Powerpuff Girls

Neporaziteľné sestry

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 73 min

Craig McCracken

Stejně úžasný nářez jako celý seriál. Na Powerpuff girls nedám dopustit. Všechno mi na něm sedí. Karikarury všech postav, brutální nepřetržitá akce, stovky detailů, kterých si na první pohled divák vůbec nemusí všimnout, parodování mnoha filmových témat. Je to jedna z největších animovaných ujetostí, s jakou jsem měl kdy tu čest a to od 50. let počínaje Pepkem námořníkem či Road Runnerem po dnešní animované japonské šílenosti. Powerpuff svým nápadem, rychlostí a kombinací totální infantilnosti s neuvěřitelně černým humorem drtí veškeré kreslené grotesky a nabízejí absolutní nonstop zábavu. K tomu je třeba přičíst ještě úžasnou rychlou nakopávací hudbu, která tento šílený nářez ještě úžasně podbarvuje.(11.7.2008)

V detstve boli Neporaziteľné sestry a Martinove záhady moje topovky (možno ešte Scooby-Doo). A tak som mal obavy, či už som nie som na toto príliš starý. Ale za dve minúty som bol naspäť v mojich 8-10 rokoch, keď som o víkende kvôli tomuto vstával aj o šiestej ráno. :-) BTW, tá rocková pieseň behom tituliek je chytľavá. ;-)(6.7.2017)

Když jsem byl malý koukal jsem u dědy na Cartoon Network, když ho pak zakódovali přesedlal jsem na MTV. No ale o co mi jde. Cartoon Network mi ukázal, že neexistují jen stupidní pohádkové animované seriály, ale existují i animované seriály při kterých se pobavite. Jedním z těch seriálů které jsem sledoval byl krom Dextra Wacky Races a Cow and Chicken také Powerpuff Girls. Tento seriál byl úžasný hlavně charakteristickými pištivými hlásky hlavních hrdinek, drsnými hláškami, nekončící akcí a vtipem, stejně jako tento film, takže jsem potěšen, také se mi splnil sen, díky za připomenutí dětských let.(26.12.2008)

Seriál je mnohem lepší. U tohohle jsem se chvílemi až nudil, což se mi u seriálu nikdy nestalo. Efektní, ale je toho tam prostě moc najednou a všeho moc škodí. Kratších epizodek se člověk tak nepřejí. Jako pilot k seriálu by to třeba bylo dobré, ale vzniklo to až PO seriálu a klidně to mohlo být o třetinu kratší.(1.6.2011)

Tenhle styl animace se mi vzdy velmi libil, vidim podobnost s Renem a Stimpym. Bohuzel dej filmu je zoufale jednoduchy (z nepratel je tu pouze Mojo a kratoucce zombii gang) a cely film je jen umele natazeny. Nastesti pouze na hodinu a ctvrt. Komprimovane do jednoho dilu by to vypadalo lepe. BTW Craig McCracken na devianartu zde : cmcc.deviantart.com, je tam uplne prvni kresba holek.(24.3.2008)

• - Epizóda "The Beat-Alls" obsahuje veľa vtipov, ktoré narážajú na piesne od skupiny Beatles. (Lyrer)

• - V niekoľkých epizódach sa v pozadí objavuje postava Dexter zo seriálu Dexter´s Laboratory (1996). Craig McCracken, ktorý stojí za týmto seriálom, a Genndy Tartakovsky, tvorca seriálu Dexter´s Laboratory, boli spolužiakmi a sú dobrými priateľmi. (Lyrer)

• - V epizóde "Nuthin Special" sa objavil Gene Simmons zo skupiny KISS. (Lyrer)