• Lima

Chci být dneska vstřícný a tak se chystám o tomhle filmu napsat něco pozitivního. Takže....ehm....teda....nooo.....Jet Li za celý film řekne tři slova a dvakrát pohne mimickým svalem....ehm....a jde tam o nějaký diamanty....jo a hezky tam vybouchne helikoptéra a pak......a scenář stojí za prd....a celý film stojí za prd....a je to nuda k posrání. Že to už není pozitivní? No jo, vlastně máte pravdu. Ale já se tak snažil...(2.7.2003)

• tron

„Milujem úsvit. A šteniatka. A som obdarený. Robím si na ňom uzol. Niekedy sem môžem prísť, niečo ukradnem, ty na mňa skočíš, budeme sa po sebe váľať a potom mi dáš putá.“ LOVCA POLICAJTOV z roku 2001 dodnes (február 2010) pokladám za poslednú „rozumnú“ seagalovku. Za úspech ju pravdepodobne pokladali aj jej tvorcovia a tak sa rozhodli si to o dva roky zopakovať. Stevena vyhodili, ale inak zostal režisér Bartowiak, producent Joel Silver i herci Anthony Anderson, DMX a Tom Arnold. Plus ako hlavnú hviezdu pribrali diabolského Jeta Li. Pravda, ich výsledná KOLÍSKA DO HROBU nie je príliš „buddy movie“ – DMX je v skutočnosti „gangster s dobrým srdiečkom a starostlivý ocinko“ („anjelíčku môj strážničku, stráž mi moju dcérečku“ – niečo také trápne som dlho nevidel) a Jet Li toho, pravda, nikdy veľa nenahovoril. Takže buddy movie ani nie. Ale akonáhle začne akcia (áno, väčšinou samoúčelná, ale no a čo) alebo humor (Tom Arnold a Anthony Anderson v tanku), dá sa.(10.2.2010)

• Djkoma

Ale no tak přátelé. Přeci nemůžete čekat, že vezmete Jeta Li a uděláte mu sestřih po kterém bude vypadat jako 20ceti letý, hodíte k němu nějakou tu malou hvězdu rapu a budete mít výborný film. To jste určitě nečekali a jen si myslím, že jste si chtěli trochu přivydělat. Scénář je ohraný, nudný a děravý až to není hezké. Do toho všeho přidejte soupeře Jeta, který mu nesahá ani po kotníky a s kterým se během pár minut vypořádá jako Arnie s důchodcem. Občas je dobré vidět špatný film, aby člověk mohl děkovat za ty lepší.(31.8.2006)

• YURAyura

Uplny potrat to nebyl, ale ze by nejaka prevratna vec, to ani omylem. Tak mi nejak prijde, ze kde se vyskytuje vic cernych jak bilych, tak se vetsinou jedna o film prave pro cerne, tudiz je hodne specificky - zlate retezy, drsni kluci s broken english, miliony zbrani a hlavne velka a rychla auta - to jsou asi sny kazdeho maleho cernouska, tak at se mu splni... A JET? ten je tam spis tak do poctu, ale kope mu to pekne(25.8.2005)

• jondoe

Slaby akcny film, v ktory zachranuje pred uplnym odpadom bojove umenie Jeta Liho a Marka Dacascosa a sem tam nejaka ta podarena hlaska od Anthonyho Andersona. DMX je sice dobry rapovy spevak, ale ako herec mi vobec nesedi a proste nehra. Iba odriekava dialogy, ktore v tomto filme tiez za vela nestali. Film sice nicim neurazi, ale ani nicim nenadchne a rychlo sa nan zabudne.(8.1.2010)

• Drag-On

• - Členy UFC Tita Ortize, Randyho Couturea a Chucka Liddella vybral do boje v kleci s Jet Lim osobně producent filmu Joel Silver. (POMO)

• - Anthony Anderson (Tommy) a Jet Li (Su) spolu již hráli ve filmu Romeo musí zemřít (2000). Naopak Jet Li a Randy Couture se spolu znovu setkali ve filmech Expendables: Postradatelní (2010) a Expendables: Postradatelní 2 (2012). Anthony Anderson, DMX a Drag-On se spolu setkali již při natáčení snímku Lovec policajtů (2001).
      (Shadowspark)

• - Původním záměrem bylo natočit film jako remake snímku Vrah mezi námi (1931). (Conspi)