Rico (S01E08) (epizoda)

RICO

Krimi / Drama

USA, 2015, 47 min

Skvělý díl, který se každou scénou zlepšoval až do titulků. "Chuck?" "Yeah."(23.7.2017)

Tak konečně nějakej zajímavej případ taky. Stejně ale doufám, že se to za chvíli rozjede do nějakejch pořádnejch sraček, aby to nezůstalo celou dobu jenom u případů s důchodcema. Máslo za 50 korun? COŽE?? Hodnocení: 8/10(6.10.2019)

Hovorí sa, že z hovna bič neupletieš, ale tvorcovia tohto seriálu rovnako ako Saul, teda vlastne ešte James, to opäť dokázali. Z nevinnej zápletky s písaním závetí pre seniorov sa vykľubal mega prípad a Charles, ktorého som doposiaľ moc nemusel, sa konečne trochu spamätal. Prvá séria nám začína pekne vrcholiť. 9/10(16.3.2017)

Z malého podvodu se začíná klubat hromadná žaloba na organizovaný zločin. Jimmy se doslova koupe ve sračkách, ale nejspíš to bude stát za to.(30.12.2018)

Chuck je hrozně divná postava, takovou jsem ještě neviděl. Každopádně se jedná o díl, který má zajímavější případ a scény, které bavily, oproti předchozí epizodě. Jen by to chtělo na závěr série něco většího, tak jsem zvědav jestli tvůrci s něčím na závěr přijdou. :)(16.2.2020)