Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Streeper
  **

  První polovina je skvělá, líbila se mi ta romantická část, ale blouznění Howarda Hughese už tak hezké nebylo, spíše dost nudné. Škoda, že se Warren nesoustředil spíše na tu romantické vzplanutí mezi Marlou a Frankem a více se soustředil na poslední roky života Howarda, kdyby to alespoň napsal nějak zajímavě, ale tohle prostě nešlo. Bylo to nudné, utahané a úplně zbytečně dlouhé.(30.12.2018)

 • Marykus
  *****

  Musím opět volit pouze něžná slova. Čekal jsem něco hodně hipster a bylo mi to naservírováno se vším všudy. Chápu, že pro někoho by to mohl být velmi složitý filmový zážitek. Pro mě to však bylo celkem jednoduché. Lépe řečeno jednoduše úžasné. Řeší se láska společně s těma právníma věcma a zároveň další dramata kolem. Jmenuje se to Rules don't apply a dokonce to sedí i na ten film jelikož úplně nezapadá do stereotypů dnešních snímků. A k tomu ještě se to těm hercům dá věřit. No takže? 5 hvězd Kámo(27.2.2017)

 • kingik
  ****

  Po kontroverzně přijatém filmu Skandál Bulworth si dal legendární Warren Beatty patnáctiletou pauzu od natáčení, a možná, že mezitím vedl stejně izolovaný život jako výstřední miliardář Howard Hughes, kterého ve svém comebacku před kameru ztvárnil. Určitě nelze jeho film považovat za plnohodnotně biografický, oproti verzi s DiCapriem není tak důsledný, rozhodně jeho film nemá auru takové ambicioznosti, byť disponuje velmi solidní výpravou, zajímavou až groteskní formou vyprávění a ve vedlejších rolích se blýskne dost kandidátů, kteří byli v minulosti nominováni na Oscara. Do Hughesova života se napojujeme v době, kdy už je plně rozvinuta jeho psychická choroba, která jej zanedlouho upoutá na lůžko, neschopného osobně komunikovat s nikým jiným, než s hrstkou "vyvolených", kteří ho směli uzřít. Přesto dál z postele řídil Hollywood, stihl se oženit a dokonce plodil děti. To se ale ještě musíme vrátit v jeho životě o pět let zpátky, kdy za ním do jeho bungalovu přijíždí mladá začínající herečka, která sice více pokukuje po jeho osobním řidiči, přesto ji v podroušeném stavu svede, učiní z ní matku svého syna, ale dál už jejich osud stal se nevyzpytatelným. Na Beattym není jeho herecká pauza ani přibývající roky znát, suverénně dává svoji verzi Howarda Hughese, který ani není abnormálně protivný, je to dokonce mile směšný stařešina, který podléhá zákeřné psychické chorobě den ze dne, kdy rapidně chátrá, a v podstatě si ani tento stav neuvědomuje. Jen prostě nebyl, asi pět let, venku mezi lidmi. Více v popředí je přesto dvojice nesmělých milenců Lilly Collins a Alden Ehrenreich, u nichž si film naplňuje svůj romantický ráz. Záporem filmu je jeho přepálená stopáž, která mnohdy neunese vyprávět dvě rozdílné linie, v nichž jsou málo silné zápletky celkem předvídatelně dány, čímž film padá do pomalého tempa, ovšem Beatty nepřinesl nezáživnou biografii a pokřivený pohled na Hollywood v klasické éře. Je to dost atypické stylové retro, v němž je spousta příjemných scén a scének, které svým roztodivným rozměrem (po)baví. A já návrat legendy nenechám padnout do tenat průměrnosti, i když film tam nesporně nakročeno měl. Film byl přijat vlažně a komerčně neuspěl. To jste tedy legendu moc nepodrželi, další návrat už nechystá. 7/10(10.10.2017)

 • hansel97
  **

  Allenovský film, kterému ale chybí to všechno, díky čemu mám Woodyho filmy rád. Tenhle popis asi nesedí k mému hodnocení, ale jsem dost shovívavý a trochu nadhodnocuji, protože mi snímek je celkem příjemný a nedá se mu upřít určitá něžnost a prvotní mladická naivnost, což má kouzlo. Beatty ale jinak přešlapuje do kýčovosti a celkově je to roztažené do zbytečných dvou hodin.(28.9.2017)

 • kaylin
  **

  Warren Beatty se vrátil mezi hereckou elitu a přizval si k tomu nejen svou ženu Annette Bening ale i další herecké hvězdy, hvězdičky i legendy. Bohužel i s takovou elitou a s postavou Howarda Hughese se dá natočit nudný a předvídatelný film, který vás nejspíš většinu své stopáže nebude moc bavit. Mě nebavil.(27.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace