Na komoru (S02E09) (epizoda)

Nailed

Krimi / Drama

USA, 2016, 49 min

Výborná epizoda. Jimmy i Mike předvádí svůj repertoár a na konci jsme svědky bolavého úrazu. Poslední epizoda série musí být našlápnutá.(1.1.2019)

Naprostá bomba, ten Saul před vlajkou? dokonalé, ostatně jako všechny jeho (nejen) právní kličky. Ovšem stojí mu to všechno i za smrt vlastního bratra? Kim mě překvapila, že Jima bránila před Chuckem, i když musela vědět, že to udělal, ale vlastně byli na vině oba. Nečekal jsem, že bude taková pecka i z tohohle a těšim se na třetí sérii. Tam už začne i Mike pořádně zabíjet dle mého...(28.4.2016)

Sakra z toho jak Jimmy se svojí filmařskou partou natáčí ilegálně reklamy by se dala udělat celá série, na to bych koukala furt do píči, fakt závislácký. :D Jinak tu máme trochu těch rodinnejch problémů, Mika s čepicí na lyžování, co si jen tak z prdele vzal pár prachů z pokladnice kartelu, protože ho krapet nasral zdejší kmotr a závěr napínavej jak sviňa. Sakraa jak já jsem ráda, že z tohohle seriálu vzešlo tohle a nemusím pořád koukat na ty případy s důchodcema. Hodnocení: 9/10(26.2.2020)

Bratrská válka v plné polní. Závěr poměrně snadno předvídatelný, přesto je tak instantně napínavý jak kšandy, že z něj doslova mrazí v zádech. Efekt eruptivního dějového vyhrocení, všem známé z BrBa, se značně začíná projevovat i zde.(21.9.2019)

Při závěrečné scéně jsem nedýchal! SUPER DÍL!(2.6.2020)