poster

Powerpuff Girls

 • USA

  Powerpuff Girls, The

 • Slovensko

  Neporaziteľné sestry

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 73 min

Režie:

Craig McCracken
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DocBrown
  ***

  Tenhle styl animace se mi vzdy velmi libil, vidim podobnost s Renem a Stimpym. Bohuzel dej filmu je zoufale jednoduchy (z nepratel je tu pouze Mojo a kratoucce zombii gang) a cely film je jen umele natazeny. Nastesti pouze na hodinu a ctvrt. Komprimovane do jednoho dilu by to vypadalo lepe. BTW Craig McCracken na devianartu zde : cmcc.deviantart.com, je tam uplne prvni kresba holek.(24.3.2008)

 • Mr.Floyd
  ***

  Kedysi to bolo super, ale s pribúdajúcimi rokmi sa pohľad na vec stáva kritickejším a kritickejším až dospejete k presvedčeniu, že vám to nemá čo povedať a neexistuje žiaden racionálny dôvod aby ste tomu venovali svoj čas. Každá časť prakticky rovnaká (teda akási základná schéma je dodržaná vždy) a dej hlúpučký. Pre deti je to jednoznačne skvelá zábava.(18.4.2008)

 • Echelon1
  ***

  V detstve boli Neporaziteľné sestry a Martinove záhady moje topovky (možno ešte Scooby-Doo). A tak som mal obavy, či už som nie som na toto príliš starý. Ale za dve minúty som bol naspäť v mojich 8-10 rokoch, keď som o víkende kvôli tomuto vstával aj o šiestej ráno. :-) BTW, tá rocková pieseň behom tituliek je chytľavá. ;-)(6.7.2017)

 • mustafa
  ***

  Když jsem byl tuze malý, tak můj otec koupil satelit, byla z toho událost. Já chytal Cartoon Network a koukal jsem na tento kanál ve dne v noci, ačkoli jsem mu nerozumněl... Díky tomuto filmu se mi to vybavilo, ale to je tak vše... Celý film je kupodivu docela tupý, trapný a obehraný. Na filmu je vidět typická cartoonská malba - samá kolečka a čtverce, to vše je opravdu hodně pestře vybarveno.. Jako nejlepší se mi jevil předfilm(?) Dexter. Jeho nápady a vyrážky jsou opravdu impozantní a za tuto malou vložku jsem se bavil mnohem více než za celý Powerpuff Girls, i když Dexter byl z podobných pohádek vždycky můj nejoblíbenější, protože měl jednoduchý přímočarý a pochopitelný děj.(11.5.2004)

 • zdepapepa
  *****

  Jako malý jsme měli Cartoon Network a toto byl jeden z mých nej seriálů (stejně jako Dexter, Kráva a kuře a hafec dalších). Tento film je ale něco trochu jiného než seriál, pokouší se popsat, co se stalo před seriálem, tj. jak přišli PPG na svět a jak poprvé drtli M.J.... To je podáváno stejně humorně, parodicky a impozantně jako v seriálu. Pro ty, co seriál dosud neviděli, by to mohl být zajímavý vstup do světa tohoto cartoonu. Pro ty, kdo znají seriál (jako já), to bude takový jeden velký díl, nadmíru dobrý, se spoustou skvělých momentů (jen tam nebyli RRB nebo On)... Jo, kdyby měl někdo kontakt na Genndyho Tartakovskyho nebo Craiga McCrackena, přihrajte mi ho. Docela rád bych jim poděkoval :-D(30.3.2006)

 • - Každá epizóda začína pohľadom na mesto Townsville a slovami rozprávača "The city of Townsville..." (Lyrer)

 • - V niekoľkých epizódach sa v pozadí objavuje postava Dexter zo seriálu Dexter´s Laboratory (1996). Craig McCracken, ktorý stojí za týmto seriálom, a Genndy Tartakovsky, tvorca seriálu Dexter´s Laboratory, boli spolužiakmi a sú dobrými priateľmi. (Lyrer)

 • - Epizóda "The Beat-Alls" obsahuje veľa vtipov, ktoré narážajú na piesne od skupiny Beatles. (Lyrer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace