poster

Neoheedeuleun powidwaetda (TV seriál)

 • Jižní Korea

  너희들은 포위됐다

 • anglický

  Under Siege

 • anglický

  You're All Surrounded

 • anglický

  We Have You Surrounded

Komedie / Krimi / Akční / Romantický

Jižní Korea, 2014, 21x60 min

 • Alisha666
  ***

  Průměrné korejské dramíčko, které má JENOM dvacet epizod (hurá) a po desátém díle to nezačne být nekontorlovaná slátanina (hurá!). Vytříbené obsazení podalo i dobré herecké výkony. A ač mi je Go Ara proti srsti, i ta se dala přežít. Nechal bych herce trochu víc běhat, třeba by se to časem i naučili. Dějová linka byla dobrá a po celou dobu jde v podstatě o hledání důkazů a jejich uplatňování. Že policejní a právní systém je trochu na hlavu víme i z jiných zemí, a že peníze zmůžou všechno jsme se naučili už při večerníčku. Drama jsem viděl dvakrát a nelituju... i když po třetí se už asi obklíčit nenechám.(28.3.2016)

 • Zíza
  ***

  Přeloženo. (Průměrná detektivka s pomstou a zajímavým hereckým obsazením. Bohužel, ač to mělo dobré obsazení, tak mě to zase tak moc nenadchlo. Brala jsem to jen jako příjemné zpestření. Nic víc, nic míň. Podle mě to ani jinak nebylo myšleno. Bohužel ke konci mě to čím dál tím víc přestávala bavit i jen jako příjemné zpestření dne či rozptýlení, chtěla jsem to mít už za sebou. Nijak to nevybočuje mezi ostatními seriály tohoto typu. Člověk na to rychle zapomene.)(20.7.2014)

 • Roby
  *****

  Lee Seung Gi opět prokázal svůj herecký talent a svou rolí super-vzteklého detektiva si zaslouží veškeré uznání. Zdatně mu sekundoval Cha Seung Won, který podle mě dával seriálu šťávu. Casting byl celkově povedený a za mě je trochu škoda, že Lim Won Hee v roli kapitána Cha Tae-Hoa dostal tak málo prostoru. Náramně jsem se bavil a docela se těším až si tuto doramu zase jednou pustím.(10.1.2019)

 • Eawy
  ****

  A opäť ma v žiadnom prípade K-drama nesklamala. Príbeh o tom, že naozaj kým sa stane detektív skutočným detektívom, musí si to iba odžiť. Páčili sa mi úvodné vety Detektíva Seo (neviem či to mám skloňovať), že naozaj neexistujú začiatočnícki detektívi. Lebo chyba detektíva končí vždy smrťou. Ďalšia vec, ktorá spôsobila, že je tento seriál na takej vysokej úrovni je, že cítite ten rozpor medzi úradom prokurátora a políciou, skutočnosť, že nájsť a zatknúť vraha neznačí, že bude i odsúdený. Politické a právnické kľučky dokážu naozaj všetko. Pozerať sa na to z pohľadu mladých detektívov, ktorí boli hodení do tohto zúrivého vlnobitia, je naozaj niečo nové a zaujímavé. Herecké obsadenie hodnotím na výbornú. Všetci hlavní protagonisti boli dostatočne predstavení a ja som si ich do jedného obľúbila. Pravdaže, ako to mám v obľube boli tu aj záporáci z ktorými súcitíte ale aj takí ktorým by ste najradšej vyškriabali oči. V celku by som povedala 80%. Niektoré časti boli zdĺhavejšie a dynamika príbehu troška zaostávala....ale výborné.(25.7.2015)

 • Georgiana
  *****

  Seung-Gi má za sebou opravdu skvělé projekty. Toto bylo rovněž super! Nebudu hledat mouchy a ani nechci. Neměla jsem pocit vaty a každý díl děj posouval pěkně kupředu. Hrdinové byli tak charismatičtí, že jsem nevěděla, kdo je víc hot, jestli Seung-Gi nebo Seung-won :P. Jae-Hyeon příjemně zazářil už v You Who Came From the Stars a má dobře našlápnuto. I přes vážnou zápletku jsem se slušně pobavila. Na polibek pánů policajtů opravdu nezapomenu, stejně jako na Seung-wonův vpád se slamákem na hlavě... a závěr... Lepší snad vymyslet nemohli :D.(18.7.2014)

 • - Ne zcela příjemného zranění se během natáčení desáté seriálové epizody dostalo jihokorejskému herci Seung-gi Lee. Ten byl svým hereckým protějškem bodnut nešťastnou shodou okolností napodobeninou skutečného nože do oka. Po bezprostřední hospitalizaci si z hospitalizačního střediska odnesl lékařskou zprávu o poškození oční rohovky. Po krátkou dobu měl herec problémy s tzv. korneálním reflexem, tedy rohovkovým reflexem, chcete-li, při něm dochází k samovolnému sevření víček. V dalším natáčení herec po krátkém rekonvalescenčním pobytu v domácí péči samozřejmě pokračoval. (Conspi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace