Soliloquy of Chaos (S01E12) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 1 h 3 min

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

Opět skvělý díl, ale co měl do háje Diamonback na sobě? Ačkoliv mi příliš nesedl celkově, v tomhle díle mě bavil až do toho tuctového závěru, no ale tak snad to finále bude stát za to :)(28.12.2016)

ten konec opravdu víc trapně kýčovitej být nemohl(5.11.2016)

• Necrotongue

Dvanáctá epizoda vypadala zpočátku nadějně, ale pak se objevily věci, které mě tak otrávily, že jsem nedokázal zvednout hodnocení nad dvě hvězdičky. Jednou z těchto záležitostí byla promo akce Method Mana, druhou finální příchod Magneta. Kdo se objeví příště? Snoop Dogg?(5.2.2017)

Na standard série velmi dějově rozšafné a akční. Takových věcí co se semlelo... asi ta nejkouzelnější byla pasáž s Method Manem a "live" vystoupením v rádiu. Co také uznávám že je nutné ocenit je pokus o upgrade Dimondbackovi vizáže. Díky tomu trapnému kostýmu se konečně přiblížil svému komiksovému vzoru. I tak to ale od slabšího průměru celou sérii nezachrání.(10.12.2016)

Je fajn videt Method Mana, jak hraje sam sebe. Ale myslim, ze z jeho setkani s Lukem slo vytezit mnohem vic. Jinak mi prijde fakt skoda, ze se v pulce serialu vymenili zaporaci. Diamondback je fakt klisovity, nudny a nezajimavy.(23.11.2016)

55%(28.4.2018)

"What the hell? What kinda Jean-Paul Gaultier shit is that? What are you, a pimp stormtrooper?"(17.7.2018)

Předposlední díl série se veze ryze na bázi gangsterského odvětví plného přestřelek, drsných hlášek a rapu. Luke Cage se tu se svojí dějovou linkou jen občas mihne, aby se neřeklo. Začátek však plně navazuje na předchozí díl, takže se alespoň dozvíme jak dál probíhali události předchozího dílu. Ohromným překvapením se však stává vývoj některých postav. Co je však nejvíce ohromující, ... ne, to se prozrazovat prostě nemá, to by už nebylo ono. Poslední díl rozhodne a divák to už vynechat nemůže.(11.1.2017)