Lovec démonů

• USA Don't Kill It (více)

V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha. (Bontonfilm)

dalziel

Lovec démonov als. "Démon z placatice" je  jedna z tých najstupidnejších vykrádačiek polepených dohoromady. Medzi iným tu nájdete Constanine, Anjela Smrti atď. , atď. Jediný démon ktorý tu voľne beztrestne pobehuje a potrebuje odchytiť je Dulph. Klasicky jedna hviezda pre mňa za dopozeranie tejto ptákoviny až do konca. ()

rublik05 odpad!

Další ze série zbytečně natočených snímků. Jediné, co dokáže divákovi nabídnout, je extrémní dávka amatérismu, mizerných hereckých výkonů, stupidních dialogů a velmi vtipných efektů. Atmosféra nulová, děj prázdný. V podstatě není co hodnotit. 0/10. ()

beso74

Nadprirodzený horor plný krvi, ustrelených palíc, odťatých končatín, zmasakrovaných žien a detí ( a nielen to) s názvom ako z Desatora? Prečo nie! Nízkorozpočtový splatter sa síce miestami utápa v digitálnej krvi, ale aj tak stíha prostredníctvom blonďatého Švéda jedným očkom sprisahanecky požmurkávať na diváka a ťahať ho do svojej hry, kde nejde ani o originálny nápad (pozrite si Fallen s D. Washingtonom - 1998) či budovanie hororovej atmosféry. Celé je to skôr potiahnuté do roviny komediálnej, v ktorej, prekvapujúco hraje prvé husle práve spomínaný Lundgren. Ten si postavu lovca démonov Jebediaha Woodleya (btw výborne vybrané meno) užíva každým slovom čo vyriekne či pohybom čo spraví. Škoda, že koniec filmu sa na humornú stránku úplne vybodol a stratil tak časť svojho čara. Navyše, byť režisérom tohoto filmu, tak by som si scénu z masakra v kostole nechal na záver ako tromf a nevytasil by som ho predčasne. Avšak aj tak je to solídna zábava (v rámci B filmov), pri sledovaní ktorej si žánru znalý divák oživí spomienky nielen na Fallen, ale aj na Hidden či Borrower. Mimochodom, režisér Mike Mendez sa pomaly, ale isto stáva zárukou kvalitného béčka. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Nápad dobrý, ale rozpočet byl znát. Herci neumí hrát, plno filmových chyb a záběry točené na jeden pokus. Fakt špatná režie. ()

intro

Don't Kill It je trash jak kráva, ale nějakou náhodou mi zrovna celkem sednul a já se bavil. Dávám 50 % ()

johnsnow

Riadne krvavá mäsiarina a dolphovi som tú roľu lovca zožral i s navijakom. Za silné 4* a ak máte slabší žalúdok, tak nekukajte. ()

walkingdead

Ze dvou možností jít do důchodu nebo točit hovna si Lundgren vybral ty hovna. Tohle se aspoň dalo dokoukat, ale 2 hvězdy jsou s hodně přimhouřenýma očima. ()

ostravak30

Lovec démonů je klasický béčkový horor, který mi nejvíc připomíná sedmdesátkové béčkové horory. Je to vidět na způsobu zabíjení i množství krve a krvelačnosti jako takové. Přitom je to de facto jednoduché. Zatemněné oči a duch přechází z jednoho na druhého. A aby té béčkovosti nebylo málo, tak nezapomněli na klasický motiv - zapálený kněz se svou sebrankou věřících. I triky jsou dost slabé. Jakmile je odhalen princip, ztrácí se dost podstatně děsivost a zůstává jen ta krvelačnost, jelikož je celkem jasné, jak to dopadne... Námět možná vychází z faktu, že v Americe se dost střílí a někdy není ani jasné, proč to ten či onen udělal - každý v sobě nejspíš máme kousek toho ďábla. ()

Valenta28

Od tohoto filmu jsem čekal víc. Shrnutí: * = za vizuální efekty, které byly skvělé * = za herecké výkony, které nezklamaly * = nápad, který byl dobrý Ovšem!!!!! Z filmu se po cca první třetině stala slátanina brutálních momentů, která byla až trapně směšná. Neustále se měnící podoba démona, která by spoustu lidem zamotala hlavu. A pak ten konec..... Debilní, naprosto jednoduše zprasený konec. Démon se dostane do žraloka a druhá nejdůležitější postava se rozprskne... No dovolte...... To jste trochu po**ali ne? ()

koza3

To bych nevěřil, že se dá udělit tolik headshotů v jednom béčku. Nejlepší byla ta jeho síťová puška, to jsem se za břicho popadal. Věděl jsem dočeho jdu, takže dvě hvězdy a žádná ostuda. ()

Vojta-x odpad!

Ten kdo to natočil by se měl vrátit do pavilonu opic a cucat si palec u nohy, udělal by menší škodu. I s přetáčením to bylo utrpení. ()

brasek odpad!

Dolph Lundgren bol istota, že tento snímok bude hlúposť. Začiatok však tomu absolútne nenasvedčoval, lenže ako sa príbeh rozvíjal a minúty bežali tak som si bol viac istý trápnosťou tohto snímku. Žiaľ, musím konštatovať že miestami je to primitívne. ()

albiebennett odpad!

Další zbytečný film s Dolphem za zenitem, který zklamal v kategorii béčkových hororů i v kategorii sebeparodujících filmů, na které se nahlíží s nadsázkou. Film bohužel koketuje výhradně mezi nudou a trapností. ()

Al90

Kez by film pokracoval ve stejnem duchu jako prvnich pet minut..masakr v kostele prece trosku dodal cloveku pocit,ze uz zacinaj jatka,ale ono zase nastalo jen tlachani..Dolphe,je ti to zapotrebi? Ve filmu si skoro nic nepredvedl a asik nejlepsi scena !!!!!!SPOILER!!!! byla jak si tam klatil tu kur*u...!!!! KONEC SPOILERU!! ()

mokki5

Film se celou dobu tváří strašně lacině a taky že je. Chytat démony jen tak do sítě nebo aby vás démon posedl jen proto že střelíte někoho jiného posedlého... To je slabý. Je to ale Dolph a na jeho "kvality" je to dobrý průměr, občas zábavný a na jedno podívání bohatě stačí ()

nudlis odpad!

Fantasy? Horor? Ani omylem. Stačí se podívat co všechno "stvořil" Mendez a bude to každýmu jasný. A protože Dolfík asi neměl do čeho píchnout a taky musí jíst, vzal to. A odflákl to. Protože to jinak neumí. ()