Snímek Muži, ženy a děti sleduje příběh skupiny středoškoláků a jejich rodičů, kteří se v době všudypřítomného internetu snaží zorientovat v měnících se vztazích, komunikaci, milostném životě i v tom, co si o sobě samých vlastně myslet. Film tematizuje sociální fenomény dneška, jako jsou videoherní kultura, anorexie, nevěra, honba za slávou a šíření nezákonného obsahu na internetu. Všechny postavy i jejich vztahy procházejí různými zkouškami a divákům se tak předestírá pestrá škála možností a cest, jimiž se lidé ve svých životech ubírají. Ať už jsou jejich zásadní rozhodnutí slibná nebo tragická, jedno je jisté - nikdo není v tomto roztodivném virtuálním světě imunní vůči obrovským sociálním změnám, které přicházejí díky neustálému používání telefonů, tabletů či počítačů. (HBO Europe)

Dobrotka

Adam Sandler ma neuveritelne prekvapil. Prijemne. Zvlastna pachut na jazyku po filme, dlho nad nim premyslam... pecka 😍 ()

Salvator

Skvěla sociální sonda ukazuje svět takový, jaký u většiny lidí (bohužel) je. Neschopnost vzájemně komunikovat, šíření nesmyslů, ovlivňování druhých i sebe sama, lži a přetvářka. Je otázkou, jestli je horší, že mladá generace 21. století nedokáže bez sociálních sítí žít, nebo že jejich rodiče objevují nové možnosti a ničí sebe a vztahy. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

zigy

Tohle je náš dnešní svět vzhůru nohama, plný internetu a zbavený normální komunikace...jak působí na teenagery i lidi krize středního věku. ()

PTuranyi

Citlivá dráma zaoberajúca sa vzťahmi v rodinách i mimo nich ovplyvnenými súčasnými technológiami. Nájdeme tu úzkostlivú matku kontrolujúcu dcére všetku komunikáciu aj matku ľahkovážne zverejňujúcu dcérine fotky veriac, že jej tak pomôže získať kariéru modelky, ktorú ona nedosiahla. Problémy pornografie, zdieľania citlivého obsahu, porúch stravovania sú tu ako na podnose. Narazíme na tínedžerské lásky, rozpadajúce sa vzťahy a aj na tie rozpadnuté. Tim si však myslí, že z vesmírneho hľadiska na ničom nezáleží. No na niečom však predsa len záleží. Produkcia je perfektná a prácu s internetom, chatovanie, surfovanie výborne zakomponúva do obrazu. Herci hrajú svoje role skvele a je radosť vidieť Adama Sandlera hrať normálnu postavu. 90% ()

MiKos

Standardní výlev subjektivity: Velmi rozrušující film, vůbec nechápu proč má v popisu komedie. Velice depresivní, když se člověk zamyslí, co tato reflexe vypovídá o nás samotných. Implementací prvků on-line světa přímo do příběhu neruší, naopak se jím paradoxně stává bližší. Sexualita je tu vlastně jen pozadí na kterém se obří velký neonový nápis, jestli ho dokáže přečíst a nebo nebo stojíte moc blízko to už je na Vás. 90+% ()

terordemon

"Ty veríš, že na niečom záleží?" "Z globálneho hľadiska? Keby som zajtra zmizol, vesmír by si to ani nevšimol."... Jason Reitman priniesol opäť parádny realistický pohľad na našu spoločnosť a modernú dobu v ktorej žijeme. Tento film Vás poriadne prefacká, pretože v mnohých postavách uvidíte často samých seba. Perfektný scenár a príjemné prirodzené herecké výkony. Dokonca aj Adam Sandler je znesiteľný a konečne ukázal že vie zahrať aj niečo iné ako poloretadovanú afektovanú komédiu. Tie dve hodiny mi ušli ako voda. 72% ()

Mark1983 odpad!

