Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

Fash odpad!

Je zde zcela evidentní, že tyto "scénky" jsou výplody, vzniklý z drogových dýchánků. A tráva to nebyla 100%! ()

Falkenstein odpad!

Neuvěřitelně trapný. Zlatá Česká soda, kterou se autoři snaží kopírovat. Jenže opakovaný vtip není vtipem. Obvzláště, když se to neumí. ()

elery

Není to vůči autorům asi úplně fér, ale vyvolalo to ve mně jediné: Pustit si na YouTube všechny slavný pecky "České sody". Jo, to byla nálož... Nad srovnáním s Pečeným sněhulákem se bohužel dá nanejvýš poplakat. Čestmír Kopecký se jistě stále pohybuje na Kavčích horách, ale už je zřejmě za zenitem. Za zenitem je i celé to "kreativní" vedení ČT, pokud ovšem někdy "v zenitu" bylo. Jeho pokusy dostat z tvůrců něco "jiného", je, viz například Neshow, jen stále větší rozmazávání stejného hovna trapnosti... Vyhození Prouzy situaci tedy nijak nevyřešilo... Vedení ČT by si mělo konečně připustit, že v jeho středu není ani jeden talentovaný kreativec a že to parta "inženýrů" a výrobáků z komerční sféry nedohoní. Navíc by si fórky a la Česká soda, ani nedokázali v dnešní době politicky obhájit, na to prostě nemají. Jak to říci jinak? Ryba smrdí od hlavy? To je smutek, co? :( ()

macekjoe

Dělat každý týden nucenou srandu k popukání je upřímě řečeno těžké. Možná by prospělo více času na výrobu jednotlivých dílů. Možná jiné obsazení. Uškodila jim i mediální prezentace, - ,,pořad, který má koule" - která nenaplnila očekávání. Alespoň né mé. Já pořád čekám, co se z toho vyvine. Smích se nedostavuje, pouze malé uchechtnutí. ()

waxtrax odpad!

Pokud tohle označí ČT za nekorektní humor, tak by se všem měla rada ČT omluvit za nekorektní označení. ()

Mordor odpad!

Zkušenost je nepřenosná a tak si pan Kohák asi už uvědomil, že dělat srandu není tak jednoduché, jak si všichni tvůrci tohoto pořadu mysleli. Sledování Pečeného sněhuláka je jen pro otrlé diváky, kteří se rádi sjíždějí reklamou na červenou židli nebo na pozemské slevy zeleného mužíčka. Pro ČT je to bohužel opět krok vedle a za naše koncesionářské poplatky se natočí výplň času v programu. Fuj!!! Proboha, to už v ČT vymřeli dobří dramaturgové?! ()

cincala odpad!

Tak Skórka a jeho Melody Boys z ostravských kaváren se zase dostali k lizu? Před lety dehonestovali obchodní centrum Forum Nová Karolina, které díky, pravda ne zcela povedené architektuře, nazvali Fukušimou. Karolina i přes exhibice skórkovců žije svým životem. Lidé tam chodí nakupovat, na kafe, na rande. Čert vem krabice. Být šéfem centra, dám ochrance pokyn individuum jménem Skórka do Karoliny nevpouštět. Ale zpátky k veleseriálu. Téma Karolina-Fukušima oprášil i v Praženém Bezkulákovi. Inu, jak zaplnit volovinami každé pondělí 30 minut...A tak divák marně čeká aspoň na náznak humoru, ironie, tragikomična...marně. Je nucen sledovat trapné převleky několika vesměs průměrných herců z ostravských divadelních scén. Hercům se ale nedivím. Dostali nabídku z ČT Ostrava a peníze na cestě nenajdou. Při dnešních směšných gážích v divadlech... Divím se ale vedení programu ČT v Praze, že tohle mohlo pustit na první program. Na Kavkách ale už zřejmě totálně zešíleli. A ještě drobek na konec. Povšimněte si slovenského amatérského komika Grohregina. Ten člověk už dělal v ostravské ČT několik projektů. Koktal v dobrém ránu zprávy o počasí, hledal lidem práci, vybíral hudbu. Všude skončil. Snad zůstane tradice zachována nadále. ()

