All Happy Families Are Alike (S01E22) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 44 min

Zůstávám u pěti hvězdiček, přestože to v tomto dílu často nemile zaskřípe. No, nebudu předstírat, že jsem si různých chyb nevšiml, ale faktem zůstává, že jsem se dobře bavil, takže co už...(19.11.2017)

Přehnaná Fish, úžasnej Penguin a parádní závěr. Jenom jsem čekal, co bude a tou cookie, kterou Bruce dostal a ono nic. Asi ji slupnul. Škoda. SPOILER!: Dneska knoflíkový baterie vydrží ale fakt dlouho, což?(19.9.2019)

Trošičku zvláštne, trošičku preafektované, ale koniec koncov by tam nemalo byť kde viac lepších momentov. Najmä s Fish je to prehnané, ale popravde, scéna s Nygmom to kompenzuje ako to len ide. Nespomínam si, že by som niekedy videla lepšieho Nygmu. A čo sa týka tej úplne poslednej scény, na tú nemám slov. Stalo sa všetko, čo by sa v prospech môjho ďalšieho, určite opakovaného pozerania stať malo.(18.10.2016)

mělo to působit epicky, ale bojim se, že leckdy nějaké situace vyzněly spíše trapně, ale co, jsem rád, že jsem to sledoval.(2.3.2016)