• VanTom

Hloupý, až primitivní scénář by akčnímu nářezu nemusel škodit, pokud by jej černošský hiphop poháněl v jiném než uspávacím rytmu, v němž znuzený Jet Li nepřemožitelně "kungfuje" s jednou rukou v kapse tak, že nadrátovaní protivníci odlétají metry nazpět. Relativně slušné choreo se navíc ztrácí v rychlém střihu, divoké kameře a snaze o drsnou "hypercoolovost" v každém coulu.(4.11.2019)

• Ilicka

Nebyla to žádná sláva. Jet se krom úvodního seskoku ze střechy budovy dooolů po patrech ani moc nenadře, protože o rovnocenného protivníka do konce filmu ani nezakopne, a DMX je tak uvědomělý zloděj, že na konci prohlásí, že si musí jít na pár let sednout do lochu... Občas to mělo i nějaké světlejší momenty, ale rychloposuv byl hlavně ve střední části můj nejlepší kamarád. *** Nevýrazné, zapomenutelné...(17.4.2008)

• Arius

Barktowiakov Romeo musi zomriet este celkom usiel, ale ked som videl Doom, to uz bola ina kava. Hoci Koliska do hrobu je lepsim filmom ako Doom nema na Romeo musi zomriet alebo na hocijake spickove akcne filmy. Pouzivane frazy, zle herecke vykony, snad s vynimkou Jet liho a hrozny zaver. Jednoducho dalsi strhujuci akcny film ktory vsak zaostava kvalitou.(13.2.2007)

Líbilo se mi to i přes velmi záporné hodnocení na CSFD. Mělo to dynamiku, akci, vydařené scény (honičky městem a zvlášť závěrečný boj mezi přírodními živly), až na slabší scénář s předvídatelnými sekvencemi, ale černá hudba byla dle mého gusta i přijatelná kulisa bez rušivých vstupů mezi dialog. Jet Li měl šik vlasy i ohoz a scénu v aréně si střihl docela na úrovni, jak je jeho běžným zvykem. Závěrečné resumé o napravení padlé duše se dá přinejmenším pochopit. Boj dobra se zlem mě osobně přitahuje stále dokola.(3.10.2010)

• manonfire

Klasická Hollywoodská nabubřelá sračka, s debilním hip-hopem, gangsta nulou DMX a naprosto sci-fi příběhem, kde nesmí chybět.....nigga šéfové, superkáry, striptýz mulatky......jaj zbytečnost. "Romeo musí zemřít" obsahuje podobné "atrakce" ale je to přeci jen o něco lepší kousek. Jet-li není špatnej akčňák, ale mnohem víc mu sedí jiné produkce. 10%(14.3.2008)

• - V momentě, kdy se Daria (Gabrielle Union) dostává z vlaku a kráčí po kolejích, má na nohou lodičky. Avšak o chvíli později, kdy prochází vraty, jsou podpatky pryč. (Conspi)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 13.

• - Ve scéně, kdy Fait (DMX) utíká před rozzuřeným psem, probýbající se zeď vedle něj dokládá použití umělého materiálu. (Conspi)