Bravest Warriors (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2012, 5 min

Breehn Burns

Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

Doporučuji sledovat pod vlivem. Neopakovatelný zážitek.(19.10.2014)

Rukopis Pendletona Warda (autor Adventure time) je evidentní a já ty jeho bláznivé vize a bohatou fantazii prostě můžu...(30.1.2017)

Fakt je to taková ujetá a zfetovaná Futurama. ♥ Catbug a Jelly Kid. Ke shlédnutí s cz titulky zde.(19.8.2014)

Vypadá to jako absolutně náhodné jevy seskládané za sebe ve zvrácené posloupnosti. Pro určité procento populace velmi vtipné. Never doubt the worm.(11.4.2014)

Nevím co tvůrci berou, jistě to však musí být hodně silná látka, protože něco tak silně ujetého a zároveň mile vtipného se jen tak nevidí :)(29.3.2014)

I don't know what the hell's going on here, but I like It! Koktejl WTF ujetostí, které dohromady tvoří naprosto jedinečný zážitek. S01 85%. S druhou sérií jsem kompletně propadl! Jelly Kid, Catbug :3.(15.7.2014)

Adventure time mě nikdy zvlášť neoslovil, ale tato bláznivá 11+ show tvůrců je naprosto geniální.(1.3.2018)

GAS POWERED STICK!(18.5.2014)

• Luk Skywalker

Kravina, ale pobaví některý hláškami či nějakým malým vtípkem. Není to pro běžného diváka, fanouškům Ztracených by se to mohlo líbit, bo to byla taky pičovina.(10.5.2014)

• MartinTerran

Tvůrci tohoto seriálu určitě jedou na velmi silném matroši, jinak to není možné. Pár dílů je povedených, ale většina jich je stupidních nebo naprosto bez smyslu či pointy. Hodnocení: 40/100.(29.4.2014)

Droga per animam. Kontraindikace - normalita.(21.4.2014)

První díl zatím celkem vtipný. Uvidím jak se to vyvine. Druhý díl úžasný. Zatím to vypadá na skvělý seriál. Po shlédnutí první série, tento seriál zaujal místo v mém srdci. Trochu to sráží fakt, že třetí série není legálně dostupná v ČR. Celkem smůla, seriál je to jinak hodně povedený.(13.7.2014)

Ultimátní zbraň hromadného ničení proti všem racionálním principům a logickému smýšlení. Vypněte mozek, ubalte špeka, polechtejte sliznici špetkou brazilského alkaloidu a vychutnejte si těch několik málo minut kreativního blaha...(14.4.2014)