Pilot (S01E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014, 44 min

První dojem je důležitý, bohužel tento seriál na poprvé moc neoslnil. /55%(20.11.2018)

Parádní úvodní epizoda. Hned jsem si oblíbil Barryho, Cisca i Caitlin. Šokující byl konec, kdy jsme zjistili, že Wells není ochrnutý. Za mě 5 hvězdiček. Procentuálně hodnotím 91 %.(2.1.2018)

• marker023

Hovorí sa, že človek si urobí názor na film alebo seriál za prvých desať minút. Za desať minút sa rozhodne, či sa mu to páči alebo nie. Mne to v tomto prípade trvalo presne jednu minútu, no vypol som to až po sedemnástich. Scenár tak neuveriteľne prvoplánový, neoriginálny, predvídateľný, nevydržím to pozerať ďalej. Iris a Barry sú najlepší priatelia od detstva hej? A presne preto je Iris totaĺne slepá čo sa týka jeho citov, hej to dáva logiku. Výborná najlepšia priateľka. Používanie slov rýchly a rýchlosť aj keď sa to nehodilo, len aby si 13-roční diváci mohli povedať "ahaha to je geniálne chápeš lebo on potom bude rýchly haha". Ak by niekto ležal 9 mesiacov v kóme tak by sa určite nezobudil s perfektným účesom a určite by o dve minúty nepobehoval akoby bol úplne v poriadku. A nepustili by ho vonku ani za svet, kým by neprešiel ďalšími testami. A tak ďalej a tak ďalej, scenár na úrovni moderných hraných seriálov na Disney Channel. Ďalej to už pozerať nechcem, keďže Kreisberg a Johns napísali celý seriál a ich štýl mi očividne nesedí. Je mi jasné, že toto mám brať ako oddychovku a nerozčuľovať sa nad takými vecami ako scenár, ale čo už. Ak sa vám páči tento seriál, chodťe si pozrieť Black Panthera, ten je v rovnakej kategórii. Jedna hviezdička za hudbu.(15.3.2018)