Reklama

Reklama

Auta 3

  • USA Cars 3 (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa. (Falcon)

(více)

Videa (37)

Trailer 8

Recenze (256)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Sestupna tendence Aut pokracuje, ale furt to neni vylozene prusvih. Pribeh je samozrejme stokrat omletej a predvidatelnej, ale zase musim tvurce pochvalit, ze se nesnazi o nejaky infantilni vtipky za kazdou cenu a obcas to hraje i na vaznejsi notu. Dej ale odsejpa vetsinou relativne svizne, zavody jsou fajn a i kdyz tu je par hluchejch mist, vylozene jsem se nenudil. Jako rozlucka v pohode, ale dalsi dil uz radeji ne. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

» Předmluva: Třetí auta jsem opravdu nepotřeboval, ale když už jsem viděl předchozí díly, kdy se hlavně první řadí mezi mé nejoblíbenější Pixarovky, samozřejmě to byla nutnost. » Pozitiva: Opravdu výtečné vyjádření pocty Hudsonu Hornetovi, na kterém celý film stavěl a po této stránce to fungovalo. » Negativa: Nemastné, neslané, s předem danou a předvídatelnou pointou. Máme tu sice Bleska, který ztratil jiskru a nyní se snaží zachránit zbytek své umírající slávy, ale ať už jde o novou postavu, trenérku/závodnici, či staré postavy, je to takové nijaké a ve výsledku nepřináší žádnou dechberoucí pointu, ani silné emoce. Mimochodem, úvodní bouračka působí depresivně jen v traileru. » Celkově: Pro fanoušky nutnost, ale ne nezbytnost. Rychle zhlédnout a stejně rychle zapomenout. » Mé hodnocení: 60% » Viděno: Na HBO. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Pixar se snažil vymezit k druhému dílu a snaží se zamaskovat vůbec jeho existenci. Takže zde máme znovu hlavně závodění, žádný animovaný a okolečkovaný James Bond se nekoná. Co napsat k zápletce? Spousta velkoprodukcí v čele s Myšákem ve znaku absolutně rezignuje na scéniristickou stránku a tak příběh vykrádá Rockyho kde to jen jde. Zhruba o nějakých 10 minut dříve mě došlo i samotné "šokující" odhalení na závěr. Nedokážu si moc vysvětlit, proč zrovna Auta, které považuju za jednu z nejméně atraktivních Pixarovek mají na svém kontě už třetí díl. Už ten první za moc nestál. Naštěstí diváci v kinech tohle pochopili a tak Jednička vydělala při rozpočtku 120/462, u Dvojky 200/562 a Trojka 175/380. Další díl by tedy snad hrozit neměl. A z těchto čísel kdy tahle série zase tolik ani v minulosti nevydělávala musí být absolutně zřejmé že důvod vzniku dalších pokračování je jen a pouze prodej hraček a předmětů spojených s touhle značkou. Komentovat to, že se Pixar tímhle propadá do bahna stále hloub už snad ani není potřeba. 50% ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Už první Auta byla výkyvem ve smyslu logické jámy (čtveřice vysokooktanových frajírků) přes nevyplněný potenciál postav až po disneyovsky archaicky okatý závěr a břímě remaku Doktora Hollywooda. A zřejmě touhy prodat ten potenciál přes hračky i počítačové hry. Dvojka měla neskutečně sympatický námět, který skončil mišmašem pro nikoho. A bez emocí. A teď se Auta vrátila v době, kdy Pixar vytřískává ze své zašlé slávy. Ale vzhledem k tomu, jakými trendy se v těch sequelech Pixar řídí, nakonec poselství šroubuje docela se ctí a ne násilně jako v Dory nebo druhých Úžasňácích. Navíc velmi potěšilo rozšíření světa, který jednička nastavila. 3,5* ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Po katastrofální dvojce jsem se tohohle pokračování bál, nicméně Pixar opět převládl nad zasraným Disneym a dal nám příběh, na jaký jsme zvyklí. Jedničce se to sice rovnat nemůže, ale pořád jsou v tom dobré emoce, dokonalý vizuál a kvalitní vtipy. K tomu to mělo zajímavý přesah, takže dohromady moc pěkné. 85% ()

Galerie (73)

Zajímavosti (19)

  • Jezdec Formule 1 Esteban Gutiérrez, velký fanda pixarovských filmů, nadaboval svou postavu ve filmu sám. (Gremmie)
  • Prvýkrát v sérii sa neobjaví v hlavnej roli protivníka automobil zelenej farby. (LuiCJ)
  • Po titulkách nasleduje ešte krátka scénka. (ČSFD)

Související novinky

Pixar se vydá cestou originality

Pixar se vydá cestou originality

16.05.2019

Pouze jeden z pěti posledních filmů od studia Pixar nebyl pokračováním zajeté značky. Tím snímkem byl Coco, zbylé tvořily Hledá se Dory, Auta 3, Úžasňákovi 2 a letošní Toy Story 4: Příběh hraček. To… (více)

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

07.11.2014

Pixar nám příští rok nabídne hned dva originální filmy. V hlavě bude příběhem pěti emocí malé holčičky a The Good Dinosaur nám představí apatosaura s dobrým srdcem. Od roku 2016 se ale Disneym… (více)

Reklama

Reklama