• Hadati

Jet li bojující jednou rukou je trapnej až za půdu. Nechápu, proč ho pořád obsazují do filmů. To snad i Norris je lepší herec, než on. Tvrďáckej xicht a bojové umění nestačí na dobré koukání. Hodil bych to do odpadu, ale musím přiznat, že DMX (ať je to co je to) hrál celkem dobře a nezaslouží si za to skončit s celým filmem tak hluboko.(20.9.2004)

Tento film má problém v tom, že je téměř totožný s Romeo musí zemřít. Herecké obsazení mě tolik nevadilo, jako spíš celkový příběh. Bartkowiak jiný druh filmu točit neumí(výjimkou Doom). Jinak se mi poslední dobou začíná líbit DMX určitě lépe hraje než zpívá, ale také by si mohl zkusit i jinou roli než jen "špatného" černocha. Na nudné odpoledne to v pohodě stačí. 60%(29.1.2011)

Jednoduchej příběh plnej neuvěřitelnejch náhod se dá díky hodně slušnýmu technickýmu zpracování (bitky, honičky) přežít. Svý taky udělal povedenej casting - Jet Li a DMX si s přehledem dávali akční scény, Anthony Anderson spolu s Tomem Arnoldem zase vždycky zaručeně pobavilli (jejich rozhovor na konci rulez). A spojení rapový soundtracku, když jednu z hlavních rolí hraje rapper (DMX), většinou funguje v béčkovym žánru na jedničku. Pesně takhle si představuju akční béčka novýho tisíciletí. Ne, že by šlo vyloženě o adepta na čtyři hvězdy, ale 55% jako hodnocení mi nepřijde uplně fér, takže přihazuju čtvrtou slabší hvězdu.(6.9.2012)

• Illioplius

Kto má hodinu a pol voľného času a chcel by ju premrhať pozeraním na ázijsko-černošské naťahovačky o nejaké čierne kamene, tomu sa tento film možno bude páčiť. V inom prípade odporúčam čas stráviť zmysluplnejšie, napríklad pozeraním do steny. Film Kolíska do hrobu som videl iba predvčerom a už si neviem ani poriadne spomenúť, o čom to bolo… Asi tak to zapôsobí na diváka, no samozrejme závisí od povahy. Hodnotím ho ako akčný nudný časozabíjač o ničom, ktorý síce neznechutí, ale ani nezaujme.(10.1.2010)

Asi nejdementnější, ale zároveň nejzábavnější Bartowiakův film. Nesoustředí se to na příběh, furt jen někdo zdrhá, nebo se mlátí a mě to bavilo. Akce totiž není špatná. Zase na druhou stranu, když si vezmete kolik tam hraje akčních hvězd, mohlo by to dopadnout o hodně líp. DMX v hlavní roli je fajn a tlustej Anthony Anderson a hlavně Tom Arnold jsou fakt vtipný. Furt tam hraje hip hop a celý je to drsně negerský, no prostě blbost ale fajn. Definice pojmu guilty pleasure. 70%(3.9.2011)

• - V několika záběrech je možné zaznamenat, že DMX je nahrazen dvojníkem. Nejlépe lze pak dabléra rozpoznat ve scéně potyčky najatých „goril“ s Fait (DMX) a Su (Jet Li) v uličce, kde je rozdíl nejpatrnější v zabarvení pleti. (Conspi)

• - Hra, ktorú hraje Vanessa na počítači, sa volá "Theme Park World". Hra sa podobá hre "Roller Coaster Tycoon". (dexter)

• - Řidič ve skutečnosti nemůže vystřelovat z tanku projektily, jak je tomu ve filmu. Vždy se jedná o činnost střelce. (Conspi)