Lovec démonů

• USA Don't Kill It (více)

V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha. (Bontonfilm)

AD P

Ja mám rád Lundgrena v každej úlohe a žánry, ale čo je moc je moc. Toto je už pre mňa " Ultra-hovadina" vysokého stupňa. Takže jedna, len pre Lundgrena..... ()

necisty

Mě to nepřišlo jako úplná katastrofa. Když to srovnám s devadesátkovými akčňáky, tak tu máme i celkem příjemnou zápletku, která sice vyžírá jiné díla, ale i tak má tento film větší smysl, než spousta jiných. A ten masakr v kostele mě prostě bavil. ()

angel74

To jako vážně?! Místy jsem měla pocit, že se jedná o nějakou úchylnou kečupovou komedii, u které mám jako divák nárok na kompenzační bonus v podobě zmateně pobíhajícího Dolfíka Lundgrenů. (10%) ()

Deyw

nudna hloupa kravina..zacatek je fajn gore..ale debilni hudba u kazdyho mordu ztoho dela lacinou sracku..nesympaticky obsazeni, protivna cubka je na zastreleni! dolph je proste bourak..jen kvuli nemu to ma smysl..asi nejlepsi na tom filmu je gore na zacatku a scena kdy dolph chytne do site ozralu..nebo kdyz cmudi v aute..proste picovina ()

otík

Na jednu stranu neskutečně masakroidní, na druhou stranu i černě humorné. Lundgren si vybral podivný scénář, ve kterém se to řeže motorovkou, střílí se mladí, staří, děti i babky, je to fakt humus. Lundgren pátrá po démonu a také jej nalezne, bohužel si to ale díky scénáři s ním ani pořádně nerozdá. Film skončil na půli cesty, trochu pobavil, malinko vyděsil a ukázal hodně nechutností. Hm. PS: Lundgrena dabuje Pavel Soukup, to bylo fajn. ()

Johnny.ARN

V konečnom dôsledku je to celkom dobrá režba. V tom zmysle, že tie davové scény tam snáď nikto nečakal. A Ludy už vtedy bral len takéto úlohy, starý všemúdry drsňák a mladá pekná holka, ktorá mu pomáha. Klasiky vyslúžilých akčných hrdinov. 1 z 5 ()

blackkocour

Koho zavoláme??!!!??.. Krotitelé duchů? Leda píču, zavoláme dvoumetrového bradatého švéda, co s mušketou pálí sítě, jako Spider-Gey!!! Větší gangrénu, opravdový TEROR, si sklizeň vybrat nemohla. Tohle je až federální zločin pustit do světa!! Zábava pro každou věkovou kategorii od Soumraku po úsvitu, i pro kostelní onanisty Tarantuly, až krvavé Twilight tupíry. Přes všechno to klišé, přijde aspoň jednou nějaký ten nefalšovaný, na nic hrající, zázrak v hábu céčkovitého maséra pro pohlavní nemoce - Vymítač Diabla a.k.a. Dolph Jebe(Tebe)diáš. Hned jak stoupil se svým nihilistickým ksichtem do záběru, věděl jsem, že o zábavu budu mít minimálně 79 min postaráno. Brutální masakr Edwardem, a Hi-Tech kuší pro opravdové kluky. Absurditosti jako třeba vybuchují hlavy, katoličtí kněží píchající protestanty, pokřtění do rvoucí vody, jsou jen z desítky další přehlídky obludností, na které se můžete těšit! Plná palba prozatím ještě ne, ale abych (ne)měl co dělat v temnotě, tak si budu muset odříkat dvacet Otčenášů, a jednoho Ezechiela 25:17 // gilty pležr 🖤 #podzimnisklizen [2021] ()

