Reklama

Reklama

Malí rošťáci Spanky a jeho kamarádi si užívají a dělají své obvyklé rošťárny. Jednoho dne se dozvědí, že Spankyho babička má problémy. Banka po ní chce, aby do týdne vrátila 10 000 dolarů, které ale nemá. Pekařství se chystá koupit otec domýšlivého a záludného kluka Walda. Ten především prahne po domečku na stromě, který je na dvorku za obchodem. Aby zachránili babičce obchod i svůj domeček, tak se parta rozhodne, že půjdou vydělávat peníze, aby babička mohla zaplatit svůj dluh. Potíž je ale v tom, že nic neudělají správně a všechno pokazí. Zdá se, že babička o svůj obchod přijde. Poslední šance, jak sehnat potřebné peníze, je účast v talentové soutěži, která se v městečku v té době koná. Vítěz dostane 10 000 dolarů. Podaří se rošťákům získat první cenu? (Nova Cinema)

(více)

Recenze (2)

DK197 

všechny recenze uživatele

Dávám čtyři hvězdičky na truc zdejšímu hodnocení. Je to praštěné, ale milé a umím si dost dobře představit, že být menší, tak ten příběh přímo žeru. Mně se to opravdu líbilo. Ačkoliv přiznávám, ten závěr byl opravdu nereálný a to i na film pro děti... ()

xzajox 

všechny recenze uživatele

Filmík s deťmi, o deťoch a pre deti, ale asi len pre tie menšie. Bolo by tu čo písať o nedostatkoch. Postavy strašne gestikulujú a rozprávajú veľmi afektovane. Príbeh je jednoduchý, bez zbytočných zápletiek a zvratov. Humor pozostáva hlavne z bláznivých nápadov Spankyho a z toho, ako sa im to nikdy nepodarí / alebo im to niekto prekazí. Koniec je tiež trochu nereálny. Nuž ale čo. Menšie deti by to mohlo baviť a zrejme to je cieľom filmu. Pochváliť môžem kostýmy, ktoré sa veľmi podarili, grimasy a nápaditosť. Inak ale nič moc. Toto nebolo pre mňa. 30% - 2* ()

Reklama

Galerie (24)

Reklama

Reklama