krpik

U mě dobrý není to jako zábavný pořad v 90tych letech a začátkem 21 století ale po dlouhé době v éře seriálu a copy americkych talk show udělat zábavný pořad to musela být odvaha a myslim,že to vyšlo fakt se mi to líbi ()

gerojmanus

Tak zase opatrně s tim odpadem...Byl jsem svědkem na MFF ve Varech besedy s tvůrci a myslim, že udělali maximum proto, aby to nebyla nějaká šílená sra.ka. Jasný, některý scénky přesně dokazují v jakých hodinách ty nápady vznikaly a řekl bych, že jsou lehce nekonvenční, ale řekl bych, že to začíná bejt díl od dílu lepší a lepší...Dejte tomu šanci, nebo nás tu zavalí Troškoviny a to teprv budem v pr... ()

Anniem odpad!

Největší selhání produkce v dějinách české televize. Není mi jasné, kdo za to může, jestli se někdo s někým vyspal, aby se to dostalo do hlavního vysílacího času nebo jsou v tom „jen" peníze. Někdo by se měl zamyslet nad zrušením ostravského studia ČT. ()

axis774

po prvním dílu jsme udělil hvězdu.... po 14ti dnech jsem přidal druhou..... pak třetí a dnes čtvrtou... některé skeče jsou velmi slabé ale některé jsou perfektní a dotažené a dobrých přibývá s každým dílem. Jen tak dál.... ()

danick odpad!

Možná za to může Peter Sellers. Ale zhlédnout jeho ve filmu Večírek a pak náhodou vzápětí narazit na pořad, "který má koule" je fatálním procitnutím do české reality televizní "zábavy". Prosím, už to stáhněte. Takhle ne. OMG. ()

barakuda70

Nějak nepobírám to množství "odpadu". To se chcete opravdu do bezvědomí dívat na sestřihy z Televarieté a Silvestrů?.. No ano, někdy vedle, ale někdy zásah do černého. Tak je proboha nechte dýchat, ono se to vyceziluje. Za mě druhý, pátý, šestý a osmý díl super. Herci jsou skvělí, neokoukaní a umí hrát. Témata skvělá, pointy někdy nedotažené nebo přetažené. Ale co má být? Nevím, jestli prezentovat dokonale zvládnuté řemeslo, je fakt taková "marka". Mustrů typu hollywodská rodinná komedie nebo romantický film, kde všechno je přesně namíchané a člověk vždy odhadne, jak to dopadne, je až příliš. Nevadí mi, že se v tom tvůrci někdy neřemeslně plácají. A co? Aspoň se snaží o něco nového, a dělat věci po svém. Kdysi mi někdo řekl, že Balabánova knížky Zeptej se táty je příšerná... A pak ji nemohl dostat měsíc z hlavy a furt o ní mluvil... Tak byla příšerná nebo naopak skvělá, když dokázala tak vyprovokovat?... Dejte to na ČT 2 v 22:00, a pak už to snad průměrovou většinu nebude tak pohoršovat. Může na většinovém kanále koukat na stokrát omleté šarády. ()

Lkor odpad!

Český kvalitní nekorektní humor zaplakal nad tímhle seriálem a nostalgicky zavzpomínal na Českou sodu, které tento paskvil nešahá ani po kotníky... moc špatných hodnocení nedávám, ale tohle si zaslouží jednoznačně ODPAD! ()

nakedsoul odpad!

Nemůžu jinak Jakube, nepovedlo se to...ti kluci rádoby herecký nemaj komediální talent, a vykrádání Pajtnů MVB apod.. tomu taky neprospělo..originalita není..pointy jsou čitelný...nedokoukal jsem ani jeden díl ()

Amberjack odpad!

...pořad, který má koule na to, aby bezostyšně vykrádal nápady Monty Pythonů a recykloval je způsobem, za který by se nemusela stydět postižená děcka s vodnatou hlavou. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů