Přeludy

• USA Visions

Poté, co se těhotná Eveleigh přestěhuje se svým manželem na vinici, aby začali nový život, začíná mít halucinace a v jejím životě se objevují přeludy. (Indigo Film)

warrenur

Okrem niekolkych obrazovych, ci zvukovych lakaciek nema film moc co ponuknut. Mozno prostredie vinic je celkom zaujimave. Ustredna predstavitelka mi tiez moc nerezala, zvlast jej otravne vykriky a zapletka v zavere bola taktiez nie velmi originalna. Nic moc. Skoda, ze pociatocna atmosfera sa postupne vytratila. Slabota. ()

Rockerman

Dost "neubližný" horor. Evey má vidiny a slyšiny a má z toho hrůzu, ale co divák? Strašidelnými zvuky a postavou v kapuci už dobrý horor neuděláte. Mnoho nezachrání ani závěrečný masakr, zvlášť když je brzy jasné, proč se tak děje. A Jim Parsons? Doktor Sheldon Cooper nejspíš zůstane jeho životní rolí. Nápad dobrý, realizace slabší. ()

RajAthen

Sheldon hraje v hororu?! Zvědavost překonává opatrnost. Opatrnost se následně kaje nudě, která se omlouvá soudnosti. Spíše než jako horor bych námět viděl jako plně funkční povídku. Nosné téma by bylo lépe vyčerpáno, aniž by bylo třeba výplní, které vše poněkud zabíjejí. Alespoň ten Sheldon je zkrátka Sheldon, těch několik minut. ()

John80

Na začiatku filmu bude mať žena auto nehodu s párom v druhom aute. V druhom aute pride žena o dieťa a  medzitym ta prva  žena otehotnie a so svojim manželom začnú bývať v novom dome, kde ju začnú strašiť prizraky a na celu Pointu filmu pride žena až na koniec filmu,  aké  prízraky ju vlaste strašili  ,aby mohol niekto získať jej ešte nenarodené dieťa 3* ()

DavidWebb

Visions vnímam ako pokus o povýšenie obyčajného, klišoidného a béčkového scenára na áčkový mysteriózny triler. Bohužiaľ sa to podarilo len remeselne - režijne a castingom. Teda - dobre sa nato pozerá, čo je rejžova a kameramanova zásluha a herecky to taktiež obstálo. Takže pieskom medzi ozubenými kolesami je príbeh samotný. Mladý pár sa po autonehode manželky nasťahuje do nového domu s vinohradom a žena začne mať vidiny... blá, blá. Aké originálne! Celý flik je tak priemerný, ničím nezaujímavý a utlmený, že nebyť veľmi krátkej stopáže (76 min.) tak sa začnem nudiť. Navyše som mal neustále pocit, že všetko čo sa vo filme odohráva (najmä záverečné "vysvetľovanie"), som už niekde inde videl a nemôžem si spomenúť kde. 50%. PS: Tí dvaja chytráci na konci si so sebou priniesli všetko vybavenie, chirurgické náradie a žiadne sedatíva? ()

Shanen29

Je to opravdu škoda toho nevyužitého potenciálu strachu který zde evidentně chybí.Výborný název filmu,který měl potěšit i obrazově,ale bohužel,možná se někdo odhodlá udělat remake a vše ten strach a potenciál vpíchne do uceleného opravdu HORRORU. ()

Clark_Kent

Tak už bylo plno hororů na toto téma. Stejně i tak to nebylo tak špatné. Typický haunted horor, v podstatě přeludy a halucinace komu se to taky nemůže stát co??? ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Do 60té minuty to vypadalo jako podprůměrná "duchařina", ale posledních dvacetiminutovka byla perfektní, všechno do sebe zapadlo, dokonce i pointa skvělá. ()

GameboyNES

protrpěl jsem to jen kulivá Rybářovic Isle. Děj průhledný jak mastné papír. Prostě 57 000 000x dokolo klišojdní scénář. Čumět 2. hodiny na naprcanou Islu, bylo dost nechutný.5,7% ()

Najt

Hororová jednohubka, která velmi mile překvapila. Co se hororu týče je to slabotka, dalo by se říci že to je spíše mysterózní thriller, což vůbec nevadí, protože jako film to nebylo vůbec špatný. Příběh byl zajímavý a rozuzlení na konci nepředvídatelné. Vše je totiž jinak, než jak se zdá a vše se děje z nějakého důvodu. //3,5* ()

Pitryx

Ten začátek ušel, ale pak už to člověku leze na mozek. Každou chvíli, každá třetí věta upozorní diváka na to, že je hlavní hrdinka „pregnant“. Divák to ví, ale přesto je neustále bičován tímto faktem, až se mu to zhnusí a po půlhodině ztratí zájem. Jako já. Pak jsem se na chvíli probral, ale ne na dlouho. Prostě nebylo to nic moc. Takže já dávám dvaciáše za pár dobrých scén, a dvacku, no dobře, za ten konec. Moc sice nepřekvapil, protože jsem měl pocit, že jsem to už někde viděl, ale těch dvacet mi hlavu neurve. ()

Mamlas odpad!

Další vypatlaná duchařina, tentokrát s hysterickou těhotnou pipinou. Ta chodí po baráku a má pocit, že něco vidí / slyší. Jediným rozdílem oproti podobným zhovadilostem bylo to, že to nebyli duchové, ale jakási její předtucha. Hypernudná kravina. (1%) ()

maniacxl

Tak si ty klišé teda shrňme:těhotná, vize, strach o dítě, nevěřící manžel, podivně chovající se sousedi,křup sem,křup tam...Takže to dejme na papír a udělejme dááááálšíííííí zbytečnej film.Co mně ale sere nejvíc je to,že jsem u té píčoviny vydržel až do konce a to bez jakýchkoliv prášků.268 jsem takových filmů už sice viděl,ale tenhle se tak nějak jednou přežít dá.45%. ()

Saxos

Přeřvané zvukové lekačky prostě už nefungují. Jedinou věcí co Vám mohou způsobit je poškození sluchu a určitě jsou spíš ke škodě. Celková pointa se závěrem to zachránila. ()

johnnie78

Vážně jeden z nejlepších hororů, jaké jsem za dlouhou dobu viděl. Ačkoliv je to celé postavené na víceméně klasických lekačkách, tak jsou velmi dobře udělané, nervovou soustavu drásající a řitní svěrač testující. Už si nepamatuju, kdy jsem naposled cítil u hororu cosi jako strach, tak tady určitě. A celou dobu jsem si říkal, to je super, ale hlavně ať to nezkazí konec... a skvělá pointa předčila moje veškerá očekávání. Masakr!!!! ()

TesterX

Moc hororovy to neni, ale kazdopadne to neni zadna amaterina. Isla je hezounka a tech par lekacek docela funguje a vsechno to dejove do sebe logicky zapadne, takze palec nahoru, i kdyz to je proste jednohubka, kterou za par minut vytesnite. Nicmene na prazdy vecer, proc ne, timhle snimkem nic nezkazite. ()

Richie4422

Ide prakticky o film, ktorý pôsobí a snaží sa pôsobiť ako klasický televízny haunted house film. Pár sa presťahuje do domčeku, žena čaká dieťa a začnú sa diať zvláštne veci. O nič svetoborné nejde aj keď treba povedať, že je to príjemné sledovanie, ktoré sa od klasických ducharín líši netypickým "strašením" kvôli ktorému si budete hovoriť "Som zvedavý, čo to nakoniec bude..." A presne to je to, čo film delí od zvyšku ducharín. Keď príde na posledných 25 minút, film veľmi milo prekvapí a všetko zrazu začne dávať zmysel. Pochopiteľne je slabinou filmu práve tá klasická a všedná "paranormálna" časť so svojimi scenáristickými neduhmi. Každopádne po finále som mal veľmi príjemný pocit a to je niečo, čoho som tento rok zažil málo. Tri hviezdy si to zaslúži určite. Navyše po Jessabelle je to určite posun dopredu a tak by bolo nefér dať rovnaké hodnotenie. ()

v0jt1s3k

Ten film má celkem atmosféru, ale je neskutečně debilní a Isla Fisher je Herečka s nejmenší schopností zahrát i vypití kafe roku ()