• Lukoboss

Nebýt toho totálně debilního konce, mohl to být průměrnej akčňák s prkvy komedie, o dramatu nemůže být vůbec řeč. Zápletka je jasná, jedni ukradnou ze sejfu diamanty, ale on je chce i někdo jinej a dalšímu to patřilo. Takže se všichni navzájem nahání a snaží se to strhnout na svou stranu. OK, to by ještě šlo, ale ta závěrečná přestřelka a souboje, to je fakt děs. Je to naškatulkovaný podle šablony, takže kladná ženská se mlátí se záporačkou, klaďas Jet Li se řeže s bývalým asijským kamarádem-nyní hlavním padouchem a DMX jde zachránit svoji dceru, protože si uvědomí (skoro jako v pohádce), že rodina je důležitější než loupení. Nicméně vrcholem je, když hlavní padouch nasedne do helikoptéry, která je sestřelená, spadne z výšky na zem, pak ještě vybouchne, až vyskočí do vzduchu, všude šlehají plameny (a jako náhodou se utvoří přesnej ohnivej kruh + je uražen hydrant, takže to pak vypadá, že prší) a on z té hořící helikoptéry vystoupí, jako by se nechumelilo, a jde se řezat s Jet Lim uprostřed toho ohnivýho kruhu. Coooo?? To nemohl nikdo myslet vážně toto....(29.10.2015)

• tron

„Milujem úsvit. A šteniatka. A som obdarený. Robím si na ňom uzol. Niekedy sem môžem prísť, niečo ukradnem, ty na mňa skočíš, budeme sa po sebe váľať a potom mi dáš putá.“ LOVCA POLICAJTOV z roku 2001 dodnes (február 2010) pokladám za poslednú „rozumnú“ seagalovku. Za úspech ju pravdepodobne pokladali aj jej tvorcovia a tak sa rozhodli si to o dva roky zopakovať. Stevena vyhodili, ale inak zostal režisér Bartowiak, producent Joel Silver i herci Anthony Anderson, DMX a Tom Arnold. Plus ako hlavnú hviezdu pribrali diabolského Jeta Li. Pravda, ich výsledná KOLÍSKA DO HROBU nie je príliš „buddy movie“ – DMX je v skutočnosti „gangster s dobrým srdiečkom a starostlivý ocinko“ („anjelíčku môj strážničku, stráž mi moju dcérečku“ – niečo také trápne som dlho nevidel) a Jet Li toho, pravda, nikdy veľa nenahovoril. Takže buddy movie ani nie. Ale akonáhle začne akcia (áno, väčšinou samoúčelná, ale no a čo) alebo humor (Tom Arnold a Anthony Anderson v tanku), dá sa.(10.2.2010)

Seriem na to, Li, DMX a Dacascos pokope v takomto luxusnom akčnom snímku, plného coolovosti a správneho nadhľadu, to už tu nebude. Každý je nesmrteľne drsný, niekedy až prehnane, ale tie hlášky stoja za to, rovnako ako aj pozerať to určite v bez dabingu (DMX). Čo ma však mrzí, že adrenalínové bitky, naháňačky atď. sú perfektne zostrihané, škoda ale, že nezostrihali ešte aspoň desať minút z filmu. 75%.(5.3.2006)

• Ilicka

Nebyla to žádná sláva. Jet se krom úvodního seskoku ze střechy budovy dooolů po patrech ani moc nenadře, protože o rovnocenného protivníka do konce filmu ani nezakopne, a DMX je tak uvědomělý zloděj, že na konci prohlásí, že si musí jít na pár let sednout do lochu... Občas to mělo i nějaké světlejší momenty, ale rychloposuv byl hlavně ve střední části můj nejlepší kamarád. *** Nevýrazné, zapomenutelné...(17.4.2008)

No asi se mnou cely CSFD nebude souhlasit ale me se to libilo a hodne. Jet je borec a na nej muzu koukat porad, a co se DMXe tyce, to je taky spravnej frajer, no a tahle cerno-zluta dvojka to ve filmu pekne rozbalila takze sem se ani minutu nenudil. Navic extremne tezky Anderson zase vynikl ve vedlejsi roli. 75%(4.6.2006)

• DMX

• - Zatímco se v automobilové honičce Faitův (DMX) modrý sporťák dokonale poničí, v dalším záběru, kdy opouští Archieho (Tom Arnold) kancelář, je možné si všimnout, že všechna světla svítí a přední nárazník je opět na svém místě. (Conspi)

• - V několika záběrech je možné zaznamenat, že DMX je nahrazen dvojníkem. Nejlépe lze pak dabléra rozpoznat ve scéně potyčky najatých „goril“ s Fait (DMX) a Su (Jet Li) v uličce, kde je rozdíl nejpatrnější v zabarvení pleti. (Conspi)

• - Hra, ktorú hraje Vanessa na počítači, sa volá "Theme Park World". Hra sa podobá hre "Roller Coaster Tycoon". (dexter)