poster

Neoheedeuleun powidwaetda (TV seriál)

 • Jižní Korea

  너희들은 포위됐다

 • anglický

  Under Siege

 • anglický

  You're All Surrounded

 • anglický

  We Have You Surrounded

Komedie / Krimi / Akční / Romantický

Jižní Korea, 2014, 19 h 28 min (Minutáž: 57–59 min)

 • Eawy
  ****

  A opäť ma v žiadnom prípade K-drama nesklamala. Príbeh o tom, že naozaj kým sa stane detektív skutočným detektívom, musí si to iba odžiť. Páčili sa mi úvodné vety Detektíva Seo (neviem či to mám skloňovať), že naozaj neexistujú začiatočnícki detektívi. Lebo chyba detektíva končí vždy smrťou. Ďalšia vec, ktorá spôsobila, že je tento seriál na takej vysokej úrovni je, že cítite ten rozpor medzi úradom prokurátora a políciou, skutočnosť, že nájsť a zatknúť vraha neznačí, že bude i odsúdený. Politické a právnické kľučky dokážu naozaj všetko. Pozerať sa na to z pohľadu mladých detektívov, ktorí boli hodení do tohto zúrivého vlnobitia, je naozaj niečo nové a zaujímavé. Herecké obsadenie hodnotím na výbornú. Všetci hlavní protagonisti boli dostatočne predstavení a ja som si ich do jedného obľúbila. Pravdaže, ako to mám v obľube boli tu aj záporáci z ktorými súcitíte ale aj takí ktorým by ste najradšej vyškriabali oči. V celku by som povedala 80%. Niektoré časti boli zdĺhavejšie a dynamika príbehu troška zaostávala....ale výborné.(25.7.2015)

 • Zíza
  ***

  Přeloženo. (Průměrná detektivka s pomstou a zajímavým hereckým obsazením. Bohužel, ač to mělo dobré obsazení, tak mě to zase tak moc nenadchlo. Brala jsem to jen jako příjemné zpestření. Nic víc, nic míň. Podle mě to ani jinak nebylo myšleno. Bohužel ke konci mě to čím dál tím víc přestávala bavit i jen jako příjemné zpestření dne či rozptýlení, chtěla jsem to mít už za sebou. Nijak to nevybočuje mezi ostatními seriály tohoto typu. Člověk na to rychle zapomene.)(20.7.2014)

 • Mkqp
  ****

  Prvních pár minut jsem koukal s otevřenou pusou a doufal ať to takhle neprobíhá celý seriál, ale Neoheedeuleun Powidwaetda je úplně o něčem jiném než tyto minuty prezentují. Zápletka sice není jedna z nejlepších a nejpropracovanějších, nicméně interakce hlavních postav je příjemná. Dokázali mě pobavit, dojmout a nenechat lhostejným k jejich osudu. Po přečtení zdejších komentářů jsem byl zvědavý na poslední dva díly, ale jako některým mi nepřišlo, že by seriál výrazně ovlivnily. Je však pravda, že když ke konci porovnávali jeden důkaz, u něhož by šlo jedině rentgenem říci o jakou věc jde, protože byl uvnitř obálky, tak oni pouhým pohledem a nesmyslným porovnáním přijdou na to, o jakou věc jde. ■ Nejedná se o spoiler, ačkoli by se molo zdát. Ve 4. díle proběhla jedna blíže nespecifikovaná bitka, která měla tak intenzivní hloubku , jakou jsem snad ještě v žádném jiném filmu nespatřil. Aspoň, takto na mě působil minulostí nabitý, emočně plný a skvěle hudebně zvýrazněný souboj dvou zainteresovaných chlapíků. Emoce na mě dorážely nejen z verbálního a neverbálního projevu, který byl mimochodem výborný, ale hlavně tím jak byla scéna natočena. Mnohonásobně lepší, než leckteré závěrečné souboje z filmů o pomstě. Ono z počátku to byly pokaždé intenzivní pocitové zážitky, kdykoli se ti dva střetli. ■ Jako obvykle věta, která mě zaujala: “Je ohromné, když někdo přijde do vašeho života, protože celý jeho život přichází s ním.“(6.4.2015)

 • Pethushka
  ****

  Seung Gi Lee je pro mě sázka na jistotu, a i když je to jeho první seriál, který nehodnotím plným počtem, jsem opět nadšená. Od začátku je to napínavé a zábavné. Jak už je známo, Korejci si v televizi rádi dělají srandu z policajtů. Ne vždycky je to ale tak úplně vtipný a občas to hraničí s trapností, tady to tak naštěstí není. Při prvních případech nováčků jsem se málem potrhala smíchy. Kromě Seung Giho pro mě byl největším lákadlem charismatický Seung Won Cha, kterého jsem znala zatím jen z Atheny. Tady byl úplně jiný, ale stejně perfektní. Ráda jsem i za tu trošku romantiky a fajn soundtrack. Takže proč vlastně nedám plný počet? Protože ke konci už tvůrci vařili z vody a natahovali to jak se jen dalo. A některé zápletky byly docela lehce předvídatelné. Kdyby to tak mělo 16 dílů...(29.7.2014)

 • terez9119
  *****

  Překvapivě našlapaný děj, na konci plný zvratů, které mě příjemně překvapily. Přesně tohle mám na K-drama ráda. Nejednoznačné charaktery, přiměřeně akce, emocí i romantiky. Postup vyšetřování tu nebyl tak nudný jako jinde. Lee Seung-gi je skvělý jako vždycky, společně s Cha Seung-wonem mají nejlepší a nejvypjatější scény. Jejich scéna po "vynucování" si přiznání je nejlepší v celé sérii. Go Ah-ra není moje oblíbená herečka, ale tady mi nevadila. Jeong-min s Jae-hyeonem nebyli moc výrazní, ale dobře doplňovali tým. Myslím, že Moon Hee-kyeong jdou ty bestie úplně nejlíp.(26.5.2020)

 • - Ne zcela příjemného zranění se během natáčení desáté seriálové epizody dostalo jihokorejskému herci Seung-gi Lee. Ten byl svým hereckým protějškem bodnut nešťastnou shodou okolností napodobeninou skutečného nože do oka. Po bezprostřední hospitalizaci si z hospitalizačního střediska odnesl lékařskou zprávu o poškození oční rohovky. Po krátkou dobu měl herec problémy s tzv. korneálním reflexem, tedy rohovkovým reflexem, chcete-li, při něm dochází k samovolnému sevření víček. V dalším natáčení herec po krátkém rekonvalescenčním pobytu v domácí péči samozřejmě pokračoval. (Conspi)