Gus čeká, až Lalo vyleze z brlohu, a dochází mu trpělivost. Kim tahá informace z bývalé kolegyně a Howard je čím dál bojovnější. (Netflix)

ALIENka_

Maine je tak skvělej kamarád, jak se o Howarda stará. ಥ_ಥ A když už jsme u Howarda, začínám ho mít fakt ráda. Místo toho, aby šel po Jimmym stejným podlým způsobem, chce to vyřídit pěkně přímo. I když to, že ho nechal sledovat, je taky trochu pochybný, ale v jeho situaci myslím, že pochopitelný. A ty z vás, který viděli Breaking Bad, určitě poznali, že se staví naše starý známý místečko. A dokonce se podíváme i do Německa, kam se nějakým způsobem dostal i Lalo a setkal se s Němkou, která chce do, ano, čtete správně, do Karlových Varů. Zase jsme to dokázali, dámy a pánové, jsme světový! Už jenom kvůli tomu se mi tahle epizoda líbí. Začínám si myslet, že tvůrci mají v oblibě Česko, což cením. Ale proč ty scény z Německa vypadaly tak strašně uměle? Ten záběr na město vypadá spíš jako z nějaký videohry. Je to CGI, nebo jsem jenom slepá? Hodnocení: Lalo je neskutečnej štramák/10 ()

Martinius

ano, tato epizoda je pomalsia, vlacna, pokojnejsia - citit v nej vsak napatie pred burkou. napriek tomu ma kazda jedna scena svoj zmysel, svoj neodskriepitelny saulovsky sarm i smrnc. nechapem akurat toho kokotka, co tomu dava po jednej hviezdicke... ()

LachtanShows

Tenhle seriál dospěl do tak vyšperkované scenáristické i kinematografické výše, že mu prostě žerete i díly, které fungují jako prosté fillery - doslovné výplně mezi epizodami, kde ani nedutáte. ()

PaTeXx

Tempo dost kleslo. Snad až na poslední scénu, která nám přidala na napětí, se nic moc nestalo, přestože je atmosféra stále velmi dobrá. Snad se příště pořádně posuneme. ()

Pilgrim6

Filler. Lalo má velmi šarmatní charisma (pán co chtěl do Prahy a má rád pejsky přece nemůže být špatný člověk!), ale pořád vycpávka, což je vzhledem k poslední sérii škoda. ()

jirikzaboj

Ještě pomalejší epizoda, než ta předchozí. Konfrontace Howarda a Saula nic moc, ale jsem zvědavý, kam až to zajde. Lalo pasáž o dost lepší a zmínka na Karlovy Vary potěšila ❤️ ()