Režie:
Kyeong-soo BaeScénář:
Yeong-nam MoonHrají
Tae-ran Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeonwoo (2010) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Jeong-won Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Byeoleul ddadajwo (2010) (seriál)
Neoreul saranghan shigan (2015) (seriál)
Ji-soo Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Big (2012) (seriál)
Yeoineui hyanggi (2011) (seriál)
Hae-jin Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Jigeumbuteo Syotaim! (2022) (seriál)
Joo-won Ko
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Cheuaegoda Isoonsin (2013) (seriál)
Hae-sook Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Nemocniční playlist (2020) (seriál)
Zítra je taky den (2022) (seriál)
Nae-sang Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Dae-yeon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (seriál)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Láska za svitu měsíce (2016) (seriál)
Seung-gi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Vagabond (2019) (seriál)
Jeong-gil Lee
Severní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Yoo-mi Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Návrat do 1997 (2012) (seriál)
Hee-jeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Eogein Mai Laipeu (2022) (seriál)
In-hwan Park
Jižní Korea
Soo-min Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Moon-hee Na
Čína
Nejlepší seriály:
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Navillera (2021) (seriál)
Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)
Bo-ra Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Květiny v písku (2023) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Hye-seon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Naui yoogamseureowoon namjachingoo (2015) (seriál)
Min-kyeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)
1%ui eomin keot (2003) (seriál)
Hyo-choon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Mi-young Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)