Reklama

Reklama

Epizody(20)

V tomto drama seriálu sledujeme novou várku začínajících detektivů a jejich náladového náčelníka, kteří bojují se zločinem v bohaté části Soulu Gangnam. (Netflix)

Recenze (13)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Seung Gi Lee je pro mě sázka na jistotu, a i když je to jeho první seriál, který nehodnotím plným počtem, jsem opět nadšená. Od začátku je to napínavé a zábavné. Jak už je známo, Korejci si v televizi rádi dělají srandu z policajtů. Ne vždycky je to ale tak úplně vtipný a občas to hraničí s trapností, tady to tak naštěstí není. Při prvních případech nováčků jsem se málem potrhala smíchy. Kromě Seung Giho pro mě byl největším lákadlem charismatický Seung Won Cha, kterého jsem znala zatím jen z Atheny. Tady byl úplně jiný, ale stejně perfektní. Ráda jsem i za tu trošku romantiky a fajn soundtrack. Takže proč vlastně nedám plný počet? Protože ke konci už tvůrci vařili z vody a natahovali to jak se jen dalo. A některé zápletky byly docela lehce předvídatelné. Kdyby to tak mělo 16 dílů... ()

Alisha666 

všechny recenze uživatele

Průměrné korejské dramíčko, které má JENOM dvacet epizod (hurá) a po desátém díle to nezačne být nekontorlovaná slátanina (hurá!). Vytříbené obsazení podalo i dobré herecké výkony. A ač mi je Go Ara proti srsti, i ta se dala přežít. Nechal bych herce trochu víc běhat, třeba by se to časem i naučili. Dějová linka byla dobrá a po celou dobu jde v podstatě o hledání důkazů a jejich uplatňování. Že policejní a právní systém je trochu na hlavu víme i z jiných zemí, a že peníze zmůžou všechno jsme se naučili už při večerníčku. Drama jsem viděl dvakrát a nelituju... i když po třetí se už asi obklíčit nenechám. ()

Reklama

terez9119 

všechny recenze uživatele

Překvapivě našlapaný děj, na konci plný zvratů, které mě příjemně překvapily. Přesně tohle mám na K-drama ráda. Nejednoznačné charaktery, přiměřeně akce, emocí i romantiky. Postup vyšetřování tu nebyl tak nudný jako jinde. Lee Seung-gi je skvělý jako vždycky, společně s Cha Seung-wonem mají nejlepší a nejvypjatější scény. Jejich scéna po "vynucování" si přiznání je nejlepší v celé sérii. Go Ah-ra není moje oblíbená herečka, ale tady mi nevadila. Jeong-min s Jae-hyeonem nebyli moc výrazní, ale dobře doplňovali tým. Myslím, že Moon Hee-kyeong jdou ty bestie úplně nejlíp. ()

Roby 

všechny recenze uživatele

Lee Seung Gi opět prokázal svůj herecký talent a svou rolí super-vzteklého detektiva si zaslouží veškeré uznání. Zdatně mu sekundoval Cha Seung Won, který podle mě dával seriálu šťávu. Casting byl celkově povedený a za mě je trochu škoda, že Lim Won Hee v roli kapitána Cha Tae-Hoa dostal tak málo prostoru. Náramně jsem se bavil a docela se těším až si tento seriál zase jednou pustím. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Přeloženo. (Průměrná detektivka s pomstou a zajímavým hereckým obsazením. Bohužel, ač to mělo dobré obsazení, tak mě to zase tak moc nenadchlo. Brala jsem to jen jako příjemné zpestření. Nic víc, nic míň. Podle mě to ani jinak nebylo myšleno. Bohužel ke konci mě to čím dál tím víc přestávala bavit i jen jako příjemné zpestření dne či rozptýlení, chtěla jsem to mít už za sebou. Nijak to nevybočuje mezi ostatními seriály tohoto typu. Člověk na to rychle zapomene.) ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Ne zcela příjemného zranění se během natáčení desáté seriálové epizody dostalo jihokorejskému herci Seung-gi Lee. Ten byl svým hereckým protějškem bodnut nešťastnou shodou okolností napodobeninou skutečného nože do oka. Po bezprostřední hospitalizaci si z hospitalizačního střediska odnesl lékařskou zprávu o poškození oční rohovky. Po krátkou dobu měl herec problémy s tzv. korneálním reflexem, tedy rohovkovým reflexem, chcete-li, při něm dochází k samovolnému sevření víček. V dalším natáčení herec po krátkém rekonvalescenčním pobytu v domácí péči samozřejmě pokračoval. (Conspi)

Reklama

Reklama