V kurníku (S02E12) (epizoda)

 • Slovensko

  V kurníku

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

 • mira007
  ****

  Díl, který je zajímavý hereckou účastí Orozoviče jako psychologa a Zuzky Norisové jako mámy rozmazleného spratka. Mírně nadprůměrný zábavnější díl. Donutil aspiruje už na zápornou roli vůči Čvančarové. Famózní scéna Donutila u večeře Norisové - skoro jsem brečel smíchy.(9.1.2018)

 • otík
  ****

  Konečně pořádný lékařský díl. Na začátku Martin cestuje do Prahy do Ústřední vojenské nemocnice, kde chce žádat o práci a na cestě zpět mu ve vlaku umře spolucestující Peca. V Protějově mezitím Martinova teta zavře nezbedného kluka do kurníku, přičemž on dostane záchvat a později ve škole i doma silně zvrací. A protože má snobské rodiče, rozjíždí se kolotoč vzájemného osočování a nedůvěry vůči tetičce i doktorovi. Peca alespoň v myšlenkách své paní Janžurky ještě stále zůstává a nakonec ovlivní i její zdraví. PS: dlouho jsem neviděl Pavla Rímského a vypadá poněkud podivně. No snad je zdravý.(2.2.2017)

 • callix
  *

  Ten scénář je čím dál tím víc stupidní, aspoň nám tam na konci ukázali, co jsou pro ně diváci vlastně zač(ovce). Jsem rád, že třetí řada už nebude.(7.11.2016)

 • ghatos
  ***

  Typický díl Doktora Martina. Hlavní postavy se nikam neposunuli. 51%.(6.11.2016)

 • Autogram
  ****

  Konečne robí doktor to, čo robiť má. A je pri tom aj svojsky protivne vtipný, hlavne na konci. Za tú priúčku od ovce pridám aj jednu hviezdu naviac. –––– Někdy se věci prostě tak nakupí, že to přeroste přes hlavu.(6.11.2016)