Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vojcl
  **

  Typické americké akční béčko, které rozhodně mělo na víc. Průměrné akční scény, průměrný scénář, sem tam nějaká ta hláška, ale to je tak nějak všechno. Fanoušky žánru potěší snad jenom závěrečná bitka Jet Li vs. Mark Dacascos, na kterou jsem se já těšil celý film. Jinak opravdu nijak výjiměčný kousek na jedno podívání. Vzhledem k hereckému obsazení a s ním spojeným potenciálem, jaký film mohl mít ještě jednu hvězdičku srážím...(20.8.2006)

 • eraserhead666
  ***

  Bartkowiak si svůj herecký tým režijně vyzkoušel v Romeo musí zemřít, takřka k dokonalosti se s nimi vzepjal v Lovci policajtů a jak jim všem může dojít dech ukázal v tomhle. Pravda, Anthony Anderson je pořád sympaťák, jeho teploušek je fakt zábavnej, Kelly Hu a Gabrielle Union nakonec přeci jen předvedou to, na co čekáte celý film (a musím říct, že je to asi nejlepší část filmu), jenže DMXe si v klidu poslechnu jako rappera, ale koukat se na něj moc nedá, jako by ve všech filmech, co jsem ho v nich viděl, hrál pořád jednu a tu samou roli, on se nijak nevyvíjí, Jet-li dostal hrozně málo prostoru a Tom Arnold po Lovci policajtů hrozně vyměkl (čekal jsem další slovní přestřelku s Andersonem a ono prd). Pokud bych měl vyhrabat alespoň jeden důvod, proč to všechno v Lovci policajtů fungovalo a tady je, tak je tomu z části proto, že tenhle film se cítí a tváří dost namachrovaně. Je to okaté a viditelné. Ale soundtrack skvělý, Eminemova pecka hned na rozjezd je parádní. 2.5*(10.12.2017)

 • klerik
  **

  RÓMEO MUSÍ ZOMRIEŤ-LOVEC POLICAJTOV Blbý názov. Hrozne blbý scneár. Zopár vtipných rozhovorov toho tučého černocha... Keď Jet Li prehrával popri osadenstve v Rómeovi, dalo sa to ešte pochopiť, ale keď prehráva aj pri DMX-ovi je jasné, že niečo nie je OK. Jet je len figúrka, Dacascos má blbú úlohu, Kely Hu je nevyužitá a ani tie bitky už nie je to, čo bývalo u Bartowiaka zvykom. Dnes už málokto natočí jednoduchý dobrý akčňák ako za VanDammeovsko-Seagalovskej éry... Luc Besson a Cory Yuen (Bozk Draka, Kuriér) takto ostávajú našou poslednou nádejov...(2.10.2006)

 • Ilicka
  **

  Nebyla to žádná sláva. Jet se krom úvodního seskoku ze střechy budovy dooolů po patrech ani moc nenadře, protože o rovnocenného protivníka do konce filmu ani nezakopne, a DMX je tak uvědomělý zloděj, že na konci prohlásí, že si musí jít na pár let sednout do lochu... Občas to mělo i nějaké světlejší momenty, ale rychloposuv byl hlavně ve střední části můj nejlepší kamarád. *** Nevýrazné, zapomenutelné...(17.4.2008)

 • Slartibarkfast
  *

  Nemám rád černošské filmy a nemusím ani čistě ťamanské. Nepovažuji se za rasistu, ani xenofoba. Jen nesnáším, jak černoši nemístně přehrávají a ťamani zas hrát vůbec neumí. Zde je to zabaleno v úhledném dárku jako dvoubarevná fidorka. Naneštěstí tu není žádný běloch, který by to zachránil. Možná proto je to pouhá akční blbost bez hlubší myšlenky. 20%(25.5.2020)

 • - Řidič ve skutečnosti nemůže vystřelovat z tanku projektily, jak je tomu ve filmu. Vždy se jedná o činnost střelce. (Conspi)

 • - V momentě, kdy se Daria (Gabrielle Union) dostává z vlaku a kráčí po kolejích, má na nohou lodičky. Avšak o chvíli později, kdy prochází vraty, jsou podpatky pryč. (Conspi)

 • - Původním záměrem bylo natočit film jako remake snímku Vrah mezi námi (1931). (Conspi)