím, zda opravdu všechny reportáže bych zařadil do Top 41, některé bych asi vypustil a nahradil jinými, ale za celé působení Top Gear je to rozhodně zajímavý přehled a nenudí. Je třeba spravedlivě říci, že i když J. Clarksona moc nemusím a R. H. a J. Maye mám docela rád, společně jim to klape, ladí a i pro naprosté motoristické analfabety, kteří poznají jen škodovku a ferrari, je Top Gear zajímavý, pobaví a každý z nich má neskutečně originální hlášky. P. S. Zaplať pán Bůh, že se moderování ujal R. Hammond. ()

laepus 

všechny recenze uživatele

Jasně, můžeme se bavit, zda je tento díl opravdu nutný a bylo ho třeba... Ale to je jedno - pokud vyberete to nejlepší už z tak nabitého seriálu, tak to prostě nemá chybičku. A výběr je opravdu reprezentativní a stojí za to. Doporučuju jako takovou lahůdku, až budete mít za sebou nadívané alespoň tři čtyři série. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • V 8. nejlepším díle, když moderátoři jedou po dráze, zmíní Jeremy Clarkson, že obdivuje "toho prcka"  - Richarda Hammonda - že do toho jde, protože když naposledy vstoupil na dráhu, nedopadlo to dobře. Naráží tak na Richardovu nehodu ze 20. září 2006, kdy se Richard pokoušel překonat rychlostní rekord Velké Británie v dragsteru. To se mu povedlo, ale při třetí jízdě mu explodovala pneumatika a vyletěl z dráhy. S těžkým otřesem mozku byl převezen do nemocnice, kde byl měsíc v kómatu. (Janzic999)

Reklama

Reklama