Co tohle ,má jako být? Ale strhující dramat to pro mně zcela jistě není,když od začátku tam konstatují masturbaci,studentka kamarádkám ukazuje na mobilu video,na kterém někoho orálně uspokojuje a tak dále,a tak dále. Po pravdě řečeno jsem na tuhle pecku vzdržel koukat necelých patnáct minut. ()

xhonza5

Je to převážně drama, ale občas ten vtip nechybí. Vypovídá o nástrahách moderního světa a bohužel možného budoucího. Moderní technologie jsou fajn, ale neměli bychom je tak žrát. Jinak sežerou oni nás. Pro mě příjemné překvapení a velice zajímavý a působivý způsob výsledné promítací formy děje. Jenom by se v českém znění slušelo, kdyby texty ze zpráv také přeložily. :) ()

leonus.atrum

Dlouho, ale velice dlouho jsem neviděl nic co by mě tak hezky uvolnilo, napínalo, potěšilo a taky málem rozbrečelo. Konečně film ve kterém není tabu soulož ale normálně se to zde děje tak jak to normálně všichni děláme. Že ano? ()

Kikyo

Tenhle film jsem si vyhledala přes profil Adama Sandlera. Čekala jsem zase nějakou ulítlou komedii a byla jsem překvapena, že tento film nespadá do jeho typického hereckého žánru. Bylo to ale milé překvapení, film mě svým tématem i zpracováním zaujal. U příběhů některých postav mi vadilo, že nebyly úplně dotažené, ale přesto jako celek to byl celkem zajímavý snímek zabývající se aktuálním tématem. V jednom z hrdinů jsem se i sama poznala. ()

dezoGabor

Bohužel jsem film sledoval s excelentním českým dabingem, u kterého jsem měl chvílemi pocit, že několik postav namluvil Google překladač což můj zážitek z filmu trochu degradovalo, ale to je moje blbost. Jinak to mělo všechno co jsem od toho očekával. Chytrý, nápaditý scénář, skvělé herecké výkony, zajímavá zápletka. K mé úplné satisfakci a k dokonání grandiózního finále by stačilo, jen aby tu upjatou krávu, estébáckou matku psycho svini, nějaký náhodný kolemjdoucí rozsekal mačetou na sračku, nebo kdyby jí ve zpomaleným záběru přejela sekačka . To se ale nestalo takže takhle jenom za 4, ale rád si film pustim zanedlouho znova. ()

Kodousek

Nejžásadnější myšlenka celého projektu zřejmě je, že každá posedlost je nebezpečná a všeho moc škodí. Celkově film vystoupil že stínu současné nudné produkce a byl necim mezi 13 Reasons a Little Liars. Zaslouženě 5* ()

Martinko991

Klasický film o problemoch dnešnej doby, ktorý poukazuje najmä na internet a situácie s ním spojene tlačené až do extrémnych situácii. Nijak zvlášť nenadchne, ani nechytí za srdce, ale rozhodne stojí zato pozreť kam až može v určitých situáciach tento fenomen zajsť. ()

Pythonator

Nic pro fanoušky Sandlerova ujetého humoru. Mimochodem i ten žánr komedie je trochu zcestný, protože jsem se ani jednou nezasmál a to se obvykle směju kdejaké capině. Je to spíš takové posmutnělé melancholické drama, u kterého se vám chce plakat z toho, jací jsou ti Amíci kokoti a jak je strašná ta doba, kdy jsou telefony chytřejší než děti. Jo a ten uznávaný Jason Reitman je jen nudil, který nesahá otci ani po kotníky. ()

Ondak

Úplně nevím jak film hodnotit, přijde mi spíše jako odstrašující/výchovný film pro školní/středoškolské děti a jejich rodiče, kteří si moc s internetem nerozumí. Bohužel nejsem ani jedno, tak se mě problematika filmu nijak zvlášť netýká a nepřišlo mi to zajímavé. Ostatně děj není nudný a na film se dobře dívá. Film s touto tématikou by stejně asi nemohl být lepší. V rámci dějové zápletky patří k nadprůměru. ()

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?