• maniacxl

Už obsazení mně mělo varovat,ale já si nedal říct a řek jsem si,že Chantal Poullain přece zvládnu vydýchat.Bohužel nevydýchal jsem jí a ani vlastně nikoho.Tak zoufalý dialogy nejsou snad ani v seriálu Ulice.Zbytečný postavy se střídaly s naprosto zbytečnými scénami.A když už si myslíte,že nejhorší máte za sebou,tak se objeví Richard Muller v traktoře a buzna buznovatá Robert Vano.A když popisek uvádí že nás film zatáhne do prostředí motorkářského světa,tak proč to tam nebylo to prostředí.....??Ale co mně sere nejvíc,tak hlavní role Vici,která tam byla asi 3 minuty.No nic nemá cenu to více chválit10%.(9.6.2015)

Úprimne povedané, čakal som väčší výplach. Janka Kolesárová, aj keď dostala len štek, tak mňa potešila, chvíľu som sa obával, že Vica neukáže svoje prednosti, ale nesklamala. Sympaťák Hájiček to statočne držal a Mullera som tam vážne nečakal. Síce volo cítiť trochu prvoplánovosť a nedostatok financií, ale benzínka v závere to istila. Celkom príjemné. 3 z 5(28.7.2015)

Velmi milé překvapení...Neokoukaný Tomáš Hajíček a prostředí které z českého filmu zatím moc neznáme...Dobrá hudba,zajímavý příběh a Rišo Müller coby traktorista...K absolutní dokonalosti filmu chybí snad jen kratší stopáž a lepší herectví hlavního představitele,ale to je daň za neotřelou tvář hlavního hrdiny...(4.7.2015)

• biergof

Příběh - dvojtečka Kde je nějaký příběh? na co se má divák mimo záběrů na motorky a mastný vlasy dívat, těšit, motivovat zvědavost, cokoliv? Co to je ? Otazník? NE! ODPAD! Neschopnost! Marš zpátky do sklepa, Ziko, a piš si svoje vize hovnama na zeď! Vrať mi prachy za lístek do kina a hodinu a půl života! Amatére!(25.1.2015)

• Jara.Cimrman.jr

Při sledování filmů, ve kterých duní razantní muzika, burácejí motory a trochu se i boxuje, bych se neměl nudit. Jenže tentokrát to moc nevyšlo. Ono se totiž v řídkém ději dost často čumí do blba, postavy se chovají poněkud iracionálně, mluvené slovo takřka není slyšet a "drsňákovi" Švábovi určitě více slušela role moderátora v pitomém pořadu založeném na hádání písmenek. Abych však jen nehaněl, tak neherectví hlavního hrdiny je natolik charismatické, že na hřbetě svého nadupaného stroje by si ho laické oko klidně mohlo splést s hercem.(21.11.2015)

• - Dej filmu sa odohráva aj v malom slovenskom mestečku Kolibov. Žiadne mestečko s takýmto menom sa však na Slovensku nenachádza. (BathoryMan)

• - Na oficiálních internetových stránkách www.buracenifilm.cz byly ještě před premiérou snímku zveřejněny krátké předfilmy, které předcházely dějové linii samotného filmu. Tyto ojedinělé "předfilmy" měly za úkol seznámit diváky s autentickými událostmi a zajistit srozumitelnost filmového příběhu. (VášaVF)

• - Zpěvák Richard Muller se díky filmu vrátil na plátno po 16 letech. (M.B)