Reklama

Reklama

Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Překvapivé a drtivé útoky za sebou zanechají světové vůdce v pozicích mrtvol, výbuchy šíří zkázu a monumenty anglické metropole jsou v plamenech. Londýn a západní svět se během chvíle ocitnou na kolenou. Hrozivé situaci a budoucnosti v totálním chaosu se znovu postaví Gerard Butler po boku s britským agentem. Záchrana nespočívá v předvídatelných vojenských manévrech, ale v poctivé ruční práci. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak to už je věc druhá. Ti lidi nejsou tak extrémně nasraný. Jen jsou na netu velkohubý, protože si myslí, že je to cool:))

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak já viděl plno fotbalovejch fanoušků, jak jsou celej večer skleslý, že to reprezentace posrala. V životě jsem neviděl nikoho skleslýho, že viděl blbej film. Maximálně řek, že to byla píčovina a už to neřešil.

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

To je pravda. Ale štadión má predsa len super atmosféru. Tam je určitá pridaná hodnota. Každopádne ja sa tam ukážame iba raz za uhorský rok.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Naprostý souhlas. Naštěstí to aspoň už dneska můžeš vidět zadarmo a nemusíš za tu pokaženou náladu platit :-) Pokud se teda zrovna nevydáš do kina nebo na stadion :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Na Asylum seriem. Radsej si pustim nejaku staru klasiku bez digitrikov s realnymi vrtulnikmi a skutocnymi vybuchmi.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666

Ale já přeci vím co děláš. Aspoň myslím:)  Jen poukazuju na to, že nejen sportovci jsou přeplácení a nechat si jima kazit náladu je totálně postavený na hlavu.

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ano spokojený. Já chápu co si na tom skveruloval, ale doporučuju ještě vidět pár filmů od Asylum než začneš vynášet nějaký soudy. Neříkám, že ty triky jsou tu super, ale do asylum či Sy-Fy to má ještě hodně daleko tomu věř :-)

na příspěvěk reagoval Lacike, vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak to řekni Ywovi. Já už byl s tématem dávno hotov. Teprve pak přišel on a začal obhajovat lidi svýho kmene:) Takže všechny tyhle věci směřuj na něj a ne na mě. Díky.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ne fakt tebe to evidentně nebaví, nezajímá, tak ok, nevrtej se v tom dál. Nebo se chceš zase za každou cenu pohádat? :-) Pojď se radši podivovat nad tím jak je možný, že Waco tohle ohodnotil takhle a tohle takhle. V tom si dobrej. Sportu nerozumíš :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Lacike

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666

"To je najväčšia sračka akú som kedy čítal."

 

To jsi toho v životě moc nečítal. Tipuju, že budeš fotbalista. Ty toho taky moc nečítajů:))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

To je najväčšia sračka akú som kedy čítal. Šport je zábavný priemysel. A keď hokej vynáša, tak logicky hokejisti musia byť aj zaplatený. Posielať ich makať je tak štýl Severnej Kórey. To môžeme poslať makať všetkých hercov, umelcov spisovateľov a pod. A ak si myslíš, že život hokejistu je úplná pohoda tak si idiot. Zranenia, cestovanie, neistota, psychický nátlak, dodržiavanie životosprávy a nekonečné hodiny tréningu.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak abych nevypadal jenom jako gaučovej debil, tak na fotbal jsem dřív chodil i si ho pro radost zahrál, než jsem si zkurvil haksny. K lyžování mám taky vztah od malička. Hokej až tak nežeru, ale když je mistrovství, tak fandím vždycky. Pokud vím tak repre není o prachách, tam hrají za naší zem, když uspějí udělají radost hodně lidem kteří můžou aspoň na chvíli zapomenout na všední starosti a na život v týhle posraný zemi a z něčeho se radovat, tak proč nefandit? To jsem odbočil ono ostatně těžko to může pochopit někdo pro koho je sledování sportu nejnudnější věc na světě, tomu rozumím :-)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Pak se nemá cenu o tom bavit. Já sleduju fotbal, hokej, lyžování celej život, takže těžko se tu dobereme nějakýho vzájemnýho pochopení :-)

Související novinky

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu

11.11.2019

Gerard Butler a jeho akční série Pád Bílého domu, Pád Londýna a Angel Has Fallen je v kinech kupodivu držák, který tu s námi očividně ještě pár let zůstane. I přes kolísající kvality jednotlivých… (více)

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

01.11.2016

Tři roky staré akční béčko Pád Bílého domu vydělalo 161 milionů dolarů a jeho letošní pokračování Pád Londýna rovnou 195 milionů dolarů. Co to znamená? Že teroristé nenechají Mikea Banninga na pokoji… (více)

Reklama

Reklama