Reklama

Reklama

To nejlepší z Top Gearu: Top 41

(pořad)
  • Velká Británie Top Gear: Top 41
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2013, 9x52 min

Obsahy(1)

Richard Hammond provází diváky jednačtyřiceti nejlepšími momenty z uplynulé dekády nejznámějšího motoristického magazínu na světě... (oficiální text distributora)

Recenze (26)

char_t 

všechny recenze uživatele

Nejokázalejší díly TG splácané dohromady, bez studiových částí. Pro člověka, kterého chcete nalákat ke sledování Top Gearu je to fajn, zatímco pro ty, co shlédli většinu dílů, to je "jen" příjemné připomenutí starých časů, něco jako Best Of album vaší oblíbené kapely. Tedy pokud máte čerstvě v paměti všechny "studiovky", můžete si tohle s klidem odpustit, nic nového tu neuvidíte, v opačném případě 41-čka rozhodně za zhlédnutí stojí. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Pro nepravidelného diváka Top Gearu (jako jsem já - ale už brzy se to změní), celkem obstojná pomoc k tomu, na co se těšit. Richard Hammond provází tím nejlepším z obnovené historie pořadu. Ne vše bych sice považoval za nejlepší, ale skvělé to rozhodně je. Je to okázalé, velkolepé a samozřejmě i ohromně vtipné a já považuji výběr za povedený a zatím nebyl žádný, který by mě vyloženě zklamal (neviděl jsem ještě všechny díly), právě naopak, já byl výběrem nadšen! Někteří o tomto pořadu říkají, že je zbytečný, já ho však považuji za užitečný a podotýkám, že výběr toho nejlepšího je rozhodně dobrý nápad, jen by to těch momentů chtělo mnohem, mnohem víc! 95%. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Nie som ten typ chlapa, ktorý dokáže pred garážou celé hodiny leštiť svoje fáro a potom ešte o tom kecať v pube s kamarátmi. Nezaujímajú ma novinky z motorizmu. Nemám slabosť pre silné motory. Auto beriem čiste vecne a prakticky. Ako dopravný prostriedok, ktorý mi uľahčuje každodenný život. Preto ma relácia "Top Gear" nijak zvlásť nezaujala. A navyše nemám rád suchý anglický humor. Takže ma trio podivných moderátorov (Clarkson, May, Hammond) dokázalo skôr podráždiť ako pobaviť." Týmito slovami som okomentoval reláciu "Top Gear" a pridelil jej dve hviezdičky. Pri tomto best off špeciály len zopakujem môj komentár, ale keďže sa jedná o "To najlepšie z Top Gearu", tak prihodím aj jednu hviezdu navyše. *** ()

laepus 

všechny recenze uživatele

Jasně, můžeme se bavit, zda je tento díl opravdu nutný a bylo ho třeba... Ale to je jedno - pokud vyberete to nejlepší už z tak nabitého seriálu, tak to prostě nemá chybičku. A výběr je opravdu reprezentativní a stojí za to. Doporučuju jako takovou lahůdku, až budete mít za sebou nadívané alespoň tři čtyři série. ()

LiborGondek 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem všechny díly všech sérií novodobého Top Gearu. Proto pro mne bylo sledování "Toho nejlepšího" trochu zbytečné. Vše jsem již viděl, nic nového jsem se nedozvěděl a hlavně, možná bych oněch Top 41 vybral úplně jiných. Ale pro ty, kdož Top Gear nesledují pravidelně, to může být dobrá pomůcka jak vidět alespoň něco. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • V 8. nejlepším díle, když moderátoři jedou po dráze, zmíní Jeremy Clarkson, že obdivuje "toho prcka"  - Richarda Hammonda - že do toho jde, protože když naposledy vstoupil na dráhu, nedopadlo to dobře. Naráží tak na Richardovu nehodu ze 20. září 2006, kdy se Richard pokoušel překonat rychlostní rekord Velké Británie v dragsteru. To se mu povedlo, ale při třetí jízdě mu explodovala pneumatika a vyletěl z dráhy. S těžkým otřesem mozku byl převezen do nemocnice, kde byl měsíc v kómatu. (Janzic999)

Reklama

Reklama