Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa. (Falcon)

(více)

Diskuze

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Já myslím že každýmu náleží co sám preferuje. Já osobně něco sleduji v angličtině, něco v češtině. Ale zrovna u Aut se radši podívám na dabing, protože byl originální a na to se těším. :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

r3musko

r3musko (hodnocení, recenze)

Darth_AK

súhlasím, že český dabing je na vyššej úrovni, ale aj tak preferujem slovenský dabing, pretože sa mi čeština zle počúva. to že mám radšej slovenčinu je prirodzené ale nesúvisí to s kvalitou dabingu. našťastie mi angličtina nerobí problém, tak je vždy prvou možnosťou. ak sa nedá pozerať po anglicky, tak to pohľadám po slovensky a ak ani po slovensky, tak aj po česky. to isté s knihami, hudbou atď...

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

No čím mín prostoru pro Buráka (po minulém díle) tím lépe :D

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Animace vypadá o dost dospěleji. Moje teorie je že film bude mířit na lidi co nastupovali kolem 2006 do škol (zhruba můj ročník)-protože ti viděli první díl v dětském věku-čekám že to bude stejně dobré jak první díl, možná o něco dospělejší a proto tomu věřím :).

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

bestboy

Jsem rád že se shodneme ;). Jinak jsem si všiml že co můžou, to dávají na slovenských televizích v cz dabingu :).

bestboy

bestboy (hodnocení, recenze)

Darth_AK

To ti dávam za pravdu. Slovenský dabing je často dosť strašný. Ak už dabing, tak určite preferujem vo filmoch český. Teraz má ísť u nás v telke strážcovia galaxie a keď som počul ten dabing, skoro som zaplakal :-D

na příspěvěk reagoval Darth_AK

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

snebka

Tak to já znám :D Například Přátelé nebo Červený trpaslík ... viděl jsem oba seroše v originále a nelíbilo se mi to tak moc ... jinak prakticky sleduji seriály pouze v originále. 

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Hele já taky čím jsem starší tím (asi logicky) koukám víc na filmy v originále. Ale dabing máme stále na super úrovni v porovnání s ostatními státy. Vždycky jsi vzpomenu na Polské filmy, kde všechny postavy dabovali jeden chlap a ženská :D

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

snebka

já osobně považuji cz dabing rovněž za lepší, ale tady na ČSFD nejsou moc příznivci dabingů, tak si zbaběle jistím obě možnosti :).

na příspěvěk reagoval snebka

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Dabing byl skvělej i kvůli výběru lidí co dabing normálně nedělali. Ted jsem koukal na kousek originálu a česká verze mi teda přijde lepší. A to krom Simpsonů neznám film/seriál co by se mi více líbil v češtině než angličtině :D

na příspěvěk reagoval Darth_AK, m@cs

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

snebka

S tím se plně ztotožňuji a taky si to myslím (to že 3 by mohla být aspoň stejně dobrá jak 1 :). Dvojku jsem viděl a koukat se na to dalo, ale oproti jedničce to byl značný kvalitativní propad, navíc to ani nemělo poselství :/. Auta 1 jsou ale jedním z nejlepších filmů :) jak v angličtině, tak i ve skvělém cz dabingu.

na příspěvěk reagoval snebka

snebka

snebka (hodnocení, recenze)

Darth_AK

První díl Aut je pro mě jeden z nejoblíbenějších filmů vůbec, dvojku sem proto z kvalitativních důvodů raději ani neviděl tak snad bude třetí díl kvalitou blíže jedničce :)

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Ondr4H

Ondr4H (hodnocení, recenze)

Jedna věc je myslím si jistá, že horší jako druhý díl to nebude.Zkusili tu bondovskou tématiku, bohužel se na to nedá dívat ani dětskými očima.
Jednička je podle mně univerzální film pro všechny věkové kategorie, kež by taková byla i trojka a zakončila to.Ale je to zlatá husa, takže ještě pár dílů to mít jistě bude.

Uživatel Trolejbus smazal svůj příspěvek.

PotterMan999

PotterMan999 (hodnocení, recenze)

Jsem zvědavej, jen mě štve že musej za každou cenu těžit z Aut a Letadel. Proč ne rovnou Tramvaje?

Související novinky

Pixar se vydá cestou originality

Pixar se vydá cestou originality

16.05.2019

Pouze jeden z pěti posledních filmů od studia Pixar nebyl pokračováním zajeté značky. Tím snímkem byl Coco, zbylé tvořily Hledá se Dory, Auta 3, Úžasňákovi 2 a letošní Toy Story 4: Příběh hraček. To… (více)

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

07.11.2014

Pixar nám příští rok nabídne hned dva originální filmy. V hlavě bude příběhem pěti emocí malé holčičky a The Good Dinosaur nám představí apatosaura s dobrým srdcem. Od roku 2016 se ale Disneym… (více)

Reklama

Reklama