Forsberg11

Priemerné, lacné hororové céčko s už dávno prefláknutým Lundgrenom. Ale aspoň to malo svižný dej a zoprákrát som sa dokonca aj zasmial. 40 %!! ()

sedm.1

Laciný béčko, se zápletkou tak blbou, až z toho mrazí, s hereckými výkony na úrovni ochotnického divadla, dialogy patřícími snad jen do nějakého amatérského péčka, a já si přesto celou tuhle šílenost docela užíval. V žádném případě jsem totiž nečekal, že se zrovna Lundgren upíše prakticky splatterovýmu nářezu, ale hned naprosto parádní, nekompromisní krvavý předtitulkový začátek mě posadil na prdel a já si jen říkal, že jestli to takovýhle masakrální koule bude mít po celou dobu, tak tu máme hororovou pecku roku. Bohužel, další taková luxusní scéna přišla ale až více než po polovině filmu, v kostele, a pak ještě na konci, takže té pravé, veselé, krvavé zábavy nebylo tedy zase až tolik, ale i tak jsem byl mile překvapen, prostě v hororovém ohledu, který byl zaměřen především na zobrazení co nejkrvavějších úmrtí, jsem si chrochtal blahem, a k plusu lze připočítat i slušnou úroveň kvality efektů, což především ke zbytku filmu lze označit za vážně nečekané překvapení. To veškeré dění mezi tím bylo ale, jak už jsem zmiňoval, vážně ubohé, ale mě to svým způsobem prostě nějakým zázrakem celé fakt sedlo, tempo to mělo, s přivřením očiček by se dala vyčuchat i nějaká ta atmosféra, našlo se tu dokonce i pár fungujících vtípků, zkrátka, pro velice nenáročného diváka, co má chuť na nějaký ten krvavější steak, si myslím, že by mohlo jít o slušnou zábavu. Já se překvapivě bavil dost. ()

Corpsegrinder odpad!

Bezpohlavní kravina pro lidi co ujížděj na bulharskejch sračkách již dávno vyčpělýho Dolpha. Tohle sice z Bulharska neni ale sračka je to kolosální. Ty trapný pokusy o humor a o herectví bolely. ()

Asmodin odpad!

Hollywood by se měl chovat ekologicky. Buď točit filmy pořádně nebo vůbec. Tohle je ten případ, který neměl vzniknout. ()

Bozvav

Užvaněné, akce pomálu. Nudné a předvídatelné. Režie žádný zázrak, hudba taky ne. vidět se to dalo, zapomenuto do pěti minut po shlédnutí. Dolph je pořád kus chlapa a pořád neumí hrát. Velmi slabí průměr. ()

MickeyStuma

Námět hodně připomíná snímek z roku 1987 ´Tajemné zlo´. Tam do člověka vstoupil mimozemský parazit, který ho ovládl a dotyčný pak páchal trestnou činnost. V tomto snímku je to obdobné, jen onen parazit vypadá jinak. Takovému jedinci, do kterého vstoupí, zčernají oči a následně zabíjí vše živé. Dolph Lundgren v roli lovce onoho parazita. Kromě několika málo brutálních krvavých scén ale o žádnou akci nejde. Spíše příběh vyznívá jako thrillerové drama, které na konci zanechává mnoho nezodpovězených otázek. Pecka tohle sice nikdy nebude, ale jako vyloženě špatný film také zrovna nevyznívá. Záleží na tom, co divák očekává. Jako nenáročná oddechovka postačí. ()

Hapretor

Další ptákovina na Lundíkův účet. Ještě pořád to dává, ale už dodělává. Oni si tihle akční zombie pořád nedaj pokoj ... ()

Raziel_cz

Pohodové béčko, které sice působí jako epizoda ze seriálu a nemůže se rozhodnout, jestli se chce brát vážně nebo s nadsázkou, ale spolehlivě zabaví. Hlavně tedy od killing spree na městské schůzi, kdy se Mendez komplet utrhl ze řetězu, pustil tvrdou muziku a nechal Lundgrena až do konce potutelně se usmívat, sekat hlášky a přesvědčovat lidi, aby se otrávili a pozabíjeli své děti. Jenom škoda, že to tak nevypadalo od začátku. ()

BOURQUE

Dolph Lundgren ako „demon hunter“. Tak toto sme tu ešte fakt nemali. Solídne B-čko bez žiadnych ambícii. Typická jednorázovka na jeden opršaný piatkový večer. Každopádne D. Lundgrena by som na jednu epizódu privítal v seriáli Supernatural. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()