poster

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (TV pořad)

 • Velká Británie

  Top Gear: Top 41

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2013, 9x52 min

 • unclejack
  *****

  41 naj momentov z Top Gearu. No dobre, budeme férový a povieme, že tie Jamesove momentky ništ moc, ale kempovanie, závod s Eurofighterom, demolícia barákov s ľahko upraveným vojenským vybavením a Clarkson narvaný do legendárnej trojkolky z Mr.Beana, to sú momenty pre ktoré stálo za to zostaviť top 41. A Richard Hammond dokazuje, že nielen Jeremy Clarkson je zdatný moderátor.(18.9.2014)

 • laepus
  *****

  Jasně, můžeme se bavit, zda je tento díl opravdu nutný a bylo ho třeba... Ale to je jedno - pokud vyberete to nejlepší už z tak nabitého seriálu, tak to prostě nemá chybičku. A výběr je opravdu reprezentativní a stojí za to. Doporučuju jako takovou lahůdku, až budete mít za sebou nadívané alespoň tři čtyři série.(29.12.2015)

 • hiding
  *****

  Vzhledem k tomu, že se edná v podstatě o sestřih z předchozích dílů. Nevidím důvod proč hodnotit hůř než samotný seriál. Třeba pro mě je to super když jsme nevyděl všechny díly. A chápu, že pro stálého fanouška to nebude nic nového, ale i tak může být zajímavé připomenout si top 41 scének za 20 let. Ne? 99%.(19.1.2014)

 • char_t
  ****

  Nejokázalejší díly TG splácané dohromady, bez studiových částí. Pro člověka, kterého chcete nalákat ke sledování Top Gearu je to fajn, zatímco pro ty, co shlédli většinu dílů, to je "jen" příjemné připomenutí starých časů, něco jako Best Of album vaší oblíbené kapely. Tedy pokud máte čerstvě v paměti všechny "studiovky", můžete si tohle s klidem odpustit, nic nového tu neuvidíte, v opačném případě 41-čka rozhodně za zhlédnutí stojí.(14.7.2014)

 • MM_Ramone
  ***

  "Nie som ten typ chlapa, ktorý dokáže pred garážou celé hodiny leštiť svoje fáro a potom ešte o tom kecať v pube s kamarátmi. Nezaujímajú ma novinky z motorizmu. Nemám slabosť pre silné motory. Auto beriem čiste vecne a prakticky. Ako dopravný prostriedok, ktorý mi uľahčuje každodenný život. Preto ma relácia "Top Gear" nijak zvlásť nezaujala. A navyše nemám rád suchý anglický humor. Takže ma trio podivných moderátorov (Clarkson, May, Hammond) dokázalo skôr podráždiť ako pobaviť." Týmito slovami som okomentoval reláciu "Top Gear" a pridelil jej dve hviezdičky. Pri tomto best off špeciály len zopakujem môj komentár, ale keďže sa jedná o "To najlepšie z Top Gearu", tak prihodím aj jednu hviezdu navyše. ***(15.6.2014)

 • - V 8. nejlepším díle, když moderátoři jedou po dráze, zmíní Jeremy Clarkson, že obdivuje "toho prcka"  - Richarda Hammonda - že do toho jde, protože když naposledy vstoupil na dráhu, nedopadlo to dobře. Naráží tak na Richardovu nehodu ze 20. září 2006, kdy se Richard pokoušel překonat rychlostní rekord Velké Británie v dragsteru. To se mu povedlo, ale při třetí jízdě mu explodovala pneumatika a vyletěl z dráhy. S těžkým otřesem mozku byl převezen do nemocnice, kde byl měsíc v kómatu. (Janzic999)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace